Aktualizacja strony została wstrzymana

Zapaść systemu zdrowotnego w Wielkiej Brytanii: ponad 1,6 miliona osób (50 lat i powyżej) nie pracuje z powodu długotrwałych chorób

„Przeciwpandemiczna” polityka wraz z wyszczepianiem społeczeństw zbiera swoje żniwo: jak podaje brytyjski The Guardian, ponad 1,6 miliona osób w wieku 50 lat i powyżej w Wielkiej Brytanii nie jest w stanie pracować z powodu długotrwałej choroby.

Według danych opublikowaych przez rządowe biuro statystyczne Office for National Statistics, liczba ta wzrosła o 20 procent w ciągu ostatnich 3 lat, czyli o 270 tysięcy osób. Osoby powyżej 50 lat stanowią 60% z 2,8 miliona przewlekle chorych i niezdolnych do pracy

Gazeta głównego nurtu z oczywistych względów nie przypisuje tego wyjątkowego zjawiska działaniom produktów genetycznych rozprowadzanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19”, ale podobne niepokojące statystyki pojawiają się i w innych krajach o dużym procencie osób wyszczepionych.

W krajach prowadzących proszczepionkową propagandę ujawniają się jej skutki w postaci zapaści systemu opieki zdrowotnej, wywołanej kilkoma przyczynami: brakiem rąk do pracy w tych placówkach, wzrostem liczby chorych osób, którzy nie mogli na bieżąco korzystać z koniecznych porad lekarskich oraz wzrostem liczby chorych osób, które – przy milczeniu mediów – cierpią w wyniku poszczepionkowych „skutków ubocznych”. Często są to nagle występujące bądź „dziwne nawroty” chorób nowotworowych, odzywające się po latach schorzenia, czy też skomplikowane choroby autoimmunologiczne.

Oprac. www.bibula.com
2023-01-30

Skip to content