Aktualizacja strony została wstrzymana

Firma spożywcza Danone testuje maski dla krów

W czysto politycznym szaleństwie „walki o dekarbonizację” oraz „uratowanie planety”, pozbawionym nawet joty podstaw naukowych, globalny gigant spożywczy Danone testuje sposoby zmniejszenia emisji metanu wytwarzanego podczas hodowli bydła.

Danone (główna siedziba w Paryżu, zatrudnia 100 tys. pracowników, sprzedaje produkty w 130 krajach świata; w Stanach Zjednoczonych produkty najczęściej są oznaczane jako Dannon), rozpisał konkurs na zaprojektowanie urządzeń „do walki z globalnym ociepleniem”.

Wśród 125 zgłoszeń, zwycięskim projektem poszczyciła się grupa o nazwie Zelp, która zaprojektowała urządzenie dla krów, będące maską mającą za cel „neutralizację emisji metanu podczas bekania”. Jak mówią „naukowcy”, tenże metan należy do „największych czynników powodujących globalne ocieplenie”. Przeciętna krowa produkuje do 500 litrów tego strasznego gazu, od którego zależy klimat na planecie, a życie człowieka wisi na włosku.

Pomysłodawcą konkursu jest „książę Walii” Wilhem, a finalną wystawę projektów odwiedził 18 stycznia br. jego tatuśko, „król” Karol III.

Agencja AFP doniosła, że firma Danone będzie dążyła do zmniejszenia emisji metanu o 30%, do roku 2030, poprzez „poprawę diety krów” (będą zmuszone jadać więcej trujących chemikaliów), przedłużenie okresu pomiędzy dojeniami (będą cierpiały), poprzez wychwytywanie biogazu z obornika (maski na krowie odchody?) oraz poprzez nakładanie na krowie mordy wspomnianych masek ZELP (Zero Emissions Livestock Project – Projekt Zeroemisyjnej Hodowli). Wszystko to przyczyni się niewątpliwie do realnej męczarni zwierząt, na co żadna z „ekologicznych” organizacji oczywiście nie zareaguje, dążąc do… całkowitego wyeliminowania hodowli.

Zgodnie w wytycznymi światowego zakulisowego rządu, poprzedni brytyjski rząd Borisa Johnsona (nb. żyda, bo jest synem żydówki, z domu Lowe – zob. wywiad z nim zamieszczony w The Jewish Chronicle, pt „Moje żydowskie referencje”. Ale przecież to nie ma żadnego znaczenia…), ogłosił, że dąży do nałożenia na przemysł spożywczy podatku celem „obniżenia gazów cieplarnianych wytwarzanych przez człowieka”.

 

 

Najgorsze, że cała rzesza zastraszonych, zamaskowanych i zaszczepionych osobników na świecie, chętnie kupi kolejną bajkę o „ocalenie planety” poprzez utopijne pomysły tych, którzy naprawdę niszczą planetę i ludzkość.

 

Oprac. www.bibula.com
2023-01-21
na podstawie Zelp, BBC, Breitbart

.