Najbogatszy mieszkaniec Izraela przeprowadza się do Wielkiej Brytanii

Aktualizacja: 2007-12-27 1:12 pm

Najbogatszy mieszkaniec Izraela, żydowski magnat przemysłu diamentowego – Lev Leviev zapowiedział przeprowadzenie się wraz z rodziną z Izraela do Wielkiej Brytanii – podaje pismo Haaretz.

Urodzony w Uzbekistanie 51-letni Leviev twierdzi, że spodziewa się w Wielkiej Brytanii “lepszego systemu podatkowego oraz większych możliwości biznesowych”. Jedna z jego córek pozostaje z Izraelu, skąd będzie dalej prowadziła międzynarodowe konsorcjum “Africa-Israel”. Wartość majątku Levieva szacowana jest na 8 miliardów dolarów.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1525 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]