Aktualizacja strony została wstrzymana

Powrót «pandemii»: «Airfinity» i długi cień Anglosasów

Becciolini Network  

«Nie zmienia się drużyny wygrywającej»; «lepiej też nie porzucać starej drogi dla nowej». Oto mądrości ludowe, które wydają się obrazować początek 2023 – czwartego roku niekończących się kryzysów – zaplanowanych w Londynie, Brukseli i Waszyngtonie.

Dokładnie tak samo jak cztery lata temu – pojawia się chiński problem epidemiologiczny.

Informacje o nim – bynajmniej NIE dostarczane przez oficjalne organy rządu chińskiego (za chwilę o tym przez kogo) – zatrważają opinię publiczną.

Włoskie mass-media manipulowane przez gazetyktórych właściciele handlują maseczkami – a także bronią(chodzi o rodzinę Agnelli https://www.agi.it/economia/exor_cir_agnelli_stampa_repubblica-6666759/news/2019-12-02/ https://www.lindipendente.online/2021/09/14/le-mascherine-prodotte-da-fca-con-soldi-pubblici-non-funzionano-ritirati-interi-lotti/ https://www.affaritaliani.it/economia/elkann-gli-affari-con-le-armi-asse-iveco-leonardo-per-autoblindati-da-guerra-786889.html https://en.wikipedia.org/wiki/Agnelli_family) zmierzają do wyprodukowania terroryzmu, który tak dobrze funkcjonował przez dwa lata.

A co robi rząd włoski? – Włochy, jak wcześniej, obracają się w prekursora i eksperymentalne laboratorium społeczne złożone z owiec aspirujących do roli królików doświadczalnych. Rząd publikuje okólniki i poddaje testom biednych Chińczyków, lądujących na włoskich lotniskach.

Pojawia się więc pytanie: na podstawie jakich danych podejmuje się tego rodzaju decyzje? – Logiczną odpowiedzią byłoby stwierdzenie: z pewnością tych, które zebrał rząd chiński. Otóż, nic bardziej błędnego.

We Włoszech i nie tylkobazuje się na danych, jakie agencjom prasowym przekazuje brytyjska firma badawcza Airfinity, mająca dwa biura – jedno w Londynie, a drugie w Bostonie. https://www.airfinity.com/

 

 

Na swojej stronie internetowej Airfinity przedstawia się jako pionier w dziedzinie predykcyjnej analityki zdrowotnej”. Owej kompanii badaczy anglosaskich zawierza cały dobrze nam znany «ekosystem»: firmy farmaceutyczne, agencje rządowe, różnego rodzaju inne przedsiębiorstwa, inwestorzy, organizacje pozarządowe i organizacje międzynarodowe.

 

 

Oto dane wygenerowane przez modele matematyczne i symulacyjne firmy Airfinity sprzed czterech dni:

Ponad milion nowych zachorowań i co najmniej 5 tysięcy zgonów dziennie. Według nich sytuacja może się jeszcze pogorszyć. Modelowanie przeprowadzone przez Airfinity sugeruje od 1,3 do 2,1 mln zgonów w wyniku obecnej fali Covida w Chinach. Szacunki firmy to 3,7 mln infekcji dziennie w połowie stycznia – do 4,2 mln w marcu.

Dyrektorem firmy jest Duńczyk – Rasmus Bech Hansen

(Rasmus jest uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie informacji naukowej i rozpowszechniania wiedzy. Wcześniejszą karierę zawodową spędził jako strateg Fortune500 https://en.wikipedia.org/wiki/Fortune_500. Rasmus mocno wierzy w moc dokładnych informacji i nowych pomysłów – założył swoją pierwszą, krótko działającą gazetę w wieku 13 lat – ta pasja doprowadziła go do założenia Airfinity. Jako prezes Airfinity jest często cytowany w wiodących firmach medialnych, takich jak Financial Times, Bloomberg i CNN. Jest członkiem zarządu grupy gazetowej Information.dk. Rasmus posiada tytuł licencjata nauk politycznych, MPA Uniwersytetu Harvarda i jest laureatem nagrody Księcia Fryderyka dla najlepszych stypendystów. Mieszka w Londynie https://www.airfinity.com/team.)

Podczas pandemii COVID-19 Airfinity stało się autorytatywnym źródłem informacji naukowych, a Hansen stał się jednym z wiodących głosów w tej sprawie. Regularnie pojawiał się w Bloomberg, BBC, Sky News i CNN oraz był cytowany w wielu innych kanałach medialnych na całym świecie. Hansen był wielokrotnie cytowany w Lancet i Nature[7] [8], a dane Airfinity były często cytowane przez prasę[9].

Hansen i Airfinity w szczególności prawidłowo przewidziały daty odczytów prób szczepionki C-19 dla kandydatów Pfizer&BioNTech i Moderny oraz jako pierwsza firma zwróciła uwagę na globalne braki produkcyjne. Airfinity była pierwszą organizacją, która pokazała globalne nierówności w zakupie szczepionek, co pomogło zapewnić większe wsparcie dla COVAX-u.[10] Hansen uwikłał się później w kontrowersje, twierdząc, że UE jest niedoinwestowana w szczepionki i dlatego zaszczepi swoją populację później niż Wielka Brytania i Stany Zjednoczone[11], co później przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen przyznała za słuszne. Hansen wielokrotnie opowiadał się za rozszerzeniem bieżących globalnych możliwości rozwoju szczepionek, aby przyspieszyć czas reakcji na przyszłe zagrożenia pandemiczne[12]. https://en.everybodywiki.com/Rasmus_Bech_Hansen

W Airfinity pracuje także Claus Henrik Johansen, również Duńczyk urodzony w roku 1948; «jest starszym menedżerem portfela i ekspertem należącym do Danske Bank Asset Management w sektorze opieki zdrowotnej. Ma ponad 15 lat doświadczenia i jest często cytowany jako ekspert w krajowych mediach. Wiedza Clausa w dziedzinie opieki zdrowotnej odgrywa kluczową rolę jeśli chodzi o wybór akcji z sektora opieki zdrowotnej, które stają się częścią funduszu Danske Invests “Global Stock Picking”. Zespół ds. akcji globalnych zarządza kwotą około 15 mld DKK, z czego około 15% jest inwestowane w sektor opieki zdrowotnej». https://danskebank.dk/en/asset-management/insights/investing-in-healthcare

Pojawia się pytanie: “Co menedżer z kopenhaskiego banku – zajmującego się akcjami w sektorze opieki zdrowotnej – robi w zespole firmy, która specjalizuje się w analizie danych dotyczących kryzysów sanitarnych?”. https://www.airfinity.com/team

W owym zespole jest wielu innych specjalistów, ale to dopiero początek śledztwa.

Teraz zobaczmy szybko jakie środki podjęli do tej pory nasi «oświeceni» rządzący: planuje się stosowanie maseczek w zamkniętych pomieszczeniach, pracę w domu (dla grup ryzyka) redukcję imprez masowych, intensyfikację wietrzenia pomieszczeń zamkniętych oraz intensyfikację podawania czwartej dawki «szczepionki» przeciw Covidowi.

Czy nie odnosicie wrażenia, że macie do czynienia z déjà vu?

Wydaje mi się, że próbują powrotu do tego, co już było, ale tym razem mamy narzędzia do zrozumienia przekrętu i złej wiary mass-mediów pompujących owe informacje. Ci, którzy śledzą ten kanał, dysponują wiedzą pozwalającą zrozumieć malwersacje i na pewno nie dadzą się obrócić w chomiki czy strusie.

NA PODSTAWIE: https://sfero.me/article/airfinity-lunga-ombra-anglosassoni

 

Za: Uczta Baltazara – ()

Skip to content