Promocja homoseksualizmu w przedszkolu

Aktualizacja: 2009-09-30 8:43 am

Mieszkańców Gdańska oburzyła wiadomość, że w placówce oświatowej Centrum Zabaw Twórczych EDWARD s.c.będzie promowana wśród dzieci przedszkolnych książka autorstwa radykalnego działacza homoseksualnego Roberta Biedronia pt. „Z Tangiem jest nas troje”. Jej treść ma przekonać najmłodszych, że dewiacyjne zachowania seksualne są czymś normalnym.

Jak można się dowiedzieć ze strony internetowej placówki oraz portali dla dewiantów homoseksualnych promocja książki zaplanowana jest na dzień 2 października br. Ma ona przyjąć formę specjalnych zajęć dla dzieci: czytanie tekstu przez logopedę, prezentacja fragmentów książki z rzutnika, warsztaty plastyczne.

W związku z tym zamachem na niewinność najmłodszych wiele osób i środowisk zareagowało wysłaniem protestu na adres przedszkola i wezwaniem do rezygnacji z tej inicjatywy.

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=14422 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]