Ojców Franciszkanów wizja formowania młodzieży: zaaplikujmy jej regularne dawki satanizmu

Aktualizacja: 2009-10-31 10:20 pm

Określana jako katolicka, telewizyjna stacja TV Puls zadziwia coraz bardziej. W swoim repertuarze zaprezentowała wczoraj serial pt “Test na Super Mamę”, w którym promuje się – cytat – “świeżo upieczone małżeństwo: Susane i Janine” pragnące w niedługim czasie “założyć rodzinę”. Należy dodać, że te “świeżo upieczone małżeństwo” to dwie lesbijki.

Idąc za ciosem, stacja TV Puls w programie listopadowym rozszerza swoją wyjątkowo rozumianą katolickość. Oto począwszy od 11 listopada, stacja rozpoczyna nadawanie serialu dla młodzieży, pt “W.I.T.C.H. – Czarodziejka”, spopularyzowanego na Zachodzie przez antychrześcijańskie media. Ta niebezpieczna, choć z pozoru słodka i fantastyczna bajka, opowiada o pięciu dziewczynach, które są czarodziejkami. Innymi słowy, pod pozorem niewinnych opowiadań o tzw. problemach młodzieży, zręcznie wciąga się nieświadomych młodych widzów w obszar zgubnej magii, w przedprogi satanizmu.

Stacja telewizyjna TV Plus w 25% jest własnością Zakonu Franciszkanów, a “asystentem Konferencji Episkopatu Polski ds Telewizji Puls”, jest członek Zarządu telewizji, o. Mirosław Bartos.

Polecamy ojcu-asystentowi przede wszystkim zainteresowanie się programem telewizyjnym swojej stacji i dokonanie znaczącej korekty, a jeśli to niemożliwe, natychmiastowe wycofanie się Zakonu i pozbycie się akcji, aby nie firmować zgromadzeniem kościelnym satanistycznych programów i innych deprawacji młodzieży. Ojcowie Franciszkanie, najwyższa pora na dokonanie jasnego wyboru: mamona albo Bóg.


ZOB. RÓWNIEŻ:


Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie MediARun
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=15305 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]