Prośba o modlitwę o zdrowie ks. Jana Jenkinsa, FSSPX

Aktualizacja: 2009-09-21 3:16 pm

Ks. Jan Jenkins FSSPX, kapłan pełniący posługę w Polsce, autor wielu publikacji, które zamieszczaliśmy również na konserwatyzm.pl miał wczoraj wylew krwi do mózgu.

Na szczęście, nie zostały naruszone istotne elementy systemu nerwowego. Jeśli tak rzeczywiście było, to możemy mówić o cudzie, ponieważ normalnie taki wylew ma długotrwale skutki, jak paraliż, a często powoduje natychmiastową śmierć – powiedział przełożony Bractwa św. Piusa X na Europę Środkowo-Wschodnią, ks. Karol Stehlin.

Ks. Stehlin prosi o modlitwę w intencji ks. Jana – jednego z nielicznych kapłanów w Polsce, odprawiających tradycyjną Mszę Świętą. /am/

Módlmy się za duszpasterza!

Za: konserwatyzm.pl -- [Org. tytuł: « Ks. Jenkins FSSPX cudem uniknÄ…ł śmierci»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=14176 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]