Aktualizacja strony została wstrzymana

Szef Moderny chce fabryki „szczepionek mRNA” na każdym kontynencie…

Podczas sabatu sił zła w Davos, dyrektor generalny giganta farmaceutycznego Moderna powiedział, że chciałby mieć fabrykę technologii mRNA na każdym kontynencie.

Naprawdę chciałbym na każdym kontynencie mieć zdolności produkcyjne w zakresie mRNA” – powiedział Stéphane Bancel podczas panelu dyskusyjnego WEF zatytułowanego „Stan pandemii”.

Niesamowitą rzeczą w mRNA jest to, że możesz użyć tego samego obiektu, tej samej fabryki, tych samych maszyn, aby zrobić dowolną szczepionkę, którą chcesz” – powiedział żydowski szef Moderny.

Budujemy fabrykę w Kanadzie. Już jesienią kupiliśmy ziemię. Budujemy fabrykę w Australii. W tym kwartale zamierzamy uruchomić fabrykę w Wielkiej Brytanii i zamierzamy również rozpocząć budowę fabryki w Kenii.

Jak zaznaczył Bancel, technologia mRNA może być wykorzystana do szczepionek i wszelkiego rodzaju „produktów terapeutycznych”. Dla przykładu, Moderna ogłosiła niedawno o wyprodukownaiu „szczepionki” mRNA do… leczenia niewydolności serca, czyli dokładnie do „leczenia” tego do czego doprowadziły „szczepionki” mRNA „przeciwko Covidowi”.

 

 

Podczas tego samego panelu dyskusyjnego Bancel obwiniał „naukową i polityczną debatę” za niższe wskaźniki szczepień COVID w niektórych krajach. Dyrektor generalny Moderny ubolewał nad faktem, że jego firma sprzedała mniej swoich eksperymentalnych zastrzyków z mRNA z powodu debat poddających w uzasadnioną wątpliwość skuteczność i bezpieczeństwo tych nowatorskich i śmiercionośnych produktów rozprowadzanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19”.

Oprac. www.bibula.com
2023-01-18
na podstawie Lifesitenews (Jan 18, 2023)

Skip to content