Aktualizacja strony została wstrzymana

Nagły zawał serca 44-letniej (zaszczepionej) księżniczki Tajlandii. Spór o to czy żyje…

14 grudnia br. najstarsza córka króla Tajlandii Maha Vajiralongkorn, księżniczka Bajrakitiyabha Narendira Debyavati, doznała poważnego zawału serca.

44-letnia księżniczka upadła nagle podczas biegu zorganizowanego przez Królewską Armię w ramach wystawy psów. Po natychmiastowych próbach ratowania i wielogodzinnych walkach o życie po przewiezieniu do miejscowego szpitala, a następnie przetransportowaniu helikopterem do szpitala w Bangkoku, stan zdrowia księżniczki jest niepewny i dziennikarze toczą spory czy księżniczka żyje.

Pałac Królewski twierdzi, że księżniczka żyje i prosi o modlitwy mnichów buddyjskich, jednak nieoficjalne informacje ze szpitala wskazują, że nastąpiła śmierć mózgowa, a organy podtrzymywane są przy pomocy aparatury ECMO, sztucznie podtrzymującej pracę serca i płuc. Jak twierdzi The Hindustan Times, „jest mało prawdopodobne aby powróciła [do zdrowia]”.

Jakkolwiek modlitwy mnichów zdają się na nic, życzymy Księżniczce powrotu do zdrowia, a Rodzinie Królewskiej opamiętania w szerzeniu groźnych preparatów zwanych „szczepionkami”.

 

 

 

Wykształcona jako prawnik i w zagadnieniach stosunków międzynarodowych, księżniczka służyła jako ambasador Tajlandii w Austrii.

Była seniorką rodziny królewskiej i jedynym dzieckiem z pierwszego małżeństwa. W tej chwili sukcesorem tronu królewskiego jest – również zaszczepiony „szczepionką przeciwko Covid-19” –  jej młodszy, przyrodni brat, Dipangkorn, który cierpi na autyzm.

Tajlandia prowadziła intensywną kampanię wyszczepiania społeczeństwa z niemal stuprocentowym wskaźnikiem, przy srogim gnębieniu „antyszczepionkowej” opozycji. Wprowadzone przepisy zabraniają jakiejkolwiek krytyki króla i monarchii, z karą do 20 lat pozbawienia wolności. Tajlandia należy również do jednych z najbardziej skorumpowanych krajów na świecie, a bogactwo rodziny królewskiej plasowane jest na pierwszym miejscu na świecie.

Oprac. www.bibula.com
2022-12-15
na podstawie: Steve Kirsch Substack (2022-12-15) – „Vaccinated Thailand Princess Bajrakitiyabha dies suddenly at age 44”
oraz Andrew MacGregor Marshall – Twitter
oraz The Hindustan Times

.