Komu podlizuje się Michał Kamiński?

Aktualizacja: 2009-11-5 3:44 pm

Od czasu, kiedy naczelny rabin Polski Michael Schudrich poręczył, za Michała Kamińskiego z PiS, że Kamiński nie jest antysemitą, a przeciwnie jest przyjacielem Izraela, europosłowi PiS zupełnie przewróciło się w głowie.

Zaczął od oświadczenia, że nazwa „małżeństwo” powinno być zarezerwowana dla par heteroseksualnych, to nie ma nic przeciwko „związkom partnerskim”, gdyby doszło do głosowania w tej sprawie – podaje fronda.pl za portalem TotalPolitics.com.

Jednak w najbliższym czasie zboczonych „małżeństw” nie będzie, gdyż – jak mówi Kamiński – „Polska jest na innym etapie”. Na pytanie, czy, gdyby był posłem, poparłby taką ustawę, odpowiada: – Zastanawiałbym się nad głosowaniem za, jednak to zależy od konkretnych rozwiązań. Nie sądzę, by państwo powinno ingerować w osobiste relacje między ludźmi.

Rozmowa ujawniła, że niewiele brakowało, by Michał Kamiński szef frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów gościł na imprezie homoseksualistów. Dziennikarz i zarazem działacz torysów organizujących imprezę Ian Dale przyznał się, że chciał zaprosić na nią Kamińskiego, jednak ostatecznie się nie zdecydował. – Nie miałbym z tym problemu, wręcz przeciwnie – mówi polski polityk. I dodaje, że „bardzo by się cieszył” z zaproszenia na „GayPride” w następnym roku.

Napisał(a) ro/sks/TotalPolitics.com

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=15433 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]