Aktualizacja strony została wstrzymana

‘Najbardziej nieudany produkt medyczny w historii’ – prof. Retsef Levi

Profesor MIT i ekspert ds. bezpieczeństwa leków Retsef Levi wezwał do natychmiastowego zawieszenia eksperymentalnych szczepionek przeciwko COVID, twierdząc, że nie tylko nie zapobiegają one COVID, ale także powodują „bezprecedensowe szkody” u młodych ludzi.

−∗−

Tłumaczenie artykułu omawiającego oświadczenie prof. Retsefa Levi z amerykańskiego MIT oraz innych naukowców z żądaniami wycofania z użycia preparatu przeciw covid. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

___________***___________

 

 

Profesor MIT wzywa do natychmiastowego wstrzymania programu szczepień mRNA przeciw covid

 

„To zdecydowanie najbardziej nieudany produkt medyczny w historii produktów medycznych, zarówno pod względem skuteczności, jak i bezpieczeństwa”. – Retsef Levi

***

Profesor MIT Retsef Levi mówi, że „rosnąca ilość niepodważalnych dowodów” wskazuje, że eksperymentalne szczepionki mRNA na COVID powodują „bezprecedensowy poziom szkód”.

Profesor MIT i ekspert ds. bezpieczeństwa leków Retsef Levi wezwał do natychmiastowego zawieszenia eksperymentalnych szczepionek przeciwko COVID, twierdząc, że nie tylko nie zapobiegają one COVID, ale także powodują „bezprecedensowe szkody” u młodych ludzi.

„Nagrywam ten film, aby podzielić się moim silnym przekonaniem, że w tym momencie wszystkie programy szczepień przeciwko COVID powinny zostać natychmiast przerwane” – powiedział Levi w poniedziałkowym oświadczeniu wideo.

„Powinny zostać przerwane, ponieważ całkowicie nie spełniły żadnej z reklamowanych obietnic dotyczących skuteczności. A co ważniejsze, powinni zostać przerwane z powodu rosnących i niepodważalnych dowodów na to, że powodują bezprecedensowy poziom szkód, w tym zgony młodych ludzi i dzieci”.

Levi wyjaśnił, że „zaniepokoił się” profilem bezpieczeństwa szczepionki COVID w połowie 2021r., kiedy przypadki zapalenia mięśnia sercowego zaczęły eksplodować.

„Ponieważ wiadomo, że zapalenie mięśnia sercowego jest trudne do zdiagnozowania, często z racji niejasnych objawów, a nawet możliwości braku objawów subklinicznych” – powiedział. „Wiadomo, że jest to częsta przyczyna nagłego pozaszpitalnego zatrzymania krążenia, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Byłem bardzo zaniepokojony, że nie zostanie to wykryte przez istniejące systemy nadzoru nad bezpieczeństwem szczepionek”.

Levi wyjaśnił, że po przeanalizowaniu danych z izraelskich krajowych służb ratownictwa medycznego (EMS) stwierdził 25-procentowy wzrost liczby interwencji ratownictwa medycznego w przypadku problemów z sercem u młodych dorosłych w wieku 16-39 lat w 2021r. w porównaniu do 2019r.

„Co więcej, wykryliśmy również statystycznie istotną korelację czasową między liczbą dawek szczepionki Pfizer podawanych tej populacji a liczbą wezwań EMS z rozpoznaniem zatrzymania krążenia” – powiedział, dodając, że nie mógł znaleźć podobnej korelacji z liczbą zakażeń COVID-19 w tym okresie.

Levi twierdził, że te alarmujące dane oraz zalecenia dotyczące zawieszenia podawania szczepionki przeciw COVID były przedstawione izraelskiemu Ministerstwu Zdrowia, ale zostały zignorowane.

„Uważam, że zgromadzone do tej pory dowody są rozstrzygające i potwierdzają nasze obawy, że szczepionki mRNA rzeczywiście powodują nagłe zatrzymanie akcji serca jako następstwo zapalenia mięśnia sercowego wywołanego szczepionką” – powiedział.

„Biorąc pod uwagę wszystkie te dowody, myślę, że nie ma innego etycznego lub naukowego wyboru, jak wycofać te produkty medyczne z rynku i zatrzymać wszystkie programy szczepień mRNA”.

To zdecydowanie najbardziej nieudany produkt medyczny w historii produktów medycznych, zarówno pod względem skuteczności, jak i bezpieczeństwa”, kontynuował, dodając „musimy zbadać i dobrze przemyśleć: jak znaleźliśmy się w sytuacji, w której jest to jednocześnie najbardziej dochodowy produkt medyczny w historii produktów medycznych”.

Profesor Levi nie jest jedynym ekspertem, który ostatnio wezwał do zawieszenia podawania szczepionki przeciw COVID.

Naukowiec kliniczny, dr Joseph Fraiman również wezwał w tym miesiącu do wycofania szczepionek mRNA po tym, jak jego badanie wykazało wysoką korelację między szczepieniem a poważnymi niepożądanymi skutkami ubocznymi.

„Mamy obecnie wiele badań autopsyjnych, które dostarczają definitywnie rozstrzygających dowodów na to, że szczepionki wywołują nagłe zgony sercowe, jednak odsetek tych zgonów spowodowanych szczepionką pozostaje nieznany” – powiedział.

Znany kardiolog Abdullah Alabdulgader w tym miesiącu również wezwał do zawieszenia zastrzyków przeciw COVID i dokładnego zbadania preparatu.

„Myślę, że wszystko, co dotyczy produktów mRNA, powinno zostać poddane krytycznej ocenie, a biorąc pod uwagę komplikacje sercowo-naczyniowe tego typu szczepień, myślę, że ten rodzaj szczepionki powinien zostać zawieszony do czasu pełnego zbadania” – podsumował.

Norweska psycholog kliniczna, dr Silje Schevig, również wezwała do zawieszenia szczepionek przeciwko COVID na początku tego miesiąca.

[Tekst nie jest pełną transkrypcją filmu. Zachęcam do obejrzenia.]

 

 

________________

[Źródło:] MIT Professor Calls for an Immediate Stop to the COVID mRNA Vaccination Program, Alexandra Bruce, January 30th, 2023

 

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

AlterCabrio
Niektóre odnośniki w tekście prowadzą do serwisu InfoWars, który obecnie jest niedostępny z poziomu polskiego internetu. Należy korzystać z serwerów proxy.


Joanna
To zdecydowanie najbardziej nieudany produkt medyczny? A właśnie, że bardzo udany. Przecież został stworzony dla obniżenia zbyt dużej (wg psychopatów-satanistów) liczby ludności świata. Wszystko idzie zgodnie z ich planem, a preparat działa bardzo skutecznie.

 

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (31 stycznia 2023)

.