Aktualizacja strony została wstrzymana

Reżim Bidena przedłuża zakaz wjazdu dla „niezaszczepionych”

Reżim Joe Bidena, bez rozgłosu medialnego przedłużył obowiązujące przepisy zakazujące wjazdu osobom niezaszczepionym „przeciwko Covid-19” na terytorium USA, na co najmniej trzy miesiące.

Administracja Bezpieczeństwa Transportu (TSA), czyli agencja nadzorowana przez rządowy Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS), wydała w zeszłym tygodniu tzw. poprawkę awaryją (emergency amendment) wymagającą od obcokrajowców okazania dowodu „szczepienia przeciwko Covid-19”.

Nadzwyczajna poprawka wchodząca w życie 9 stycznia 2023 r. i wygasająca 10 kwietnia, zastępuje poprzedną poprawkę, która ma wygasnąć jutro, 8 stycznia.

Jak do tej pory, żadne główne media nie podjęły tematu i nie poinformowały opinię publiczną o tej kolejnej kompromitującej decyzji reżimu Bidena. Jedynie Reuters wspomniał o nowych przepisach, jednak w kontekście nadchodzących turniejów tenisowych, w których niezaszczepiony tenisista Novak Djokovic nie będzie mógł brać udział.

Jak doskonale wiadomo ze wszystkich źródeł – również z rządowych statystyk – tzw. szczepienia przeciwko Covid-19 nie spełniły żadnych z zapowiadanych benefitów: nie przyczyniają się do zmniejszenia transmisji tzw. wirusa SARS-CoV-2 i jego „wariantów”, nie zmniejszają niebezpieczeństwa zachorowania czy zgonów (a wręcz przeciwnie: przyczyniają się do do niego posiadając skuteczność ujemną), nie zmniejszają objawów i przebiegu choroby. W przeciwieństwie do tego, tzw. szczepionki przeciwko Covid-19 przyczyniły się tylko w Stanach Zjednozonych do setek tysięcy zgonów oraz milionów ofiar, często z przewlekłymi, niewyleczalnymi chorobami oraz powodując kalectwo. Pomimo tego, władze kontynuują stosowanie restrykcji z głównym nadrzędnym celem wprowadzenia ich jako docelowe i permanentne zastosowanie, aż do powszechnego i obowiązkowego wprowadzenia cyfrowych certyfikatów.

Oprac. www.bibula.com
2023-01-07

Skip to content