USA: Książki byłych homoseksualistów są zakazane

Aktualizacja: 2009-10-26 3:36 pm

Jednym z dogmatów homopropagandy jest stwierdzenie, że homoseksualizm nie jest chorobą. I jeśli fakty mówią inaczej, to tym gorzej dla nich. W większości amerykańskich bibliotek szkolnych można znaleźć książki z dokładnymi opisami praktyk homoseksualnych. Na próżno jednak szukać książek dokumentujących wyleczenie się z homoseksualizmu.

– Lista została zablokowana – taki komunikat wyświetla baza danych bibliotek w Chicago, w odpowiedzi na zapytanie o książki poświęcone przypadkom wyleczenia z homoseksualizmu. Tego typu świadectwa stara się popularyzować organizacja „Rodzice i Przyjaciele byłych Gejów” (PFOX). Jej działania nie są jednak dostrzegane.

Jedna z niedostępnych książek.

Jedna z niedostępnych książek.

Członkowie organizacji skarżą się, że ich inicjatywy są zbywane milczeniem przez media, dla których nie istnieje temat wyleczenia się z homoseksualizmu. W ślad za mediami idą biblioteki i księgarnie, które książek na te tematy zwyczajnie nie zamawiają. Kierująca grupą PFOX, Regina Griggs mówi w rozmowie z Fox News, że jeśli ktoś sprzeciwia się silnej grupie homoseksualistów musi być przygotowany na walkę. – Jestem przekonana, że naszych materiałów szkoły nie będą chciały przyjąć nawet bezpłatnie – powiedziała.

Przykładem może być książka „Nie musisz być gejem”. Napisana przez Jeff`a Konrad`a i opisująca jego doświadczenie historia jest w Chicago właściwie nie do znalezienia. Z kolei książka „Baby Be-Bop”, opisująca doznania homoerotyczne nastolatków jest powszechnie dostępna.

Przedstawiciele PFOX liczyli na pomoc Amerykańskiego Stowarzyszenia Bibliotek, które poinformowali o sprawie i czekali na jego stanowisko. Wobec przeciągania się sprawy promotorzy świadectw o wyleczeniach z homoseksualizmu zarzucali bibliotekarzom cenzurę. Do Macey Morals, urzędnika, który ze strony stowarzyszenia bibliotek odpowiada za kontakty z mediami z prośbą o wyjaśnienie sprawy zgłosili się dziennikarze Fox News. Nie doczekali się jednak odpowiedzi na telefony i wysłane maile.

JaLu, mm

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=15169 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]