Aktualizacja strony została wstrzymana

‚Podążaj za dowodami’ czyli to nie infekcja

„naukowcy biorący udział w tym badaniu odkryli, że to szczepionka, a nie infekcja, spowodowała uszkodzenie mózgu i serca. Ponieważ znaleźli białko kolczaste tylko w mózgu i sercu. Więc jeśli widzisz samo białko kolczaste, oznacza to, że to szczepionka. Jeśli widzisz białko kolczaste i białko nukleokapsydu, oznacza to naturalną infekcję wirusową. Na tym polega różnica między nimi”

__________***__________

 

 

Dr John Campbell: „Szczepionka” przeciw Covid powoduje uszkodzenia mózgu i serca, a nie infekcję (wideo)

 

Zarówno Stany Zjednoczone, jak i Wielka Brytania odmawiają zbadania anomalnych zgonów. „Dlaczego w Stanach Zjednoczonych nie przeprowadza się sekcji zwłok?”

W niedawnym filmie opublikowanym na swoim kanale YouTube, dr John Campbell dostarcza jednoznacznych dowodów na to, że szczepionki mRNA przeciw covid powodują uszkodzenie mózgu i serca.

 

 

Dr Campbell oraz Michael Morz, autor artykułu opublikowanego w grudniu w recenzowanym czasopiśmie Vaccines, doszli do wniosku, że szczepionki, a nie jakakolwiek naturalna infekcja, zabiły 73-letniego mężczyznę w Niemczech w 2021r. Sekcja zwłok została przeprowadzona w Instytucie Patologii Szpitala Miejskiego Dresden-Friedrichstadt.

Dr Campbell, emerytowany pielęgniarz oraz nauczyciel pielęgniarstwa z 27-letnim stażem, którego kanał YouTube obserwuje ponad 800 000 osób, dzięki spokojnemu i skupionemu badaniu dowodów medycznych, zarówno przed pandemią, jak i później związanych z covid-19 i szczepionkami mRNA, mówi otwarcie: „naukowcy biorący udział w tym badaniu odkryli, że to szczepionka, a nie infekcja, spowodowała uszkodzenie mózgu i serca. Ponieważ znaleźli białko kolczaste tylko w mózgu i sercu. Więc jeśli widzisz samo białko kolczaste, oznacza to, że to szczepionka. Jeśli widzisz białko kolczaste i białko nukleokapsydu, oznacza to naturalną infekcję wirusową. Na tym polega różnica między nimi”.

Do tej pory, gdy odważni specjaliści medyczni zabierali głos, wskazując na silne powiązania między szczepionkami na COVID-19 a szybko rosnącymi wskaźnikami zapalenia mięśnia sercowego, udaru mózgu i zawałów serca, byli szybko uciszani. Kontrargumentem ze strony kompleksu farmaceutyczno-przemysłowego i rządów, które forsowały te zastrzyki na całym świecie, jest zawsze to, że nie można ustalić powiązań przyczynowych i że naturalna infekcja covid może spowodować te stany tak samo jak szczepionki.

Jednak dzięki krewnym 73-letniego Niemca, którzy poprosili o sekcję zwłok, naukowcy wykazali teraz, że uszkodzenia mózgu i zapalenie mięśnia sercowego wykryte w ciele ofiary nie można przypisać naturalnej infekcji, ponieważ nie miała ona covid.

Ofiara otrzymała trzy szczepionki na covid w maju, lipcu i grudniu 2021r. Zmarła trzy tygodnie po trzecim zastrzyku. Podczas sekcji zwłok patolodzy zbadali mózg i serce mężczyzny. Wiedzieli, że cierpiał już na chorobę Parkinsona, ale poza tym był wcześniej zdrowy. Jednakże stwierdzili uszkodzenia mózgu i serca niezwiązane z chorobą Parkinsona, wraz z obecnością białka kolczastego w obu narządach. Jednak w ciele mężczyzny nie wykryto białka nukleokapsydu. Naturalna infekcja covid-19 wytwarza zarówno białko kolczaste, jak i białko nukleokapsydu. Dlatego w procesie eliminacji śmierć mężczyzny mogła być spowodowana jedynie szczepieniem, ponieważ znaleziono tylko białko kolczaste. „Ponieważ nie można było wykryć żadnego białka nukleokapsydu, obecność białka kolczastego należy przypisać raczej szczepieniu niż infekcji wirusowej”, wyjaśnia dr Campbell. „Tak więc stwierdzono związek przyczynowy tych ustaleń. W tym momencie jest to definitywne. Zatem, to niezwykłe, aby naukowcy mówili w tak bezwzględnych kategoriach. Robią tak tylko wtedy, gdy są naprawdę pewni.

Obecnie wydaje się, że sekcje zwłok, takie jak to studium przypadku, są przeprowadzane tylko w Niemczech. Zarówno Stany Zjednoczone, jak i Wielka Brytania odmawiają badania anomalnych zgonów. „Dlaczego w Stanach Zjednoczonych nie przeprowadza się sekcji zwłok? Dlaczego nie robi się tego w Wielkiej Brytanii na tych nieszczęsnych pacjentach, którzy umierają w takich okolicznościach? Myślę, że są to uzasadnione pytania, które należy postawić i odpowiedzieć na nie” – mówi dr Campbell. Amerykański patolog, dr Ryan Cole, również wielokrotnie prosił o przeprowadzenie szeroko zakrojonych sekcji zwłok, wykorzystując dowody, których te zgony mogą dostarczyć, aby definitywnie odpowiedzieć na pytania dotyczące bezpieczeństwa szczepionek mRNA przeciw covid.

„Podążaj za dowodami, gdziekolwiek mogą one prowadzić” — nawołuje dr Campbell jako mantrę do swoich filmów na YouTube. „Być może organy regulacyjne zechcą obejrzeć ten film, przeczytać ten dokument i wziąć to pod uwagę, gdy będą kontynuować swoją politykę”.

______________

[Źródło:] Dr. John Campbell: Covid ‘Vaccine’ Causes Brain and Heart Injury, Not the Infection (Video), Miranda Sellick, February 19, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Immunowrażliwość czyli czas na autopsje
Coś było nie tak i zaczął się efekt kuli śnieżnej. Ich układ odpornościowy był w zasadzie uwrażliwiony już od pierwszej dawki. Więc kiedy dostaną drugą, jest znacznie gorzej. Tak jest […]

______________

„Kryminalna mistyfikacja” czyli innego wytłumaczenia nie ma
Światowej sławy mikrobiolog i wirusolog profesor Sucharit Bhakdi zdobył wiele nagród medycznych i naukowych oraz ma na swoim koncie ponad 300 recenzowanych artykułów naukowych. Dr Bhakdi był jednym z pierwszych […]

______________

„Nigdy w historii medycyny…”
Sekcje zostały wykonane na formalną prośbę rodzin. Na dziesięć zgonów siedem jest „prawdopodobnie” związanych ze szczepieniami, z których pięć jest związanych „bardzo prawdopodobnie”. Z trzech pozostałych przypadków jeden pozostaje do […]

 

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (20 lutego 2023)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: O dr. Campbell pisaliśmy wielokrotnie – tak jak zasłużony w walce z nonsensami portal ekspedyt.org, którego cytujemy – jako o celebrycie który w momencie gdy zaczął zastanawiać się głośno nad „bezpiecznymi i skutecznymi” szczepionkami, nagle przestał być wiarygodnym źródłem informacji.

Dr John Campbell podczas tzw. pandemii prowadził na Youtubie swój niezwykle popularny kanał internetowy (z ponad 1,5 milionem subskrybentów i 200 milionami wyświetleń) omawiający przeróżne aspekty pandemiczne, i w tym czasie był rekomendowany jako najlepsze źródło informacji, nawet przez WHO, lecz z czasem otrzeźwiał nieco, najpierw zadając niewygodne pytania, a później prezentując statystyki podważające główną narrację. Przestał więc być „wiaygodnym źródłem”, choć i tak proces trzeźwienia trwa długo i sporo jeszcze przed nim.

Teraz na swoim kanale Youtube, pokazuje, iż szczepionki mRNA „przeciw Covid” rzeczywiście powodują uszkodzenie mózgu i serca, co przecież przez główne media, ogłupionych i przekupionych lekarzy, dalej jest negowane.

Oby więcej takich przypadków, jak metamorfoza (choć powolna) dr. Campbella; może wtedy wreszcie zrozumieją ci, co dali się nabrać na „szczepienia przeciwko Covid” i gremialnie wystąpią oni przeciwko złoczyńcom politycznym, którzy doprowadzili społeczeństwa do ruiny, a ludzi do upadku na zdrowiu.

 


 

Skip to content