Czy rządzą nami sataniści? – Jane Burgermeister

Słuchałam wczoraj programu InfoWars z USA. Alex Jones rozmawiał z Davidem Icke o Fredericu Mitterrandzie, francuskim ministrze kultury i jego przyznaniu się w swej autobiografii do gwałtów na chłopcach. Pomimo tej wstrętnej zbrodni, Mitterand został wybrany na ministra kultury przez prezydenta Francji Nicolasa Sarkozego, za specjalną rekomendacją żony Sarkozy, Carly Bruni. Oboje orędowali w obronie Frederica Mitterranda po tym, jak został on zaatakowany za obronę Romana Polańskiego, którego ostatnio aresztowano w Szwajcarii za gwałt na oszołomionej narkotykami 13-letniej dziewczynce. Mitterand jest siostrzeńcem [bratankiem?] byłego premiera Francji, Francoisa Mitteranda, i przyznał, ze jest satanistą.

Wg Davida Icke i Alexa Jonesa, ten gwałciciel -pedofil i jego apologeci w Paryżu to tylko szczyt góry lodowej. Wypłynęły doniesienia o bestialskich torturach kobiet przez członkow rodziny Rotszyldów w jednym z ich pałaców we Francji. Rockefellerowie, którzy ufundowali ONZ i przepchali przez senat USA prawo nr 666 (Bill666) finansujące rozwój broni biologicznej przez firmy farmaceutyczne, pomogli założyć kaplicę Św. Lucy (Lucyfera) w kwaterze ONZ. A Marc Dutroux, belgijski pedofil, przyznał się na swym procesie, że dostarczał dzieci najwyższym kręgom towarzyskim do gwałtow, turtur rytualnych i morderstw.

Zło ujawnia się ludzkości w wielu postaciach przez całą historię, uosobione jako populista, żądny krwi budowniczy imperium, eugenista, szalony monarcha czy totalitarny dyktator, albo wcielone w system polityczny jak nazizm, faszyzm, komunizm, czy też jako metafizyczna czy demoniczna siła wchodząca w świat z innego wymiaru.  Chociaż nasze społeczeństwo – kształtowane przez ludzi jak Frederic Mitterrand ”” coraz bardziej zmarginalizowało i strywializowało zło twierdząc, że nie ono nie istnieje, że jest tylko projekcją koncepcji stosowanej przez niektórych celem zastraszania i nękania innych, nasza kultura świadczy o powszechnej wierze w istnienie zła. Bajki, mity, sztuki teatralne, filmy, gry video itd. sa wypełnione przedstawianiem niszczącej siły zła w życiu czlowieka. Podczas gdy wszystkie religie świata chwalą cnoty, dobro i życie, również wszystkie one bez wyjątku potępiają okrucieństwo, egoizm i niszczycielstwo.

Starożytni filozofowie greccy Plato i Arystoteles uważali, ze cnota nie jest jedynie obowiązkiem czy ciężarem wynikającym z nałożenia na nas reguł z zewnątrz, tylko drogą do prawdziwego szczęścia. Częściowo cnotliwe życie polegało na wykorzystaniu własnych, unikalnych talentów i celu życia. Dlatego starożytni Grecy uważali, że nie ma „wzorcowego” życia w cnocie: nasze talenty są zbyt zróżnicowane, życie zbyt odmienne, cele zbyt różne. Wszyscy jestesmy szczęśliwi i cnotliwi na swój sposob. Nota bene, starożytni Grecy również potępiali pedofilię, jasno różnicując pomiędzy więziami emocjonalnymi miłości dorosłych do siebie a miłości do dzieci (agape) i więzi miłości fizycznej (eros). Wbrew popularnym opiniom, starożytni Grecy mocno opowiadali się przeciw wszelkim fizycznym kontaktom dorosłych z dziećmi, bo rozumieli szkodę, jaką może to wyrządzić zarówno dzieciom jak i dorosłym. Popierali więc tylko więzi emocjonalne miedzy dorosłymi a dziećmi, jeśli przyczyniało się to do wspomagania wzrostu talentów dziecka i jego rozwoju.

Rosyjski nowelista Fjodor Dostojewski także odkrywał, w jaki sposób czyny złych ludzi w końcu niszczą u innych zdolność szukania szczęścia, a nawet ich psyche przez wytwarzanie uczuć strachu, przygnębienia i wstydu. Źeby uciec przed udręką wewnętrznej ciemności, wielu ludzi nie patrzy w lustro, nie pokutuje swym ofiarom i nie poprawia sie. Zamiast tego mówią sobie wszelkie kłamstwa i usprawiedliwienia oraz poszukują nowych wzlotów i napływow adrenaliny tak,  jak Frederic Mitterand gwałcący dzieci dla doznawanego „podniecenia”.

Moim zdaniem nie możemy zgodzić się, żeby rządziła nami grupa ludzi wzajemnie popierających się w tajnych siatkach jak wolnomularze – niektórzy z masonów najwyższego stopnia sa gośćmi na dorocznych konferencjach Bilderbergów – grupa praktykująca i broniąca bestialskich gwałtów na dzieciach. Grupa, która dodatkowo lansuje trujący zastrzyk na „świnską grypę” dla ciężarnych kobiet i dzieci, dobrze wiedząc, ze ta toksyczna szczepionka spowoduje wśród nich wiele zgonów.

Starożytni Grecy wierzyli, że cnota nie polega na mówieniu „Amen, Amen” na każdą zbrodnię, na unikaniu sprzeciwu, ani na szukaniu usprawiedliwienia dla każdego psychopaty. Nie, według tych Greków, cnota to czynny wysiłek ku dobru i walka ze złem. Czas nam powiedziec „nie!” gwałcicielom dzieci i dealerom toksyn bez wzglądu na to, ile mają pieniędzy i władzy czy ile wymówek.

Jane Burgermeister
13.10.2009
skrót  tłum. Piotr BeinDodatek od Piotra Beina
Niektóre frakcje satanistów sankcjonują w swych „świętych księgach” pedofilię na dzieciach poniżej 3 lat!  Nic dziwnego, że wśród „kapłanów” tej grupy jest przerażająco dużo przypadków pedofilii, o czym wyczerpująco pisze świecka prasa rodaków tych ludzi. Pomyśleć, że agenciury tychże satanistów na naszym blogu próbowały sugerować, że Bein ma pedofilne ciągoty, a TVN „Fakty” ochoczo podchwyciła wątek. Pokazali tym swój modus operandi: przypisywać oponentom swe grzechy ”” pedofilię, chciwość i pazerność, żądzę władzy, zakłamanie, tchórzostwo, fanatyzm, ekstremizm, kłamstwo…

Mamy pedofilskie samowyznanie innego szermierza nowo-świata, Daniela Cohn-Bendita. To m.in. jemu „zawdzięczamy” sformulowanie Traktatu Lizbońskiego. To on z Joszka Fiszerem, ś.p. Markiem Edelmanem, Tadeuszem Mazowieckim, Bernardem Kouchnerem i in. „postępowcami jewropejskimi” nakręcił „konflikt bałkanski” pod melodię Holocaust i Auschwitz, z Serbami w roli hitlerowców, co podchwycili sataniści Perle, Wolfowitz, Clinton, Albright i generał Wesley Clark etc do wysłania bombowców na Jugosławię w marcu 1999 r. Oto urywek z autobiografii Cohn-Bendita pt. „Le Grand Bazar” z 1975 roku:
„Długo miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym państwowym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem . Pracowałem tam ponad 2 lata.Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny.Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom , kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję (…) Pytałem się ich: Dlaczego wybraliście mnie i nie bawicie się z innymi dziećmi?”
Dzieki, Bruno, za wyszukanie. Cytat w minucie 4:28 na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Ap7KoRx7EaM&feature=related
Potwierdzenie w jęz. angielskim (skasowany już zapis z wikipedii): http://www.answers.com/topic/daniel-cohn-bendit#Allegations_of_paedophilia

Wiele reakcji na powyższy artykuł Burgermeister na jej witrynie podniosło lament o zboczenie z tematu, o odstraszanie ciężką pracą nagonionych na TheFluCase kibiców. Odpisałem:
„Jane pisze o „elitach” które gotują ludzkości kryzys za kryzysem pod pretekstem prawości, walki o „pokój i bezpieczeństwo”, a przedtem o „wolność, równość, solidarność”. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o tym zboczonym typie bliźniego (?) wygooglij „Wolfgang Eggert petition”, czytaj Christopher Bjerknes „Armenian Genocide….” lub proś o moje referaty naukowe. Najwyższy czas, żeby temat w końcu wyszedł na witrynie Jane. „

Zaś przyzwoitkom odpisałem:
„Jane jest doswiadczona i dorosła, wie co robi i to jest jej strona internetowa. Któż inny może zmierzyć się z jej osiągnięciami publikacji nt. szczepień? Popieram demaskowanie przez Jane sedna sprawy […] Ci z trudnościami w akceptacji propagowanych tu myśli o szczepionkach, chyba nie bardzo chcą przyjąć nadrzędnych prawd, jak satanizm elit pchających nam szczepionki do gardła. Powtarzam: bez zrozumienia mentalności skorumpowanych elit nie da się pojąć kwestii szczepionkowych. Sam motyw „profitu” blednie w zestawieniu z tym, a plan depopulacji nabiera sensu… […]  są strony specjalizujące się w satanizmie, itd. ale zadaniem niniejszej  jest wyczerpać całość kwestii. W tej całości ideologia/religia stojące za kampaniami jak przymusowe szczepienia masowe jest wiedzą niezbędną. Dzieki ci, Jane, za poruszenie tego aspektu ”” w końcu.”
W kontekście „świnskiej grypy”, anglojezyczni znajdą więcej komentarzy nt. satanizmu tu: http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1066%3Asanofis-panenza-the-secret-and-safe-vaccine-for-the-qeliteq&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en#josc3601

Dodatek grypa666
Pedofilia jako przejaw satanizmu jest zjawiskiem bardziej powszechnym niż nam się może wydawać.  Jak starannie ukrywane są informacje na ten temat świadczyć może choćby przypadek filmu „Conspiracy of Silence” (”Zmowa Milczenia”) zrealizowanego przez telewizję Discovery na początku lat 90-tych. Film zniknął na godzinę przed emisją, a także wszystkie jego kopie. Na szczęście zachowała się wersja robocza, którą mimo cenzury Kongresu USA, obecnie można nawet obejrzeć na YouTube (kliknij nazwę filmu powyżej). Tematem była afera zwiazana z uprowadzaniem dzieci z największego sierocińca w USA, Boys Town (Miasto chłopców) niedaleko Omahy w Nevadzie. Dzieci, zarówno chłopcy jak i dziewczynki, przewożone były helikopterami do Waszyngtonu, konkretnie do Białego Domu na orgie seksualne. Prezydentem był wtedy Ronald Reagan, a jego zastępcą George Bush Sr., o którym głośno się już mówi, że jest pedofilem.


Lawrence King

Lawrence King

Całością „akcji” dowodził czarnoskóry, 150 kilkogramowy Lawrence King, ongiś znany republikanin, zarządca unii kredytowej Franklin Community Credit Union, którą w końcu zdefraudował na kilkadziesiąt milionów dolarów. FBI dobrało mu się do skóry, odsiedział za defraudację wieloletni wyrok (obecnie jest już na wolności). Nikt jednak nie zajął się aferą, która przyniosła wielkie szkody psychiczne tym sierotom. King sam był gwałcicielem, przypalał dzieci papierosami, torturował je. Afera w efekcie przyniosła wiele ofiar, ponad 20 świadków i osób prowadzących dochodzenie zginęło w tajemniczych okolicznościach, a dziewczynkę, którą maltretowano wsadzono na lata do więzienia za rzekome przestępstwo. Film jest bezpośrednim dowodem na korupcje i satanistyczne praktyki wśród elit USA, realizatorom udało się bowiem dotrzeć do maltretowanych dzieci, osób zaangażowanych w śledztwo, a nawet do księdza – zarządcy Boys Town, który oczywiście „nic nie wiedział”. „Conspiracy of Silence” jest wyjątkową produkcją, gdyż według opinii osób badających sprawę pedofilii w USA, osoby elit „nie zostawiają obecnie świadków” (czyt. zabijają dzieci biorące udział w orgiach seksualnych). Były szef FBI w San Francisco, Ted Gunderson, który także badał sprawę Boys Town, twierdzi, że w USA jest 2 miliony satanistów, którzy rytualnie mordują dzieci, torturując je – w tym obdzierając je żywcem ze skóry i spijając krew. Wierzą oni, że w stanie takiego bólu uwalania się z osoby torturowanej moc, która zbiera się właśnie w krwi. W internecie można znaleźć zeznania potwierdzające, że takie obrzędy są faktycznie praktykowane. Tłumaczyć to może olbrzymią ilość zaginionych dzieci, niektórzy oceniają ją na setki tysięcy rocznie. Wszystko to wydawać się może historią wyssaną z palca, gdyby nie to, że ludzie zaangażowani w ujawnienie tych afer byli lub są na wysokich stanowiskach państwowych (senator John De Camp, czy Ted Gunderson), a film Conspiracy of Silence jest bezpośrednim dowodem na charakter zła.

Za: Grypa666 | http://grypa666.wordpress.com/2009/10/16/czy-rzadza-nami-satanisci/

Skip to content