Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: pederaści szydzą z modlitwy różańcowej

Jak informuje gazeta „The California Catholic Daily”, w kalifornijskim Centrum im. kard. Newmana w Berkley homoseksualiści drwili sobie z Różańca, odmawiając tzw. tajemnice alternatywne. Pederaści i lesbijki wyśmiewali się z Pana Jezusa i Matki Bożej Różańcowej. Akcja sodomitów zaszokowała katolików, którzy na forach internetowych zachęcają do zadośćuczynienia za to bluźnierstwo.

Kiedy 22 września tego roku bp Salvatore Cordileone z Oakland odwiedził jezuickie seminarium w Berkley przywitała go grupa około 20 protestujących. Biskup przybył tam w związku z połączeniem szkoły jezuitów z uniwersytetem Santa Clara. Wśród protestujących byli duchowni protestanccy oraz osoby podające się za katolików, którzy nie zgadzali się ze stanowiskiem biskupa Cordileone, zdecydowanie broniącego tradycyjnego małżeństwa.

Był tam obecny także doktorant Theological Union School, Eugene McMullan, który jak donosi gazeta „The Bay Area Reporter” („BAR”), jest założycielem Stowarzyszeń Katolików na rzecz Równości Małżeństwa. 13 sierpnia gazeta „BAR” opublikowała artykuł, w którym nowo powstałe Stowarzyszenie z Berkley zapraszało na odmawianie „alternatywnego różańca” w dniu 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Rzekoma modlitwa miała się odbyć przed katedrą w San Francisco. Organizatorem był McMullan.

Do odmawiania bluźnierczego „różańca” namawia tzw. MCC Kościół z Berkley, należący do aktywistów homoseksualnych. Sodomitom już udało się zainicjować akcję odmawiania alternatywnego „różańca,” co najmniej w jednej z katolickich parafii na Zachodnim Wybrzeżu, w Centrum im. kard. Newmana w Berkley.

Homoseksualiści wymyślili sobie np. tajemnicę zaślubin Rut i Noemi, w której związek tych kobiet odczytuje się jako związek lesbijski. Powiązania między Saulem, Dawidem i Jonatanem interpretuje się jako „biblijny trójkąt miłosny”. Wskrzeszenie Łazarza odczytuje się jako wezwanie do „coming out-u”, czyli słynnego ujawniania się.

Ta bluźniercza prowokacja wywołuje oburzenie katolików. Amerykańskie Stowarzyszenie Obrony Tradycji i Rodziny wzywa do zadośćuczynienia za te bluźnierstwa m.in. poprzez udział w organizowanych w całym kraju wiecach, podczas których zgromadzeni w miejscach publicznych wierni będą odmawiać prawdziwy Różaniec.

Źródło: California Catholic Daily, AS

Za: PiotrSkarga | http://www.piotrskarga.pl/ps,4277,2,0,1,I,informacje.html