Akcja w sprawie paszkwilu wyemitowanego przez telewizje FOX trwa!

Aktualizacja: 2007-11-21 11:08 am

W związku z paszkwilanckim określeniem użytym w programie nadanym przez stację telewizyjną Fox, prosimy o kontynuowanie wyrażania swojego protestu. Frank Spula, Prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej i Związku Narodowego Polskiego na antenie Otwartego Mikrofonu zachęca do wspólnej akcji.

Listy protestacyjne można wysyłać na podane poniżej adresy stacji Fox Broadcasting Co.


Słowa wypowiedziane w programie Something’s Up There – 11/14/2007 – Fox Channel:

“…wy Polacy macie to we krwi jak kiełbasę i kolaborację z nazistami.

“…it’s in your polish blood, like kielbasa and collaborating with Nazis.LISTY/EMAILE/FAXY KIERUJEMY NA NASTĘPUJĄCE ADRESY:


FOX Broadcasting Co.
P.O. Box 900
Beverly Hills, CA 90213
e-mail: FoxNow@Fox.com


WFLD-TV/FOX 32 Chicago, IL
205 N. Michigan Ave.
2nd Floor ”” Ste 200
Chicago, IL 60601
Phone: 312-565-5532
Fax: 312-819-0820


E-mail i numer telefonu do Prezydenta Fox TV w Kaliforni, podane przez Franka Spule:

Mr. Ed Wilson
Fox Television Network President
ed.wilson@fox.com
310-369-1000

Więcej informacji wraz kopiami wysłanych listów, znajdziesz na stronie Polonijnego Programu Radiowego w Chicago “Otwarty Mikrofon”, prowadzonego przez panią Łucje Śliwę.

Za: “Otwarty Mikrofon”, Polonijny Program Radiowy, ChicagoKOMENTARZ BIBUŁY: Nie jest żadną nowością stwierdzenie, iż tego typu “incydenty” nie są dziełem jakichś nieświadomych tego co robią osób, jakichś nieokreślonych sił, lecz są inspirowane i wychodzą z wrogich Polsce kół żydowskich i prosyjonistycznych. Miejmy i to na uwadze pisząc listy protestacyjne.Tags:

Drukuj Drukuj

Zgłoś błąd na stronie

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1387 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]