Ułatwienia w przyjmowaniu obywateli Izraela na studia w Stanach Zjednoczonych

Aktualizacja: 2007-12-11 10:01 am

Amerykańska ambasada w Tel Awiwie wraz z izraelskim oddziałem fundacji Fullbrighta uruchamia specjalny program internetowy umożliwiający obywatelom Izraela składanie aplikacji na studia w Stanach Zjednoczonych.

Portal internetowy, który ma rozpocząć funkcjonowanie pod koniec grudnia br. ułatwiając procedurę składania aplikacji i proces przyjmowania na studia, będzie uruchomiony przez ambasadora USA Richarda Jones na specjalnej uroczystości.

Obecnie na uniwersytetach w USA studiuje około 3,500 studentów z Izraela, z czego połowa na studiach pomagisterskich (graduate).

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1455 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]