Floryda: Żydowski prawnik zafundował figurkę Jezusa

Aktualizacja: 2007-12-27 9:22 am

Żydowski prawnik z Cincinnati w stanie Ohio zakupił za własne pieniądze nową figurkę Jezusa, w miejsce ukradzionej.

Po przeczytaniu w gazecie informacji o kradzieży figurki Jezusa z szopki noworocznej wystawionej publicznie w miejscowości Bal Harbor na Florydzie, Jeffrey Harris postanowił zakupić nową.

Właściciele szopki postanowili przymocować do nowej figurki Jezusa specjalny nadajnik GPS ułatwiający lokalizację w przypadku kradzieży. Nadajniki GPS otrzymały również figurki Maryi i Józefa.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1523 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]