Plany dot. świńskiej grypy istniały już w 1989 roku?

Dnia 1 sierpnia, 1989 roku, angielska gazeta „The Sun” zamieściła artykuł zatytułowany: „Wielki Brat nadchodzi”, w którym odsłania tajne plany rządowe, zakładające obowiązkowe szczepienie całego społeczeństwa, po to aby każdemu wszczepić micro albo nanochip. Powodem masowych szczepień miała być ochrona przed pandemią… świńskiej grypy! Wg. „The Sun”, prawdziwym celem elit rządzących było jednak co innego, a mianowicie uzyskanie pełnej kontroli nad obywatelami.

Niezwykły jest fakt, iż dokładnie 20 lat później scenariusz ten faktycznie jest realizowany. Nawet nazwa choroby jest taka sama.

W ww. artykule mowa jest o „szczepionkach przeciwko świńskiej grypie, w których zostanie ukryty nanochip. Mowa jest też o tym, że lekarze szczepiący pacjentów nie będą świadomi tego faktu. W przypadkach odkrycia faktu wszczepiania chipa, miało być użyte tłumaczenie, iż jest to implant genetyczny, mający wspomagać walkę organizmu z wirusem.

Jeszcze 20 lat temu artykuł ten został przez większość czytelników zlekceważony, ponieważ The Sun uważany był wtedy za „brukowiec” i nikt nie brał rewelacji tam pisanych, całkowicie poważenie.

O pandemii świńskiej grypy, IBM wiedziało już w 2006 roku!

W USA został ujawniony dokument, z którego jasno wynika, iż międzynarodowy gigant – IBM, już w 2006 roku wiedział o tym, że w przeciągu 5 lat świat ogarnie pandemia grypy.
W biuletynie ‘Service & Global Procurement pan IOT Europa / Pandemic Plan Overview’, który jest rozpowszechniany pomiędzy top-managerami we francuskim oddziele IBM, fakt ten jest dosłownie wymieniany.

Biuletyn informuje swoich managerów, że w okresie trwania pandemii dojdzie do sytuacji, w której tylko 30% pracowników będzie w stanie wykonywać swoja pracę.

Biuletyn ten głosi co następuje:

  • Jest 100% szansy iż pandemia wybuchnie w przeciągu 5 następnych lat.
  • Podczas trwania pandemii maksymalnie 30% pracowników będzie w stanie pracować.
  • Planowane są 2 fale pandemii, każda po 12 tygodni, oddzielone 12 tygodniowym okresem „wytchnienia”.
  • Najpierw będzie wywołanie (trigger) ze strony korporacyjnej, najprawdopodobniej na kilka dni przed oficjalnym wywołaniem tematu przez WHO.
  • W każdym kraju, w którym mamy swoje siedziby, będziemy reagować pozytywnie na wszelkie potrzeby lokalnego rządu.

Dokument ten udowadnia, iż co najmniej niektóre międzynarodowe koncerny były z dużym wyprzedzeniem zawiadamiane o planowanej pandemii, lub tez były one zaangażowane w jej przygotowania.

Za: Globalna swiadomosc (oraz: Waldek1984) | http://www.globalnaswiadomosc.com/planyszczepien1989.htm | Gazeta ujawniła plany dot. świńskiej grypy… już w 1989 roku!

Skip to content