Izraelska firma rozreklamuje Kosowo

Aktualizacja: 2009-11-4 2:35 pm

5,7 mln euro był wart przetarg na reklamę Kosowa, który kilka miesięcy temu wygrała izraelska firma BBR Saatchi & Saatchi. Kampania reklamowa rozpoczęła się w zeszłym tygodniu. Trwające po około 60 sekund reklamy nowego, niezależnego Kosowa mają utrwalić pozytywny wizerunek tej prowincji w oczach światowej opinii publicznej. Zostaną one wyemitowane między innymi w stacjach CNN, Eurosport, Bloomberg i CNNTürk. Później pojawią się również w takich pismach jak “Newsweek” i “Economist”.
Wizerunek będzie również budowany w mediach kosowskich, za sprawą firmy PR Solutions, będącej kosowskim oddziałem BBR Saatchi & Saatchi.

 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=15404 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]