Aktualizacja strony została wstrzymana

‘Koniec gry’ czyli trzy lata kłamstw covidowych

Zostaliśmy okłamani. Musimy zmierzyć się z rzeczywistością. Oparte na genach szczepionki przeciw covid niewątpliwie nie spełniły oczekiwań. Te tak zwane szczepionki nie zapobiegają infekcji, nie zapobiegają przenoszeniu infekcji i nie chronią ludzi przed hospitalizacją.

−∗−

 

„Gra się skończyła”: dr Phillip Altman demaskuje kłamstwa z ostatnich trzech covidowych lat (seans obowiązkowy)

 

W tym 40-minutowym oszałamiającym przemówieniu do Australian Medical Professional Society (AMPS), dr Phillip Altman szczegółowo opisuje, w jaki sposób rządy i różne rady medyczne wykorzystywały Covid do zamęczania obywateli. Demaskuje wszystkie najbardziej krytyczne kłamstwa używane by zmusić społeczeństwa do porzucenia ich podstawowych praw:

 

„Zostaliśmy okłamani. Musimy zmierzyć się z rzeczywistością. Oparte na genach szczepionki przeciw covid niewątpliwie nie spełniły oczekiwań. Te tak zwane szczepionki nie zapobiegają infekcji, nie zapobiegają przenoszeniu infekcji i nie chronią ludzi przed hospitalizacją. Te tak zwane szczepionki nie są bezpieczne. Spowodowały więcej zgonów i poważnych skutków ubocznych niż jakikolwiek produkt leczniczy w historii medycyny”.

 

Zbyt wiele osób straciło życie i nadszedł czas, aby powiedzieć prawdę, oświadczył uczestnikom konferencji AMPS. To film, który powinni obejrzeć wszyscy ci, których przyjaciele i krewni wciąż wątpią w nadużycia urzędników w związku z covid i przymuszaniem do terapii genowej przez ostatnie trzy lata.

 

 

Dr Altman jest znanym australijskim autorytetem w dziedzinie badań klinicznych i kwestii regulacyjnych z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu, zarządzaniu i sprawozdawczości dotyczącej badań klinicznych oraz ze współpracy z Australian Therapeutic Goods Administration w zakresie uzyskiwania nowych zezwoleń na leki.

W sierpniu ubiegłego roku opublikował raport, w którym argumentował, że szczepionki przeciw covid nie są tak naprawdę szczepionkami, ale opartymi na genach eksperymentalnymi terapiami i że na całym świecie są kojarzone ze „znacznie większą liczbą zgonów, chorób, urazów i niepełnosprawności niż jakikolwiek inny środek terapeutyczny w historii medycyny”.

Według dr Altmana szczepionki wykorzystują technologię, która nigdy nie została zastosowana we w pełni zatwierdzonym produkcie terapeutycznym i była analizowana jedynie w stosunkowo wczesnych badaniach klinicznych nad niektórymi nowotworami i rzadkimi zaburzeniami genetycznymi. Zostały one tylko tymczasowo zatwierdzone, a nie w pełni zatwierdzone przez australijski organ dopuszczający leki, Therapeutic Goods Administration (TGA). Nie zapobiegają zakażeniu SARS-CoV-2 ani transmisji wirusa, a jakakolwiek ochrona immunologiczna szybko słabnie. Skutki uboczne szczepionki obejmują zawał serca i udar, nowotwory, niepłodność i poronienia, zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia i zgony u dzieci. Dr Altman uważa, że ​​„w świetle znanego bezprecedensowego poziomu poważnych działań niepożądanych i śmierci przypisywanych ich stosowaniu” należy ponownie rozważyć stosowanie szczepionek.

_______________

[Źródło:] The Game is Up’: Dr. Phillip Altman Exposes the Lies of the Past Three Covid Years (Must Watch), RAIR Foundation, February 24, 2023

−∗−

Zbliżone tematycznie:

Wirus kłamstwa i konsekwencje nieistnienia
Ostatnio wzrosło zainteresowanie jednym lub dwoma dokumentami, które cytowałem kilka miesięcy temu. Dokumenty te ujawniają oszustwo u samych podstaw testu na wirusa, który nie istnieje. Dokumenty, napisane przez twórców testu, […]

_______________

Czy chcą nas zabić?
Co do kampanii masowych szczepień, jest to najbardziej maniakalnie ludobójczy projekt, jaki kiedykolwiek wymyślił człowiek. Po prostu nie ma sposobu, aby obliczyć ilość cierpienia i śmierci, z jaką przyjdzie nam […]

 

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (25 lutego 2023)

 


 

Skip to content