Aktualizacja strony została wstrzymana

Tony Blair w Davos: musimy stworzyć „cyfrową infrastrukturę” celem ustalenia „kto został zaszczepiony, a kto nie”. Konieczne podczas „następnej pandemii”

Podczas panelu zorganizowanego w ramach tegorocznego Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w Davos, zabrał głos były premier Wielkiej Brytanii, Tony Blair, który wezwał do stworzenia „cyfrowej infrastruktury” mającej za cel dokładne ustalenie „kto został zaszczepiony, a kto nie”.

Panel globalistów pod znamiennym tytułem „100 dni wyprzedzające następną pandemię”, przyciągał wielu gości. Tony Blair apelował o bazę cyfrową, bo „potrzebujemy danych, musimy wiedzieć, kto został zaszczepiony, a kto nie. A niektóre ze szczepionek, które pojawią się w przyszłości, będą wielokrotne.” 

„Cyfryzacja w służbie zdrowia jest jednym z kluczowych czynników zmieniających całą grę” – stwierdził Blair, dodając, że „powinniśmy pomóc krajom w rozwoju tej infrastruktury, której będą potrzebować z tymi nowymi szczepionkami.” 

 

 

Opinie internautów pod wypowiedzią Blaira są jednoznacznie potępiające pomysły globalistów.

„Dlaczego ten kryminalista wojenny ma taką obsesję na punkcie szczepionek?”

„Odpędźcie te demony!”

„Boże chroń nas!”

Wielokrotne szczepienia?? Ludzie umierają od tych mRNA. Czy on jest obłąkany?”

„Tony Blair jest idiotą. I do tego sztucznym, udającym katolikiem.”

 

Z kolei inny „wielki mówca” panelu, Albert Bourla, weterynarz z zawodu i szef giganta farmaceutycznego Pfizer, podkreślił znaczenie ścisłej współpracy naukowców, firm farmaceutycznych i państwowych agencji regulujących produkty farmaceutyczne, celem przyspieszenia procesu wprowadzania szczepionki na rynek. Bourla powiedział, że współpraca z tymi agencjami (w Stanach Zjednoczonych to skompromitowane i kryminalne instytucje FDA czy CDC), „przebiegała wspaniale” podczas opracowywania przez Pfizera tzw. szczepionki przeciwko Covid-19, a w rzeczywistości eksperymentalnego preparatu genetycznego na bazie mRNA.

Ta „doskonała współpraca” agencji rządowych z firmami farmaceutycznych rzeczywiście przebiegała dokładnie po myśli Big Pharma oraz światowych sił zła, które zaplanowały i przeprowadziły plandemię i makiaweliczne wyszczepianie ludzkości. Np. Scott Gottlieb, były komisarz Agencji Żywności i Leków (FDA), na kilka miesięcy przed „pandemią” z rządowej posady natychmiast zasiadł w zarządzie firmy Pfizer.

Niedawno odtajnione – przez znienawidzonego Elona Muska – tzw. pliki Twittera pokazują, że to właśnie Gottlieb i jemu podobni naciskali na wprowadzenie w mediach społecznościowych cenzury zakazującej pisanie o prawdziwych faktach dotyczących „szczepionek przeciwko Covid-19”, czyli ich nieskuteczności, szkodliwości, wyskokiej śmiertelności, braku rzetelnych badań czy manipulacji danymi.

Oprac. www.bibula.com
2023-01-19
na podstwie Lifesitenews (Jan 19, 2023)

Skip to content