W telewizji pouczał, a sam jechał pijany

Aktualizacja: 2009-10-10 6:48 pm

Tomasz Stockinger, aktor znany m.in. z serialu “Klan” spowodował po pijanemu wypadek, choć wcześniej brał udział w kampanii społecznej “Bezpieczny przejazd”.

54-letni Stockinger miał wypadek w podwarszawskim Źabieńcu. Aktor nie dość, że spowodował wypadek, w którym ucierpiała kobieta, to jeszcze uciekł z miejsca przestępstwa. Miał 2,3 promila w wydychanym powietrzu.

Jak widać, osoby publiczne występujące w reklamach, promocjach czy kampaniach w danej sprawie często zupełnie się z nimi nie identyfikują i robią to albo dla kasy, albo z poprawności politycznej.

Źródło: dziennik.pl

Opracował: G.K.

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=14708 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]