Aktualizacja strony została wstrzymana

Floryda: Aresztowano parę lesbijską za znęcanie się nad 7-letnim chłopcem

Trzech pracowników wydziału ds dzieci i rodzin stanu Floryda otrzymali we wtorek, 20 listopada br. wyróżnienie za uratowanie życia chłopca, który był molestowany przez parę lesbijską.

Na początku tego miesiąca, pracownicy The Florida Department of Children and Families natknęli się na wałęsającego się po hotelowym parkingu, zdezorientowanego i rannego 7-letniego chłopca. Po dokonaniu przez szeryfa powiatu Osceola śledztwa ustalono, że chłopiec maltretowany był przez lesbijską parę: 45-letnią Suzette Stevenson i jej „partnerkę”, 26-letnią Jamie Martin. Obie kobiety aresztowano pod zarzutem głodzenia i fizycznego znęcania się. Oskarżone wskazywały jedna na drugą jako na sprawczynię np. przywiązywania dziecka do ściany, kopania w brzuch, łamania palców u nóg czy zmuszania do picia szamponu do włosów.

Chłopiec dostał się w ręce lesbijek po tym, jak jego matka poszła do więzienia, ojciec nie chcąc opiekować się dzieckiem oddał chłopca ciotce, która z kolei przed śmiercią przekazała go swojej „partnerce”, Suzette Stevenson.


Photo source: myFoxOrlando

 

.