Aktualizacja strony została wstrzymana

Duda: „Symbolem Chanuki jest światło będące symbolem opieki Bożej”

Prezydent Andrzej Duda oraz Małżonka Prezydenta Agata Kornhauser–Duda wzięli udział w uroczystości zapalenia świec chanukowych w Pałacu Prezydenckim.

– Bardzo z żoną dziękujemy – ja przemawiam, ale jesteśmy tutaj tak naprawdę współgospodarzami – zawsze to jest nasze wspólne święto i wspólne spotkanie z Państwem, spotkanie bardzo ważne. Ono ma swój wyjątkowy, specjalny wymiar – mówił Andrzej Duda, witając uczestników spotkania.

W przemówieniu (cały tekst tutaj) Prezydent Andrzej Duda powiedział m.in.:

„Oczywiście jest to święto radości, święto wielkiego zwycięstwa, ale zwycięstwa podwójnego. Z jednej strony jest to wielkie zwycięstwo Izraela nad okupantami, którzy chcieli Izraelowi odebrać jego wartości, jego ojczyznę, jego religię, którzy bezcześcili najważniejsze dla Izraela symbole oddania i wierności Bogu. Ale z drugiej strony jest to także wielkie zwycięstwo Izraela jako ludu wiernego Bogu i Boga jako tego, który miał swoją pieczę nad narodem wybranym, nad Izraelem.”

„Przez ten cały czas tamten moment, gdy Pan ocalił Izrael i fizycznie, i w wierze, i w możliwości oddawaniu Panu hołdu, jest symbolem przetrwania Izraela przez najgorsze, najstraszliwsze momenty w historii, jakie Izrael widział. I tego, że Izrael za każdym razem, nawet jeżeli będzie się wydawało, że los i burza historii, burza świata zniszczyła go – i tak powstanie i będzie. Dlaczego? Dlatego że jest opieka Pana nad Izraelem i Pan ocali Izrael na pewno. Ta wiara narodu wybranego jest niezachwiana.”

„Ten wspaniały symbol … I to jest właśnie ten największy symbol także opieki Pana nad wiernym ludem i tego, że Pan nie pozwoli ludowi Izraela zginąć. To było prawie 2200 lat temu.”

„Dziękuję Wam za to symbolicznie – za ten wielki akt braterstwa i wspaniały akt człowieczeństwa. Bo wiem, że od razu pierwszego dnia wspólnota żydowska w Polsce przygotowała list solidarności, list wsparcia, który od razu pokazał, że jesteście gotowi, otwarci na to, by przyjąć, by gościć. Zawsze to powtarzam: nie są dla nas uchodźcami, są dla nas gośćmi. Tak ich tutaj przyjmujemy. Świat może ich sobie nazywać uchodźcami.” […]

Źródło: Prezydent.pl (19 grudnia 2022)

 


 

„Światło, które symbolizuje pokój, tolerancję i wolność”. Chanuka w Sejmie

Wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek wzięła w środę udział w uroczystości zapalenia lampy chanukowej z okazji święta świateł. W wydarzeniu uczestniczyli też Naczelny Rabin Izraela Dawid Baruch Lau, wiceambasador Izraela ​Tal Ben-Ari Yaalon, rabin Szalom Dow Ber Stambler, przewodniczący Centrum Żydowskiego Chabad-Lubawicz Polska oraz ministrowie Marek Suski, Jarosław Sellin, Adam Lipiński i Krzysztof Ardanowski, który jako poseł reprezentował także Polsko-Izraelską Grupę Parlamentarną.

– Każdego roku w gmachu polskiego parlamentu wspólnie zapalamy chanukowe świece, których światło symbolizuje pokój, tolerancję i wolność – powiedziała witając gości Beata Mazurek. Wicemarszałek Sejmu podkreśliła, że Chanuka przypomina o duchowym dziedzictwie i kulturze narodu żydowskiego, który przez wieki zamieszkiwał ziemie nad Wisłą. – To wyjątkowe święto, a spotkania w Sejmie z tej okazji stały się już piękną i trwałą tradycją – zauważyła. Rabin Szalom Dow Ber Stambler zwrócił z kolei uwagę, że chanukowe światło pierwszy raz po wojnie pojawiło się w Sejmie 13 lat temu. – Z Sejmu wychodzi głos tolerancji i wolności religijnej – podkreślił.

Minister Marek Suski odczytał list, skierowany do uczestników uroczystości przez premiera Mateusza Morawieckiego. Premier w korespondencji zauważył, że tegoroczna uroczystość przypada na jubileusze 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i 70-lecia Państwa Izrael. Przypomniał też, że wśród polskich patriotów współtworzących odradzającą się Rzeczpospolitą byli także Żydzi. „Nasza tysiącletnia historia pokazuje wspólne dla obu narodów umiłowanie wolności” – podkreślił w liście Premier. 

Minister Rolnictwa Krzysztof Ardanowski zwrócił się do uczestników wydarzenia jako przewodniczący Polsko-Izraelskiej Grupy Parlamentarnej. – Kolejny raz w polskim Sejmie spotykamy się, by świętować to radosne i pełne nadziei święto – powiedział. Przypomniał także o wspólnym, tragicznym losie polskich i żydowskich parlamentarzystów II Rzeczypospolitej, którzy stracili życie w czasie II wojny światowej.

– To nie jest zwyczajne spotkanie. To światło jest symbolem naszej chęci bycia razem. Powinno świecić cały czas – podkreślił z kolei Szewach Weiss, były ambasador Izraela w Polsce. Głos podczas uroczystości zabrali także Naczelny Rabin Izraela Dawid Baruch Lau i wiceambasador Tal Ben-Ari Yaalon.

Świece zapalili wspólnie wicemarszałek Beata Mazurek, Dawid Baruch Lau oraz Szalom Dow Ber Stambler. W uroczystości wzięli też udział parlamentarzyści. Współorganizatorem wydarzenia było Centrum Żydowskie Chabad-Lubawicz Polska.

Fotogaleria: Instagram, Flickr

 

 

 

Zdjęcia umieszczone w Systemie Informacyjnym Sejmu można pobierać i wykorzystywać bezpłatnie z przywołaniem nazwiska autora. Zezwolenie to nie dotyczy jedynie elementów odrębnie zastrzeżonych.

fot. Kancelaria Sejmu/Marta Marchlewska

 

 

Za: Sejm Rzeczypospolitej Polskiej (środa, 5 grudnia 2018 18:55) – „Światło, które symbolizuje pokój, tolerancję i wolność”. Chanuka w Sejmie”

 


 

 


 

FAKTY BIBUŁY:

Chanuka to żydowskie „Święto Światła trwające osiem dni. Najważniejszym rytuałem święta jest zapalanie kolejno świateł: jednego – pierwszego dnia święta, dwóch – drugiego, aż do ósmego dnia, kiedy to zapalane jest osiem świateł. Używany jest do tego charakterystyczny, dziewięcioramienny świecznik zwany chanukiją, zwany też chanukową menorą (siedmioramienny świecznik).

Ceremonię zapalenia żydowskich symboli w gmachach państwowych nagłaśnia się i celebruje się w sytuacji gdy oficjalnie w Polsce zarejestrowanych jest zaledwie około tysiąca Żydów (czy nawet kilkunaście tysięcy – zależy jak, kto i dla jakich celów liczy).

Akcję zapalania chanukowych menor organizuje na całym świecie ortodoksyjna sekta Chabad-Lubavitch. Czym jest sekta Lubawiczerów i cały skupiający się w niej jak w soczewce żydowski fanatyzm religijny? W najbardziej poczytnym piśmie żydowskim wydawanym w Stanach Zjednoczonych – Jewish Week (wydanie z 26 kwietnia 1996), rabin Yitzhak Ginsburg z sekty Chabad-Lubavitch powiedział szczerze czym kieruje się ten rasistowski ruch:

„Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[…]

Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda”.

Obok mnóstwa przykładów z Talmudu – najbardziej rasistowskiej księgi spisanej ludzką ręką, ukazującej pychę grupy uważającej się za Übermensch – założyciele ruchu Chabad-Lubavitch, określanej dziś jako „największa na świecie żydowska organizacja edukacyjna”, rozwijają te myśli. Oto rabin Shenur Zalman nazywa nie tylko chrześcijan, ale i nie-chrześcijan, czyli wszystkich oprócz Żydów: „śmieciami, odpadkami Boga” („supernal refuse„) – oczywiście w najgorszym znaczeniu tego określenia. Cytowany powyżej rabin Ginsburg nie wymyśla zatem nic nowego, a jedynie powtarza słowa rabina Zalmana. „Materiał, z którego stworzono nie-Żydów pochodzi z odpadów boskich. W rzeczywistości, oni sami pochodzą ze śmieci (odpadów), a to że jest ich znacznie więcej niż Żydów, jest potwierdzeniem tego, gdyż przecież ilość odpadów jest zawsze większa niż liczba ziaren. […] Wszyscy Żydzi są naturalnie dobrzy, a nie-Żydzi – naturalnie niedobrzy.”

Jak można zatem oceniać polityków – często nominalnie katolickich – a tym bardziej duchownych katolickich, angażujących się w imprezy celebrowania tego typu symboli religijnych? Wspomaganie ruchu, którego przywódcy oficjalnie i publicznie głoszą rasistowskie hasła, powinno mieć swój epilog w sądzie, a uczestniczenie w celebrowaniu świąt i w upublicznianiu symboli religijnych tej religii, której korzenie sięgają wyparcia się Boga, Jego ukrzyżowania, a później, przez dwa tysiąclecia czyniącej z walki z Bogiem swój główny cel – jest zdradą Jezusa Chrystusa.

 


 

Przemówienie rabina jest planem wojny na Ukrainie

 

„Wyludnienia, wymuszone szczepionki, Palestyńczycy i Słowianie w rezerwatach na wzór indiański.”

Autorką cytowanego niżej artykułu jest pakistańska dziennikarka prasowa i telewizyjna Shabana Syed, mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Publikuje m.in w The Express Tribune. 
Tekst wpisuje się całkowicie w nurt tzw. „teorii spiskowych” i mocno trąca znaną carską fałszywką „Protokoły mędrców Syjonu”. Ale wielu moich czytelników to zagorzali „spiskowcy” więc pewnie z przyjemnością i zaciekawieniem przeczytają.
Rzecz o genezie wydarzeń na Ukrainie i planach światowego syjonizmu wobec tego kraju.
Zanurzmy się w te opary absurdu i bezpodstawnych pomówień. Wyczytałem kiedyś ciekawe zdanie – „Gdy są to Murzyni to jest gang, gdy Włosi to mafia ale gdy żydzi to czysty przypadek i należy o tym mówić szeptem”. A najlepiej wcale.

Zapraszam do lektury.

Jarek Ruszkiewicz SL

 

Co by było, gdyby ktoś powiedział, że Covid był częścią narzuconego, nieprzetestowanego programu szczepień w celu ograniczenia światowej populacji lub że wojna na Ukrainie została zaplanowana w 1994 roku przez wpływowego rabina postrzeganego przez Żydów na całym świecie jako Mesjasz, który opowiadał się za: „Wrócimy na to terytorium i zbudujemy Wielką Chazarię – państwo żydowskie – na tych żyznych ziemiach w taki sam sposób, jak 50 lat temu stworzyliśmy Izrael, wypierając Palestyńczyków”.

Zanim wysunie się oskarżenia o antysemityzm, należy przeanalizować słynne przemówienie przywódcy Chabadu, rabina Menachema Mendla Schneersona w 1994 r. Przemówienie rabina opublikowane później w liście z 2001 r. jest planem tego, jak ukryta ręka globalnego syjonizmu manipuluje światowymi organizacjami od ONZ, MFW do organizacji pozarządowych, których ostatecznym celem jest zniszczenie rodziny, skorumpowanie młodzieży, wyludnienie planety, zniszczenie wszelkiego oporu przeciwko ustanowieniu Wielkiego Izraela i żydowskiej potęgi.

Hugo Chavez stwierdził, że „największym zagrożeniem zagrażającym naszej planecie są hegemonistyczne pretensje Imperium Amerykańskiego, które zagrażają przetrwaniu gatunku ludzkiego”. Jednakże, gdyby był bardziej konkretny, powinien powiedzieć: „największym zagrożeniem dla planety jest imperium amerykańskie kierowane przez globalny syjonizm”.

Fakt rażąco potwierdzony przez Ariela Sharona, który przechwalał się w 2001 r. „nie martwcie się amerykańskimi naciskami na Izrael, my, Żydzi, kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą”. Chociaż już w „wywiadzie z 1980 r. Netanjahu z przekonaniem stwierdził: „Kontrolujemy Senat, Kongres i rekordowo silne lobby żydowskie…”.

Najwyraźniej „Wiek Nowożytny to Wiek Żydowski – i wszyscy jesteśmy, w różnym stopniu, Żydami”, oświadcza Yuri Slezkine w The Jewish Century, szczegółowo opisując sukces Żydów.

Można się zastanawiać, jak niewielka mniejszość może dzierżyć tak ogromną władzę, która obejmuje Kongres Stanów Zjednoczonych, Wielką Brytanię oraz europejskie i polityczne establishmenty, podczas gdy kartel bankowy Rezerwy Federalnej Rothschildów kontroluje światowe finanse.

Jednak w tym szaleństwie jest, jak mówią, metoda, fundamenty tej żydowskiej potęgi zostały położone wieki temu, jak zauważył Karol Marks: „Żyd wyemancypował się po żydowsku, nie tylko dlatego, że zdobył władzę finansową, ale także dlatego, że pieniądze stały się potęgą światową, a praktyczny duch żydowski stał się praktycznym duchem narodów chrześcijańskich”.

Co wyjaśnia, dlaczego politycy w USA i Wielkiej Brytanii usiłują się przypodobać syjonistycznym lobby, deklarując, że są syjonistami i kochają Izrael, starczy wymienić prezydenta Bidena, byłego prezydenta Trumpa, premier Wielkiej Brytanii Liz Truss, byłego premiera Borisa Johnsona, Teresę May i przywódcę Partii Pracy Keitha Stammera. Jąkający się Stammer, którego żona jest Żydówką, stanowczo twierdzi, że żadna krytyka Izraela nie zostanie zaakceptowana, podczas gdy ignoruje sposób, w jaki „hierarchia rasizmu dyskryminowała swoich czarnoskórych, azjatyckich i muzułmańskich członków”, jak ujawniono w aktach pracy Al Jazeery.

Ci samozwańczy syjoniści są pod takim wrażeniem sposobu, w jaki izraelska policja i IDF zabijają i mordują Palestyńczyków, że zachęcali do izraelifikacji swoich sił policyjnych, wysyłając ich do Izraela, aby „nauczyli się sztuki”. Jednak ta praktyka może być prowadzona mniej widocznie po tym, jak pojawiły się filmy pokazujące podobieństwa między izraelską policją duszącą Palestyńczyków kolanami, aby nie mogli oddychać w ten sam sposób, w jaki przytrzymywano i mordowano George’a Floyda.

Podczas gdy książki takie jak „Izraelskie stulecie” próbują promować cechy syjonizmu, nie mogą wybielać rzeczywistości tej faszystowskiej ideologii, która według wybitnego palestyńskiego dziennikarza Laitha Maroufa, którego izraelscy zwolennicy w Waszyngtonie próbują uciszyć „jest żydowską supremacją. Projekt osadnictwa polegający na kolonizacji Palestyny  obywatelami europejskimi. Stworzenie imperialistycznej kolonii, przyczółka, który nieustannie wywołuje wojny w Azji Zachodniej i Afryce Północnej…”
Zbrodnie syjonizmu są szczegółowo opisane w książce Hansa Myrebro zatytułowanej „Oni stworzyli krwawy wiek XX”, krytycznej recenzji potęgi syjonistycznej i niemieckiego moralnego zadośćuczynienia za poczucie winy.

Teraz wygląda na to, że ten „wiek żydowski” chce Eurazji, a w szczególności Ukrainy, i w ten sposób rozpęta III wojnę światową. Stany Zjednoczone spodziewały się, że globalne Południe nie będzie zaniepokojone przeprowadzoną przez NATO „Operacją Steadfast” z udziałem 30 krajów uzbrojonych w broń nuklearną 625 mil od Rosji; po tym, jak przeprowadziła już operację zmiany reżimu na Ukrainie, kierowaną przez grupę prominentnych Żydów, w skład której wchodziła zastępca sekretarza stanu USA Victoria Nuland.

Co jest zdumiewające dla tych, którzy karmią się opowieściami o tym, jak „naziści zabili sześć milionów Żydów i dlatego mieli być zniesławieni”, aby zobaczyć, że teraz USA finansują neonazistowskich białych suprematystów miliardami dolarów i bronią. Jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że ci naziści są kierowani przez żydowskich przywódców, których Stany Zjednoczone zainstalowały od prezydenta Zełenskiego do „Ihora Kołomojskiego, Oleksandra Jarosławskiego i Zvi Hirscha – który zmienił nazwisko, jak wielu Żydów – na Gennadiy Boholyubov”.

Dla tych, którzy śledzą narrację zachodnich mediów, że wojna na Ukrainie to „zły” Putin, który chce realizować cele ekspansjonistyczne, może być zaskoczeniem, że wojna na Ukrainie, podobnie jak wojny na Bliskim Wschodzie, polega na ustanowieniu Wielkiego Izraela, jak przewidział i zaplanował czcigodny rabin Schneerson, który zmarł w 1994 roku.

Pełne nienawiści przemówienie rabina o tym, jak odzyskać Ukrainę i zniszczyć Rosję, brzmiało: „Patrząc wstecz w historię te ziemie są starożytnymi ziemiami przodków żydowskiej Chazarii, czyli Izraela, zdobytego przez Ruś Kijowską w X wieku. Słowianie są tymczasowymi gośćmi na tych ziemiach. Odbierzemy to terytorium i zbudujemy Wielką Chazarię – państwo żydowskie – na tych żyznych ziemiach w taki sam sposób, jak 50 lat temu stworzyliśmy Izrael, wypierając Palestyńczyków. Izraelczycy częściowo się tu przeniosą, a słowiańskie bydło wypędzimy daleko na północ, poza Moskwę, do rezerwatów w stylu indiańskim”.

Tym krytykom, którzy twierdzą, że nie ma autentyczności w fakcie, że rabin przedstawił taki plan żydowski prezydent Ukrainy Voldymir Zełenski potwierdził prawdziwość tego planu, kiedy powiedział dziennikarzom, że on i NATO zamierzają przekształcić powojenną Ukrainę w „wielki Izrael”, co oznacza Wielki Izrael. Według artykułu Alexa Rubinsteina w ciągu następnych 48 godzin od wystąpienia Zełenskiego Rada Atlantycka powiązana z NATO i Izraelem opublikowała artykuł o tym, jak ważne jest wspieranie wojny na Ukrainie, ponieważ może ona być „hiper-zmilitaryzowanym bastionem NATO, którego tożsamość narodową określałaby zdolność do projektowania potęgi USA przeciwko Rosji”. Innymi słowy, tego samego argumentu używali syjoniści, aby wyciągnąć miliardy od Amerykanów, aby wesprzeć Izrael jako bastion potęgi przeciwko islamowi i krajom arabskim.

Aby ustanowić państwo żydowskie na Ukrainie, rabin mówi: „zastosujemy naszą starą metodę: dziel i rządź…. Ukrainiec będzie myślał, że walczy z ekspansywną Rosją, walczy o swoją niepodległość, będzie myślał, że wreszcie odzyskał wolność, będąc całkowicie zależnym od nas”.

Stwierdza: „W mediach – w radiu, telewizji, prasie, w sztuce, literaturze, teatrze, kinie – będziemy stopniowo wypierać kadry narodowe, zastępując je naszymi lub w skrajnych przypadkach kosmopolitycznymi”.

Rabin stwierdza, że ​​metody podboju wcale nie będą militarne, ale „ideologiczne i ekonomiczne, z wykorzystaniem struktur władzy”, przez co rozumie Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW), National Endowment for Democracy (NED), World Bank, Światową Organizację Handlu (WTO), Światową Organizację Zdrowia (WHO) i Światowe Forum Ekonomiczne (WEF).

Klaus Schwab Przewodniczący WEF jest przykładem tego „wykorzystywania struktur władzy”, kiedy powiedział: „To, z czego jesteśmy teraz bardzo dumni, to sposób, w jaki penetrujemy gabinety na całym świecie”.

Rabin chwali się, jak Żydzi kontrolują ONZ, kiedy mówi: „Uczyniliśmy z tego międzynarodowego organu broń naszych aspiracji do przejęcia władzy nad „wszystkimi królestwami i narodami”. „Nie bez powodu Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1975 roku przyjęło rezolucję, w której określiło syjonizm jako najbardziej znaną „formę rasizmu i dyskryminacji rasowej”, ale z powodu naszego zwycięskiego marszu przez planetę w 1992 roku anulowało tę decyzję .

Zaznacza, że ​​„Prezydent to parawan wybrany w powszechnym głosowaniu (i będziemy fałszować procedury wyborcze, żeby wszystko wydawało się zgodne z prawem)…. postawi nasz lud na czele…. A my pociągniemy za te sznurki…”

To „pociąganie za sznurki” można zaobserwować w przypadku Jeffreya Epsteina handlującego niewolnicami seksualnymi. Philip Giraldi pisze , że nie ma innego realnego wyjaśnienia, dlaczego Epstein sfilmował wybitnych polityków i celebrytów uprawiających seks z młodocianymi dziewczętami. „Rekrutacja i kierowanie amerykańskimi politykami, takimi jak Bill Clinton, były gubernator Bill Richardson lub były senator George Mitchell, to dokładnie typy„ agentów wpływu ”, których Mossad próbowałby zmusić, a nawet szantażować do współpracy”.

Rabin zdaje sobie sprawę, że będzie opór, więc argumentuje, aby „chronić się połączymy się ze świadomością i uczynimy „antysemitę” najstraszniejszym słowem. Słowo „Żyd” będzie wymawiane szeptem”.

Redaktor VT Jonas Alexis, który pisał obszernie o globalnym syjonizmie, cytuje amerykańskiego dziennikarza Josepha Sobrana, który stał się persona non grata za napisanie: „ich władza jest wyjątkowa w tym, że jest poza zasięgiem normalnej krytyki, nawet jeśli jest ona bardzo widoczna”… Obłudna etykieta zmusza nas udawać, że Żydzi są bezsilnymi ofiarami; a jeśli nie uszanujesz ich bycia ofiarą, zniszczą cię”.

Wielu profesorów uniwersyteckich i dziennikarzy spotkał ten sam los, otrzymywali etykietkę antysemitów i wyrzucali ich z pracy, jak amerykańskiego profesora, dr Kevin Barret i brytyjskiego dr Davida Millera, założyciela Spinwatch, organizacji, która szczegółowo opisywała, w jaki sposób żydowskie lobby finansuje islamofobię.

Ostatnio wielokrotnie nagradzany dziennikarz Laith Marouf był również celem specjalnej komisji zebranej w Kongresie syjonistycznych parlamentarzystów USA, aby przesłuchać dyrektorów z Twittera, YouTube, Meta i TikTok, aby wyjaśnić, w jaki sposób dwa konta wciąż były w stanie krytykować Izrael, Laith Marouf i przywódca Iranu ajatollah Chamenei. Premier Trudeau, członek WEF i zwolennik Izraela, również wkroczył, by nazwać Laitha „nikczemnym”, ksenofobicznym i antyżydowskim.

Jak powiedział rabin, nasze metody będą nie tylko militarne, ale i ideologiczne „Pozbawimy wasze społeczeństwo młodych ludzi, deprawując je seksem, rockiem, przemocą, alkoholem, paleniem, narkotykami…. uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, ograniczymy liczbę urodzeń”.

Przez „ograniczenie rodzenia dzieci” można założyć, że rabin ma na myśli wprowadzenie tego samego programu, za którym opowiada się WEF, którego główny doradca, Izraelczyk Yuval Harari , powiedział, że elity muszą pozbyć się „bezużytecznych zjadaczy” i „zdecydowanej większości świata”, co może wyjaśniać, dlaczego WHO narzuciła nieprzetestowane szczepionki światowej populacji, co doprowadziło do niezliczonych zgonów, niepełnosprawności i obniżonej płodności.

Według rabina Hitler był „głupim chłopcem… Pozostawił krwawe ślady. Działamy bardziej przebiegle: nie pozostawimy żadnych śladów. Aby ograniczyć rodzenie dzieci nie potrzeba pieców, kul, grobów. I nie ma śladu. Nie urodzony. Nie ma winnych”.

Na koniec rabin podaje mrożący krew w żyłach opis świata, w którym żyjemy, gdzie dominuje strach, gdzie egzekwowanie prawa jest słabe, a ulice niebezpieczne: „Siejmy strach wśród ludzi…. strach o miejsce pracy, które może zostać odebrane… Strach, i będziemy rządzić”. Aby wywołać ten strach, opowiada się za „uwolnieniem przestępców z więzień, aby było więcej morderstw, rabunków i niestabilności. Amnestia obejmie tylko złodziei i morderców, krótko mówiąc wszystkich, z wyjątkiem skazanych na podstawie artykułu za „podżeganie do nienawiści etnicznej”, który teraz zastępuje ustawę o antysemityzmie”.

Gdy świat stoi na progu wojny nuklearnej, „w czasach powszechnego oszustwa mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym”, nawet jeśli grozi mu demonizacja i zepchnięcie na wyspę teoretyków spiskowych.

Wersję polską opracował SpiritoLibero.

Jarek Ruszkiewicz SLBlog tylko dla nie wyszczepionych. Szczepany muszą składać podanie o przepustkę.

Za: SpiritoLibero.nowyekran24.com (17 grudnia 2022)

 


 

Skip to content