Aktualizacja strony została wstrzymana

David Miliband, Minister Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii „ma dużą rodzinę w Izraelu”

Minister Spraw Zagranicznych (Foreign Secretary) David Miliband, który przebywał w Izraelu celem „organizowania międzynarodowych zabiegów na nadchodzącą pokojową konferencję w Annapolis”, „sam jest Żydem i ma dużą rodzinę w Izraelu” – oznajmia izraelska agencja JTA.

Miri Krimolowski, korespondentka Israel Radio, „odkryła w raporcie, że sama jest kuzynką” [dokł. second cousin – czyli mają wspólnego pradziadka] obecnego ministra Davida Miliband. Według Krimilowski, wielu krewnych ministra Miliband mieszka w kibucach na okupowanych przez Izrael terenach Zachodniego Brzegu. Brytyjska ambasada w Tel Awiwie nie skomentowała informacji o zorganizowaniu spotkania rodzinnego ministra Miliband ze swoją rozległą rodziną w Izraelu. Według pisma Ma’ariv, minister Miliband przesłał miesiąc temu taśmę video z życzeniami „dla około stu swoich krewnych mieszkających w Izraelu”.

 

FAKTY BIBUŁY:

     
   
  David Miliband – nowy Minister Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii (Foreign Secretary)- wnuk Samuela Milliband, Żyda z Warszawy, który ochotniczo zaciągnął się do Armii Czerwonej by walczyć przeciwko Polsce w wojnie 1920 roku, i syn Adolfa „Ralpha” Miliband, komunisty, wykładowcy marksizmu-leninizmu i działacza syjonistycznego.

 

 

 

Photo Source: wikipedia

 

41-letni David Miliband, jest wnukiem Żyda z Warszawy i synem Ralpha Miliband (prawdziwe imię: Adolf), znanego piewcy Marksizmu i komunizmu. David Miliband objął najważniejsze stanowisko polityki zagranicznej w rządzie brytyjskim jako drugi w historii najmłodszy Minister SZ, pomimo braku jakiejkolwiek praktyki w służbie zagranicznej.
David Miliband jest synem Adolfa „Ralph” Miliband, wykładowcy ekonomii marksistowskiej na brytyjskich i amerykańskich uniwersytetach, współtwórcy Nowej Lewicy i wydawcy skrajnie lewicowych pism.

Dziadek Davida Miliband, Samuel „Sam” Miliband, był zagorzałym komunistą i wrogiem Polski. W wojnie 1920 roku zaciągnął się dobrowolnie do Armii Czerwonej i walczył w jej szeregach przeciwko Polsce. Wkrótce po tym ucieka z Polski do Belgii. W Brukseli rodzi się ojciec Davida, Adolf „Ralph” Miliband. Mieszka w Belgii do 1940 roku. Jak podaje w swojej biografii, już w wieku 12 przyłącza się do syjonistycznej skrajnie lewicowej organizacji podburzającej miejscową ludność belgijską. Adolf Miliband w wieku 16 lat przedostaje się wraz z ojcem do Londynu, gdzie robi błyskawiczną karierę, zaczynając już w 1941 roku prestiżową London School of Economics.
Latem 1940 roku, czyli od razu po przybyciu do Anglii, Adolf „Ralph” Miliband nad grobem Karola Marksa na cmentarzu Highgate składa przysięgę dochowania wierności ideom komunizmu.

Adolf „Ralph” Miliband zadbał o odpowiednią karierę również dla swojego drugiego syna. W rządzie Premiera Browna młodszy brat nowego Ministra Spraw Zagranicznych, 37-letni Ed Miliband nadzoruje działanie Biura Gabinetu, czyli departamentu odpowiedzialnego za wprowadzanie w życie decyzji rządu.
Synowie Adolfa „Ralpha” Miliband i Marion Kozak, wychowywali się w podlondyńskim domu, który – jak wspominają – przesiąknięty był lewicową atmosferą i częstymi wizytami działaczy międzynarodówki komunistycznej.

Jak podaje korespondentka Israel Radio, David Miliband ma liczną rodzinę w Izraelu, z których część mieszka w kibucach na Zachodnim Brzegu, czyli na okupowanych przez Izrael ziemiach Palestyńskich. Według pisma Ma’ariv, minister David Miliband przesłał w październiku 2007 r. taśmę video z życzeniami „dla około stu swoich krewnych mieszkających w Izraelu”.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

.