I Ty jesteś terrorystą, bo… śmierdzisz jak terrorysta – Detektor na który czekają promotorzy NWO

Naukowcy z londyńskiego uniwersytetu City University zapowiedzieli, że w ciągu dwóch-trzech lat będą w stanie opracować rewolucyjne – również w najgorszym społecznym znaczeniu – urządzenie pozwalające, jak twierdzą, na odróżnienie terrorysty od zwykłego obywatela, na podstawie… wydzielanego zapachu.

Technologia „detektora strachu” ma opierać się na wydzielanych przez człowieka fermonach, sygnałach zapachu, w momencie gdy czuje się on zagrożony bądź przetraszony. Naukowcy zamierzają skorzystać z amerykańskich badań prowadzonych w zeszłym roku na uniwersytecie Stony Brook University, podczas których analizowano pot oraz zdjęcia mózgu, 20 ochotników mających po raz pierwszy skakać ze spadochronu.

Szef zespołu badawczego, prof. Tong Tun w wywiadzie dla profesjonalnego periodyku The Engineer powiedział, że „Trudność polega na scharakteryzowaniu i zindywidualizowaniu pewnych związków chemicznych, które wydzielane są przez człowieka w czasie gdy ogarnia go strach, szczególnie w przypadku gdy popełnienia on przestępstwo.” Podczas badań wzięte mają być pod uwagę takie czynniki, jak próby maskowania wydzielin potowych przez perfumy.

Już na obecnym etapie badań określono jasno ich cel, a ma nim być stworzenie urządzenia do wykrycia „terrorystów, kryminalistów i handlarzy narkotykami”. Niestety, nie wypowiedziano się czy to urządzenie – niewątpliwie oczekiwane przez organizatorów i promotorów śledzenia wszystkich i każdego – będzie w stanie oddzielić strachliwego pasażera samolotu, zatroskaną losem swojego syna matkę czy zestresowanego biznesmena, od zawodowego mordercy nie posiadającego żadnych skrupułów i bojaźni przed niczym. Być może największym podejrzanym i oznakowanym jako „terrorysta”, stanie się przeciętny, uczciwy obywatel, zalękniony brutalną władzą kontrolerów lotniska, zaś prawdziwy terrorysta, szkolony w zawodowych ośrodkach CIA, Mossadu czy FSB, wykona swoją wyznaczoną „brudną robotę” bez żadnych przeszkód.


Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Telegraph | http://www.telegraph.co.uk/science/science-news/6481635/Device-that-smells-human-fear-could-identify-terrorists.html

Skip to content