Aktualizacja strony została wstrzymana

‘Nie jest bezpieczna’ czyli co pokazało badanie Rasmussen Reports

Siedmioprocentowy odsetek poważnych skutków ubocznych jest bezprecedensowy. Z danych V-safe wiemy, że oznacza to faktycznie, że efekty uboczne były tak poważne, że osoby musiały zwrócić się o pomoc lekarską. Gdyby jakikolwiek lek miał taki profil bezpieczeństwa, zostałby natychmiast wycofany z rynku.

−∗−

Tłumaczenie artykułu ze strony Steve’a Kirsch’a z omówieniem najnowszych badań agencji Rasmussen Reports na temat bezpieczeństwa preparatów podawanych jako ‘szczepionka przeciw covid19’. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

_____________***_____________

 

 

Badanie Rasmussen Reports pokazuje, że szczepionki na COVID nie są bezpieczne

 

W końcu stało się. Ktoś inny niż ja przeprowadził badanie wśród Amerykanów, aby dowiedzieć się, czy szczepionka jest bezpieczna, czy nie. Rasmussen Reports przyniosły takie same wyniki jak moje. Szczepionka nie jest bezpieczna.

 

Streszczenie

Rasmussen przeprowadził badanie wśród Amerykanów za pomocą prostej ankiety z czterema pytaniami i stwierdził, że z kolei moje ankiety były dokładne, podobnie jak dane V-safe i podobnie jak raport bezpieczeństwa izraelskiego Ministerstwa Zdrowia, z którym nikt nie chce się zapoznać.

Badanie Rasmussena przeprowadzone wśród 1000 Amerykanów wykazało, że:

  1. 32% nie było zaszczepionych
    _
  2. 7% ankietowanych miało poważne efekty uboczne.

 

Siedmioprocentowy odsetek poważnych skutków ubocznych jest bezprecedensowy. Z danych V-safe wiemy, że oznacza to faktycznie, że efekty uboczne były tak poważne, że osoby musiały zwrócić się o pomoc lekarską. Gdyby jakikolwiek lek miał taki profil bezpieczeństwa, zostałby natychmiast wycofany z rynku. Czy wziąłbyś jakikolwiek medykament z takim profilem skutków ubocznych? Oczywiście, że nie. To jest poza jakąkolwiek skalą! Ponieważ jednak mówi się nam, że jest to bezpieczna i skuteczna szczepionka, ludzie robią to, co im się mówi, pomimo braku bezpieczeństwa. Tak działa nauka.

Należy zauważyć, że osoby, które zostały zabite przez szczepionkę, nie mogły wziąć udziału w badaniu, więc rzeczywiste liczby są nieco gorsze.

Rasmussen przyznał też, że Google cenzuruje niekorzystne wyniki! Krótko mówiąc, przyznali, że jest gorzej, niż „pozwolono im” mówić ludziom (zobacz ich tweet). Ojej!

Oto jest, ujęte ich własnymi słowami: „Zapytaliśmy… i odpowiedź NIE jest dobra”.

Innymi słowy, wszyscy ci rozpowszechniający dezinformację przez cały czas mieli rację. Powinni byli nas posłuchać.

Czy to coś zmieni? Oczywiście, że nie. Wszyscy będą nadal kontynuować to tak, jakby nigdy nic się nie wydarzyło. Badanie zostanie zignorowane, podobnie jak wszystkie dane (w tym dane ankietowe) pokazujące, że szczepionki zabijają setki tysięcy ludzi.

 

Badanie

 

 

Oto wyniki, które YouTube pozwala im udostępniać. Obejrzyj teraz, zanim YouTube to ocenzuruje.

Pamiętaj o tym, że: jesteś w Ameryce, gdzie twój rząd nielegalnie konspiruje z firmami posiadającymi media społecznościowe, aby cenzurować wszelkie informacje, które ujawniają, że szczepionki nie są bezpieczne.

Ankieter zaczyna od ubolewania, że ​​ktoś powinien był już przeprowadzić ankietę w tej sprawie wśród Amerykanów. Halo!!! Robię to od maja 2021 roku i wyniki pokazały, że już wtedy należało zaprzestać szczepień. Czy dostanę jakąś pochwałę? Nie…

 

 

 

Mark Mitchell: „Jest to teraz drażliwy temat dla cenzorów z Big Tech”.

Tak. Dobrze rozumiesz. Trudno było nam nawet znaleźć firmę ankieterską, która chciałaby zadać pytania. Po zakończeniu pracy nikt nie chciał jej opublikować, ani przeprowadzić własnej ankiety, by pokazać, że nasza była błędna.

Ale miło jest, gdy główny ankieter dużej firmy sondażowej przyznaje, że w dzisiejszej Ameryce nie wolno ci zadawać pytań, bo możesz zostać uciszony. Tyle w kwestii wolności słowa. Dokłada wszelkich starań, aby wyjaśnić cenzorom z YouTube, że „amerykańska opinia publiczna NIE jest medyczną dezinformacją”. Zobaczymy jak długo to potrwa.

Wskazują, że skuteczność szczepionek różni się w zależności od poparcia partii politycznej. Najwyraźniej szczepionka nie działa zbyt dobrze na Republikanów, ale działa świetnie na Demokratów. Oznacza to, że jeśli chcesz uzyskać najlepszą ochronę po otrzymaniu szczepionki przeciw COVID, będziesz musiał zamienić partie. No dobra, żartuję. Ale czy to nie jest oszałamiające?

57% Amerykanów jest zaniepokojonych poważnymi skutkami ubocznymi. Do licha! Gdyby właśnie przeprowadzili ankietę wśród urzędników zdrowia publicznego lub osób pracujących w CDC, założę się, że liczba wyniosłaby 0%, ponieważ wszyscy ci ludzie są bezwzględnie posłuszni.

Oto osoby, które najprawdopodobniej są zaszczepione:

Ale oto bum: 7% miało poważne skutki uboczne po szczepionce na COVID, co oznacza ponad 12 milionów dorosłych w USA. Co najmniej 71 milionów dorosłych doświadczyło przynajmniej niewielkich skutków ubocznych. Główny ankieter mówi: „Te liczby są absolutnie zdumiewające”. No, pewnie. A wskaźniki skutków ubocznych nie zależą od partii politycznej, do której należysz!

To ta sama liczba, którą ja wykazałem i którą wykazało V-safe (wykazali prawie 8%) po tym, jak ICAN walczył z CDC przez 1,5 roku o ujawnienie danych.

 

Streszczenie

Rasmussen wykazało te same poważne skutki uboczne, co V-safe i moje sondaże.

Główny wskaźnik skutków ubocznych jest poza skalą.

Gdyby to był normalny lek, zostałby wycofany z rynku.

Ale przecież szczepionki przeciwko COVID nie mogą zaszkodzić… Bez względu na to, ilu Amerykanów zostanie zabitych lub dozna obrażeń, lekarze będą nadal namawiać ludzi do zaszczepienia się, ponieważ ich praca wymaga od nich trzymania się narracji o „bezpiecznej i skutecznej”.

CDC i media głównego nurtu nic nie powiedzą i nic istotnego się nie zmieni, ponieważ ludzie będą wierzyć w to, co każe im zrobić CDC i media głównego nurtu.

Po prostu pomyślałem, że powinniście poznać prawdę.

_______________

[Źródło:] Rasmussen poll shows the COVID vaccines are not safe, Steve Kirsch, December 10, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

‘A potem przyszli po nienarodzone’ czyli co widzi patolog
Dr Ryan Cole, patolog, który mówił o anomaliach, które odkrył w ciałach zaszczepionych i niezaszczepionych pacjentów od czasu wprowadzenia szczepionek przeciwko covid, widzi teraz nietypowe oznaki, które są ogromnym sygnałem […]

_______________

Zapieczętowane ulotki czyli świadoma zgoda ‘w ciemno’
Pediatra wyjaśniła, że ​​kilka miesięcy temu wyciągnęła ulotkę z opakowania produktu mRNA, który zamierzała podać dziecku. Ku jej zaskoczeniu było zapieczętowane. Następnie pokazała zebranym puste wkładki, które firmy farmaceutyczne umieszczają […]

_______________

„W wielu przypadkach będzie to wyrok” – dr Geert Vanden Bossche
Szczepionka przeciw covid wyłącza układ immunologiczny dziecka – Geert vanden Bossche OSTRZEŻEGA przed zgonami! „W wielu przypadkach będzie to wyrok śmierci dla dziecka” […]

 

Za: Legion sw. Ekspedyta - ekspedyt.org (11 grudnia 2022) | https://ekspedyt.org/2022/12/11/nie-jest-bezpieczna-czyli-co-pokazalo-badanie-rasmussen-reports/

Skip to content