Socjalistyczny premier Australii mianował sekretarzem do spraw obrony płk Kelly, którego żona jest kuzynką premiera Izraela

Aktualizacja: 2007-12-9 5:42 pm

Wybrany w wyborach 24 listopada br. nowy premier Australii, socjaldemokrata Kevin Rudd, mianował w zeszłym tygodniu na stanowisko sekretarza parlamentarnego do spraw obrony (Parliamentary Secretary for Defence), pułkownika Mike Kelly, którego żona – Shelly Gowing, córka Davida Gowing, jest kuzynką obecnego premiera Izraela, Ehuda Olmerta.

Pułkownik Michael J. Kelly służył w kontyngencie australijskim w wojnie w Iraku, chociaż wspierał starania Australijskiej Partii Pracy o wycofanie wojsk z Iraku. Australijska Partia Pracy – ALP, która wygrała niedawne wybory w Australii, jest skrajnie lewicową partią o komunistycznych postulatach.

Podczas rozmowy telefonicznej premiera izraelskiego z nowym premierem Australii, Olmert nie zapomniał zapytać się o pułkownika Kelly – donosi pismo The Age.

Pułkownik Mike Kelly mieszka w Canberra, gdzie “udziela się w społeczności żydowskiej”.

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

oraz

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1448 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]