Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: Agencja rządowa rozpatruje możliwość zakazu kuchenek gazowych

Rządowe i federalne agencje, których zadaniem jest oczywiście nic innego jak dbałość o dobro i zdrowie obywateli, wymyślają coraz to nowe przepisy mające przychylić nieba i ochronić przed szkodliwymi produktami czy chorobami.

Oto agencja Bezpieczeństwa Produktów (U.S. Consumer Product Safety Commission) wynalazła, że używane od stu lat w domach kuchenki gazowe są przyczyną „emisji szkodliwych substancji zanieczyszczających powietrze”. „Mamy do czynienia z ukrytym niebezpieczeństwem” – powiedział Richar Trumka, Jr, komisarz agencji. „Kuchenki na gaz naturalny, które są w użyciu w 40% domów w Stanach Zjednoczonych, emitują zanieczyczenia, takie jak dwutlenek azotu, tlenek węgla  i inne cząsteczki, których poziom ustalony przez EPA i Światową Organizację Zdrowia uznaje się za niebezpieczne i powiązane są z chorobami układu oddechowego, problemami krążenia, nowotworami.” – dodał Trumka.

„Federalna agencja powiedziała tym samym, że zakaz używania kuchenek gazowych jest rozpatrywany.” – pisze Bloomberg, przytaczając raz jeszcze komisarza Trumka, który w dbałości o zdrowie obywateli powiedział, że „Produkty, które nie są bezpieczne mogą być zabronione.”

W komunistycznej Kalifornii, której przepisy rozlewają się jak rewolucyjna zaraza, przegłosowano we wrześniu ubiegłego roku nowe przepisy zakazujące od 2030 roku ogrzewanie domów i podgrzewania wody przy użyciu gazu ziemnego. Dotychczasowy sloganowy „czysto palący się naturalny gaz” („clean burning natural gas„) nagle stał się źródłem zanieczyszczeń i chorób.

Szkoda, że agencje rządowe nie zainteresują się produktami realnie powodującymi masowe zgony i doprowadzające do milionów chorób i kalectw. Zamiast skupić się na największym współczesnym problemie zdrowotnym, czyli na produktach rozprowadzanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19”, bezużytczne i niebezpieczne agencje rządowe czynią wszystko aby uczynić życie coraz trudniejszym, coraz mniej bezpiecznym. Wszystko wokół ma być teraz zasilane deficytową energią elektryczną, ale w tym szaleństwie jest metoda: energię elektryczną można łatwo reglamentować, a w razie niesubordynacji – po prostu wyłączyć jednym zdalnym przyciskiem.

Oprac. www.bibula.com
2023-01-09

Skip to content