Aktualizacja strony została wstrzymana

„Madonna” umiera na oczach świata

Wymiar tej śmierci jest przede wszystkim duchowy. Mainstream podgrzewa temat:

 

Pusty demoniczny wzrok

 

W komentarzach pojawiają się nawet stwierdzenia, że to nie już nie ona, a jej demon. Obserwatorzy piszą o tym, że artystka wygląda na odurzoną lekami przeciwbólowymi lub narkotykami. Że zachowuje się tak, jakby traciła zmysły. (…) Sugerują, że powinna zatrudnić egzorcystę. Stwierdzają, że wygląda na wyjątkowo nieszczęśliwą /dziennik.pl/

 

Jedna z jej najładniejszych piosenek z okresu, gdy była zakochana. Madonna powiedziała o niej kiedyś, że była “najlepszą piosenką jaką kiedykolwiek nagrała”.

“Opowiem wam historię Czasami trudno jest Ją dobrze ukryć Nie byłam przygotowana na porażkę Zbyt zaślepiona by widzieć oczywistość Można skłamać tysiące razy Dostałam niezłą nauczkę Mam nadzieję, że Wam opowiem Tajemnicę, którą poznałam A na razie Muszę sobie sama z nią poradzić Wiem gdzie mieszka piękno Widziałam je raz Wiem jak przyjemne jest Światło, którego nigdy nie widziałeś Świeci światłem Którego mi nie zabierzesz” /Tekstowo/

 

Zwracając przez krótką chwilę uwagę na tę osobę nie zapominamy o cierpieniu i śmierci innych osób, w każdym zakątku naszego świata.

 

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (29 grudnia 2022) 

 


 

„Madonna”  – teraz już żydówka Estera

Jak wiemy, piosenkarka „Madonna” przeszła na judaizm, stała się – jej własne słowa – „Ambasadorką Judaizmu”, widziano ją już w 1997 roku podczas konferencji kabalistyczej w Los Angeles Kabbalah Centre, kupiła w Izraelu dom, w miejscu gdzie kabalistyczne sekty przygotowują się na „przyjście Mesjasza”, przerobiła swój dom w Centrum Kabały, a w połowie 2004 roku przybrała imię Estera (Esther) i obchodzi cotygodniowe żydowskie święta szabat. Jeden z jej utworów wypuszczony rok później pt „Isaac” nazwany został ku czci znanego kabalisty rabina Isaac Louria żyjącego w XVI wieku w miejscowości Safed. Estera nieustannie nosi na lewej ręce czerwoną bransoletę – tak zwaną nić Racheli – mającą „oddalić moc diabelską”, w rezultacie będącą satanistycznym atrybutem..

Wszystkie decyzje mają swoje konsekwencje. Sądząc po oczach i stanie tej piosenkarki, nowa religia przyjęła się.

 

Oto nasz KOMENTARZ sprzed 17 lat:

 

KOMENTARZ BIBUŁY:

Judaizm pobiblijny, nauka Faryzeuszy wzbogacona Talmudem i mistyką kabały, jest przepełniony astrologią, wróżbami, gemetrią, nekromancją, magią, numerologią, demonologią, czyli tymi elementami, które chrześcijaństwo bazując na Objawieniu, logice i Rozumie jednoznacznie umiejscawiają w obszarach wpływów szatańskich. Jeśli przez stulecia te marginalne i niebezpieczne wątki były trzymane w odizolowaniu i nie zagrażały szerokiemu ogółowi społeczeństw, tak w czasach dzisiejszych, w których odbywa się judaizacja życia społecznego, są one wpajane w główny nurt życia.

W tym celu wykorzystuje się ikony pop-kultury, przemawiające do młodego pokolenia, propagując zainteresowania eterycznymi religiami wschodnimi, mistyką judaizmu czy wprost satanizmem. Posiadając tak wielki wpływ na życie społeczne poprzez kontrolę nad środkami masowej komunikacji czy nawet rządami (vide rządy USA), przy osłabionych strukturach Kościoła i niskim morale społeczeństw Zachodu, siły te mogą przystąpić do zrealizowania swojego – być może ostatecznego – celu. A cel jest jeden i ten sam od dwóch tysiącleci: zniszczenie Chrześcijaństwa (ściśle: katolicyzmu)  i wprowadzenie kultu Antychrysta. Odbudowa świątyni jerozolimskiej i „przyspieszenie” nadejścia Mesjasza jest esencją kultu żydowskiego oraz opętanych „urodzonych-ponownie” pro-syjonistycznych protestantów amerykańskich. Śpiewaczka Madonna-Estera jest kolejną ofiarą tego obłędu.

 


 

Skip to content