Aktualizacja strony została wstrzymana

W drodze do globalnego Talmudystanu: Syjonistyczna ADL wraz ONZ chcą globalnego prawa „antydyskryminacyjnego”

W przemówieniu wygłoszonym pod koniec października podczas corocznego spotkania Anti Defamation League (ADL) sekretarz generalny ONZ Ban Ki Moon zapewnił tę organizację, że ONZ ma ambicje nakładania międzynarodowych sankcji na kraje, które nie egzekwują należycie praw „antydyskryminacyjnych”.

ADL jest architektem „praw antydyskryminacyjnych” w niemal wszystkich krajach Zachodu. „W Organizacji Narodów Zjednoczonych popieramy wasze zdecydowane działania przeciwko esktremizmowi i nietolerancji… waszą walkę przeciwko rasizmowi ogólnie, a zwłaszcza antysemityzmowi. Głód i trudności gospodarcze zagrażają stabilności społecznej i doprowadziły do nietolerancji i ksenofobii, podejrzeń w stosunku do innych narodów i kultur. Problemy te rozlewają się ponad granicami. W związku z tym wymagają globalnych rozwiązań i globalnej solidarności. Dlatego coraz więcej ludzi patrzy w stronę ONZ szukając rozwiązania. Nasz Sojusz Cywilizacji działa w celu zwalczania ekstremizmu. W tym roku Zgromadzenie Ogólne przyjęło kolejną rezolucję – mającą na celu zapobieganie ludobójstwu i innym ciężkim przestępstwom. Dziś mówię tu o Odpowiedzialności za Ochronę – idei, w myśl której nie będą chronione rządy, które nie mogą lub nie chcą zapewnić ochrony swoim narodom. Postawmy sprawę jasno, na świecie obudziło się zbiorowe sumienie i dołożę wszelkich starań by się ono nie cofnęło. Na zakończenie pozwólcie mi przypomnieć o ważnym wydarzeniu, które miało miejsce w siedzibie ONZ w tym roku, a w którym ADL odegrała tak istotną rolę. Było to seminarium na temat mowy nienawiści w internecie, częsć naszej kampanii „oduczania nietolerancji”. Jesteśmy tu dziś by napisać inną historię, nie taką która bazuję na mitach i stereotypach ale wzajemnym szacunku i zrozumieniu” – mówił sekretarz.

Ban Ki Moon postrzega ratyfikację rezolucji dotyczącej zmian klimatycznych jako niezbędną do umocnienia międzynarodowej pozycji ONZ, która pozwoli następnie wprowadzić globalne prawo odnośnie tzw. „hate crime”. Chrześcijańskie i konserwatywne media w USA głośno ostrzegają przed upoważnieniem ONZ do karania krajów nie stosujących krajowych „praw antydyskryminacyjnych”, którego nieoficjalnym żandarmem oraz doradcą, wskazującym co nienawiścią jest a co nie, ma być ADL. Liga nie zajmuje się tylko przypadkami „antysemityzmu” i nie skupia się wyłącznie na ograniczaniu wolności słowa. Agitowała ona na rzecz budzącej ostre sprzeciwy w USA ustawy zdrowotnej, w której skupiła się na promocji legalnej aborcji i rozszerzenia jej dostępności. Chrześcijańskie organizacje, które krytykowały ustawę porównując aborcję do holocaustu a Obamę do dr. Mengele stały się celem wielomiesięcznych ataków i pomówień ze strony ADL. Liga od 35 lat promuje aborcję, homoseksualizm i „malżeństwa” jednopłciowe zwalczając „chrześcijański fanatyzm”. Siła oddziaływania żydowskich ekstremistów z ADL jest głośnym sygnałem, że światowa tyrania w której ważną rolę odegra ONZ oraz żydowskie organizacje trzymające na łańcuchu praw „antydyskryminacyjnych” wszelkich oponentów zbliża się wielkimi krokami.

radicalinfo.wordpress.com

Za: nacjonalist.org | http://www.nacjonalista.org/wiadomosci.php?id=6893 | ADL i ONZ chcą globalnego prawa “antydyskryminacyjnego”

Skip to content