Ojców Franciszkanów wizja formowania młodzieży: zaaplikujmy jej regularne dawki satanizmu

Określana jako katolicka, telewizyjna stacja TV Puls zadziwia coraz bardziej. W swoim repertuarze zaprezentowała wczoraj serial pt „Test na Super Mamę”, w którym promuje się – cytat – „świeżo upieczone małżeństwo: Susane i Janine” pragnące w niedługim czasie „założyć rodzinę”. Należy dodać, że te „świeżo upieczone małżeństwo” to dwie lesbijki.

Idąc za ciosem, stacja TV Puls w programie listopadowym rozszerza swoją wyjątkowo rozumianą katolickość. Oto począwszy od 11 listopada, stacja rozpoczyna nadawanie serialu dla młodzieży, pt „W.I.T.C.H. – Czarodziejka”, spopularyzowanego na Zachodzie przez antychrześcijańskie media. Ta niebezpieczna, choć z pozoru słodka i fantastyczna bajka, opowiada o pięciu dziewczynach, które są czarodziejkami. Innymi słowy, pod pozorem niewinnych opowiadań o tzw. problemach młodzieży, zręcznie wciąga się nieświadomych młodych widzów w obszar zgubnej magii, w przedprogi satanizmu.

Stacja telewizyjna TV Plus w 25% jest własnością Zakonu Franciszkanów, a „asystentem Konferencji Episkopatu Polski ds Telewizji Puls”, jest członek Zarządu telewizji, o. Mirosław Bartos.

Polecamy ojcu-asystentowi przede wszystkim zainteresowanie się programem telewizyjnym swojej stacji i dokonanie znaczącej korekty, a jeśli to niemożliwe, natychmiastowe wycofanie się Zakonu i pozbycie się akcji, aby nie firmować zgromadzeniem kościelnym satanistycznych programów i innych deprawacji młodzieży. Ojcowie Franciszkanie, najwyższa pora na dokonanie jasnego wyboru: mamona albo Bóg.


ZOB. RÓWNIEŻ:


Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: MediARun | http://wiadomosci.mediarun.pl/news/5744,Czarodziejki_w_TV_Puls,group4

Skip to content