Kanadyjski rząd rozprowadza książkę-kolorowankę dla dzieci promującą eutanazję

Kanadyjski rząd kierowany przez złoczyńcę Justina Trudeau znany jest z promowania śmiercionośnych „szczepionek przeciwko Covid-19”, a ostatnio ze wzmożonej akcji wspierającej wspomagane samobójstwa. – pisze portal Lifesitenews.

 

Jakkolwiek w wyniku sprzeciwów społecznych tymczasowo zamrożono plany rozszerzenia eutanazji (assisted suicide) na osoby z chorobami psychicznymi, to dwie agencje rządu federalnego: Health Canada i Veterans Affairs rozpoczęły promocję eutanazji… wśród dzieci.

Agencje te wydały kolorowankę i książkę dla dzieci w wieku 6 do 12 lat, pt „Medical Assistance in Dying (MAiD) Activity Book”, na okładce której czytamy:

„Witamy! Te zajęcia pomogą Ci pomyśleć o Medycznej Pomocy w Umieraniu [MAiD] kogoś w Twoim życiu.”

Intencją książki jest normalizacja samobójstwa dla dzieci i usprawiedliwienie zabijania rodziców, dziadków i bliskich.

Oto na przykład, jak książka opisuje Medyczną Pomoc w Umieraniu – MAiD:

„Słowo 'medical’ oznacza naukę o medycynie, a 'assistance’ oznacza pomoc. MAiD oznacza więc, że medycyna jest używana, aby pomóc komuś w jego śmierci. Lekarz lub pielęgniarka (pielęgniarka ze specjalnym przeszkoleniem) używa leków, aby powstrzymać ciało danej osoby od pracy. Kiedy ciało przestaje działać, osoba umiera. Odbywa się to w sposób, który nie szkodzi danej osobie. Leki pomagają jej czuć się komfortowo i spokojnie. Osoba musi poprosić o MAiD, a następnie przejść przez szereg kroków, zanim to się stanie. Kroki te są opisane poniżej w tej książce.”

Reżim Trudeau uzasadnia w wydanej książce dla dzieci wspomagane samobójstwo:

„O MAiD mogą być poproszone osoby, które mają „poważną chorobę, chorobę lub niepełnosprawność, kiedy boli ich ciało lub umysł tak bardzo, że czują się zbyt ciężko, aby kontynuować życie.” 

Szczepionki, wspomagane samobójstwo… co jeszcze wymyślą słudzy Szatana, nienawidzącego Człowieka – stworzenia Boskiego i gardzącego ludzkim życiem?

 

 

Oprac. www.bibula.com
2022-12-21

Skip to content