Homo propaganda dla przedszkolaka – Mariusz Roman

W Gdańsku zostanie zainicjowana ogólnopolska debata na temat homoseksualizmu. W najbliższy piątek w prywatnym przedszkolu – Centrum Zabaw Twórczych EDWARD będzie promowana wśród przedszkolaków książka pt. „Z Tangiem jest nas troje”, wydana przez radykalnego działacza homoseksualnego. Jako Ojciec dwójki dzieci w wieku przedszkolnym z ogromnym poczuciem niesmaku i oburzenia przyjąłem tą wiadomość.

darmowy hosting obrazków

Współorganizatorem spotkania w gdańskim przedszkolu jest trójmiejski oddział Kampanii Przeciw Homofobii. Wieczorem odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim druga część spotkania przeznaczona dla osób dorosłych. Oprócz Biedronia, pracowników naukowych UG do udziału w panelu zaproszeni zostali urzędnicy: Urzędu Miasta, Urzędu Marszałkowskiego i kuratorium.

Książka „Z Tango jest nas troje” ukazała się w Polsce we wrześniu 2009 roku nadkładem wydawnictwa Adpublik, którego właścicielem jest Robert Biedroń. „- Specjalizujemy się w publikowaniu książek i przewodników o tematyce gejowsko-lesbijskiej” – czytany na stronie wydawnictwa”. Według Wikipedii ta książeczka to jednocześnie „Literatura dla dzieci i młodzieży” i „Literatura LGBT”.


O książeczce i jej wydawcy

Książka „Z Tangiem jest nas troje” to tylko pozornie niewinna opowiastka opisująca losy dwóch pingwinów Roya i Silo. Te „zakochane” w sobie samce, pewnego dnia znajdują jajo. Wysiadują je, a później wspólnie wychowują małego pingwina – samiczkę Tango – tworząc z pozoru bardzo szczęśliwą rodzinę.

Z całą pewnością dzieci nie będą w stanie ocenić prawdziwego przesłania tej książeczki, które dla nas dorosłych jest oczywiste, chodzi w niej bowiem o „bezbolesne i podane w przyjaznej formie” przekonanie najmłodszych do rzekomej normalności zachowań homoseksualnych. Zupełnie nie ukrywa tego faktu wydawca.

Na pytanie: Po co dzieci mają się uczyć o homoseksualnej miłości? Biedroń wyjaśniał jeszcze przed premierą książeczki: „- Źeby odczarować panujący w naszym kraju stereotyp, że dzieciom wychowywanym przez gejów i lesbijki dzieje się krzywda, że są gorsze od dzieci z tradycyjnych rodzin. Ta bajka uczy tolerancji” – podaje portal Fronda.pl i informuje jednocześnie:

„Biedroń jest współzałożycielem i liderem Kampanii przeciw Homofobii. Słynie z radykalizmu i braku szacunku dla swoich oponentów. – Lecz nastanie dzień, gdy ich miasta zadrżą od miarowego marszu gejowskich legionów i znów Polacy będą się bać, gdy nasze zbrojne gejowskie kohorty będą niszczyć ich i zabijać. Na pohybel wrogom naszej rasy! Bóg jest z nami!! Bóg jest z nami!! – takimi słowami przemawiał podczas Manify 8 marca 2006 roku.>

Fakt, że przedszkolaki będzie edukował skrajny homoaktywista nie przeszkadza współwłaścicielce przeszkola, p. Ewie Ziółkowskiej. – Wszystkie moje wątpliwości zniknęły po przeczytaniu książeczki. Jest to ciekawa historia o przyjaźni, miłości, opiece nad drugim człowiekiem – mówi dla Fronda.pl. – Wątek dwóch samców żyjących wspólnie nie jest na pierwszym planie. Nie widzę niczego złego ani niebezpiecznego, co mogłoby mieć wpływ na dzieci – dodaje.

Tymczasem jeszcze przed wydaniem książki nie brakowało krytycznych opinii naukowców. – To przypomina zepsucie z czasów starożytnego Rzymu – mówił prof. Aleksander Nalaskowski, pedagog z UMK w Toruniu. Natomiast zdaniem prof. Zbigniewa Nęckiego z UJ homoseksualna bajka może silnie oddziaływać na wyobraźnię przedszkolaków i na pewno wpłynie na ich poglądy”.

[Całość tekstu, patrz poniżej.]


Miasto patronuje dewiacji?

Jak informują na swojej stronie internetowej właścicielki przedszkola, promocja książki zaplanowana jest w godzinach popołudniowych w formie specjalnych zajęć, takich jak: czytanie tekstu przez logopedę, prezentacja fragmentów książki z rzutnika oraz warsztaty plastyczne dla dzieci. Na uwagę zasługuje fakt, że wstęp na promocję książki homoseksualnego aktywisty jest całkowicie bezpłatny.

Nic dziwnego, skoro jak się można dowiedzieć z dzisiejszego wydania „Dziennika Bałtyckiego” patronat nad akcją KPH objęło miasto Gdańsk. „Wszystko w ramach kandydowania do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016” – dodaje dziennik.

darmowy hosting obrazków

Jestem Ojcem sześcioletniej Aleksandry i czteroletniego Karola, moje dzieci uczęszczają na szczęście do publicznych placówek oświatowych w Gdyni, gdzie jak na razie, takich wątpliwych moralnie eksperymentów – nikt im jeszcze nie zaproponował. Ale zastanawiam się jak długo będą one jeszcze tam bezpieczne? Przykład idący z sąsiedniego miasta może być przecież zaraźliwy…

Jeżeli, My Rodzice – wciąż będziemy milczeć w ramach tzw. poprawności politycznej, to kto wie – co będzie jutro? Ta książeczka nie jest ani początkiem, ani końcem kampanii homoseksualnej wymierzonej w nasze dzieci. Obok tej „bajeczki” dla przedszkolaków, wydano również tzw. „tęczowy elementarz”, który w zamyśle wydawcy ma trafić do polskich szkół. A KPH zapowiadają wciąż nowe publikacje. Do tego należy dodać pragnienie wielu elit, pragnących wprowadzić tzw. wychowanie seksualne do szkół, jako przedmiot obowiązkowy…

Nie dajmy się zatem pozbawić prawa do tego, abyśmy sami decydowali o tym, co dla naszego dziecka jest dobre, a co złe. W naszym interesie jako rodziców jest przecież, aby nasze dzieci rozwijały się prawidłowo i zgodnie z własną płcią. Chłopiec powinien dojrzewać do roli ojca, a dziewczynka do roli matki. Nic i nikt w tym aspekcie, nie zastąpi nam domu rodzinnego.

Patrz również poniżej:

Fronda.TV: Homoseksualizm (cz.1/2)

Fronda.TV: Homoseksualizm (cz.2/2)

Mariusz A. Roman

[Fot. Simonsays.com oraz Mariusz Roman]


Molestowanie dzieci książeczką czas zacząć. Biedroń rusza w Polskę

W związku z wydaniem promującej homoseksualizm książeczki w całym kraju odbędzie się cała seria spotkań, debat i warsztatów. W piątek aktywista homoseksualny Robert Biedroń odwiedzi m.in. Centrum Zabaw Twórczych „Edward” w Gdańsku. Na prezentacji szczególnie mile widziane przez organizatorów będą dzieci wraz z opiekunami.


Książka „Z Tango jest nas troje” opisuje losy dwóch pingwinów Roya i Silo. To zakochane w sobie samce, które pewnego dnia znajdują jajo. Wysiadują je, a później wspólnie wychowują małego pingwina – samiczkę Tango – tworząc szczęśliwą rodzinę.

Po co dzieci mają się uczyć o homoseksualnej miłości? – Źeby odczarować panujący w naszym kraju stereotyp, że dzieciom wychowywanym przez gejów i lesbijki dzieje się krzywda, że są gorsze od dzieci z tradycyjnych rodzin – wyjaśniał jeszcze przed premierą Biedroń. – Ta bajka uczy tolerancji – dodaje.

Biedroń jest współzałożycielem i liderem Kampanii przeciw Homofobii. Słynie z radykalizmu i braku szacunku dla swoich oponentów. – Lecz nastanie dzień gdy ich miasta zadrżą od miarowego marszu gejowskich legionów i znów Polacy będą się bać, gdy nasze zbrojne gejowskie kohorty będą niszczyć ich i zabijać. Na pohybel wrogom naszej rasy! Bóg jest z nami!! Bóg jest z nami!! – takimi słowami przemawiał podczas Manify 8 marca 2006 roku.

Fakt, że przedszkolaki będzie edukował skrajny homoaktywista nie przeszkadza współwłaścicielce Centrum Zabaw Twórczych „Edward”, Ewie Ziółkowskiej. – Wszystkie moje wątpliwości zniknęły po przeczytaniu książeczki. Jest to ciekawa historia o przyjaźni, miłości, opiece nad drugim człowiekiem – mówi Fronda.pl. – Wątek dwóch samców żyjących wspólnie nie jest na pierwszym planie. Nie widzę niczego złego ani niebezpiecznego, co mogłoby mieć wpływ na dzieci – dodaje.

Ziółkowska zgadza się z argumentacją Biedronia. – Nasz świat jest różnorodny. Nasi przyjaciele mogą żyć w różny sposób, nie widzę sensu, aby spuszczać zasłonę milczenia. Młody człowiek powinien uczyć się tolerancji – tłumaczy.

Tego samego dnia, co promocja książki w Centrum Zabaw Twórczych, odbędzie się panel o edukacji na temat homoseksualizmu w Uniwersytecie Gdańskim . Oprócz Biedronia, pedagożek i psycholożek z UG do udziału w panelu zaproszeni zostali urzędnicy m.in. urzędu miasta, urzędu marszałkowskiego i kuratorium.

– Jestem bardzo ciekawa opinii psychologów w tej sprawie, do tej pory w wychowaniu mojego dziecka kierowałam się intuicją – mówi nam współzałożycielka „Edwarda”, która będzie jedną z uczestniczek dyskusji.

Tymczasem jeszcze przed wydaniem książki nie brakowało krytycznych opinii naukowców. – To przypomina zepsucie z czasów starożytnego Rzymu – mówił prof. Aleksander Nalaskowski, pedagog z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Natomiast zdaniem prof. Zbigniewa Nęckiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego homoseksualna bajka może silnie oddziaływać na wyobraźnię przedszkolaków i na pewno wpłynie na ich poglądy.

Ziółkowska powołuje się na pluralizm. Pytamy więc, czy autor książki mówiącej o tym, że homoseksualizm jest złem miałby szansę na promocję w „Edwardzie”. – Nie zgadzam się ze stanowczym stwierdzeniem, że na pewno coś jest dobre lub na pewno coś jest złe. Każdy ma swój rozum. Nie powinno się nikomu narzucać swojego poglądu. Taka jest linia naszego centrum – mówi.

Książka „Z Tango jest nas troje” ukazała się w Polsce we wrześniu 2009 roku nadkładem wydawnictwa Adpublik, którego właścicielem jest sam Robert Biedroń. „Specjalizujemy się w publikowaniu książek i przewodników o tematyce gejowsko-lesbijskiej” – czytany na stronie wydawnictwa. Według Wikipedii ta książeczka to jednocześnie „Literatura dla dzieci i młodzieży” i „Literatura LGBT”.

Na Forum Frondy pojawiła się inicjatywa wysłania listów do pomorskich urzędników z apelem, by nie brali udziału w piątkowym panelu o edukacji na temat homoseksualizmu.

Podajemy do nich kontakt:

Regina Białusów, dyrektorka Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Gdańsku – edukacja@gdansk.gda.pl, tel.: 058 – 322-67-27;

Elżbieta Lamparska, wicedyrektorka Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego – des@woj-pomorskie.pl, tel: 058 – 326-88-50;

Mirosława Janowska, dyrektorka Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku – cen@cen.gda.pl, tel.: 058 – 341-93-73;

Zdzisław Szudrowicz, Pomorski Kurator Oświaty – gdansk@kuratorium.gda.pl, tel.: 058 – 307-73-89.

MaRo/FF

Za: Fronda.pl


Zobacz także:

 • Blog Jacka Kowalskiego: list w sprawie nieszczęsnej promocji
 • Biedroń molestuje dzieci książeczką

 • Za: Blog Mariusza A. Romana | http://mariuszromangdy.blogspot.com/2009/10/homo-propaganda-dla-przedszkolaka.html

  Share on facebook
  Share on google
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on pinterest
  Skip to content