Aktualizacja strony została wstrzymana

Znane mendy przeprowadziły symulację kolejnej “pandemii”

Fundacja Billa i Melindy Gates, Johns Hopkins University i WHO zasymulowały kolejną “plandemię”

 

 

Pod linkiem: https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/exercises/2022-catastrophic-contagion/ można przeczytać:

 

«Centrum Bezpieczeństwa Zdrowotnego Johnsa Hopkinsa, we współpracy z WHO oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów, przeprowadziło 23 października 2022 roku Catastrophic Contagion, ćwiczenie symulacyjne z zakresu pandemii podczas dorocznego spotkania Grand Challenges w Brukseli, w Belgii.

Nadzwyczajna grupa uczestników składała się z 10 obecnych i byłych ministrów zdrowia oraz wyższych urzędników zdrowia publicznego z Senegalu, Rwandy, Nigerii, Angoli, Liberii, Singapuru, Indii, Niemiec, a także Billa Gatesa, współprzewodniczącego Fundacji Billa i Melindy Gatesów.

Ćwiczenie symulowało serię spotkań rady doradczej WHO ds. zdrowia w sytuacjach kryzysowych, poświęconych fikcyjnej pandemii, rozgrywającej się w niedalekiej przyszłości. Uczestnicy zastanawiali się, jak zareagować na epidemię zlokalizowaną w jednej części świata, która następnie szybko się rozprzestrzeniła, stając się pandemią o wyższym wskaźniku śmiertelności niż COVID-19 i w nieproporcjonalnym stopniu dotykającą dzieci i młodzież.

Uczestnicy zostali postawieni przed wyzwaniem podjęcia pilnych decyzji politycznych przy ograniczonej ilości informacji w obliczu niepewności. Każdy problem i wybór miał poważne konsekwencje zdrowotne, ekonomiczne i społeczne.»

 

Jak w przypadku każdego “wybitnego” «movie», trailer do «SEERS 2025» (Severe Epidemic Enterovirus Respiratory Syndrome) jest już gotowy:

 

 

Oczywiście, podobnie jak w przypadku Covida, będzie to ogromne oszustwo. Tym razem jednak tajemniczego wirusa uczynili bardziej śmiertelnym i w przeciwieństwie do Covida, który dotykał głównie dorosłych i osoby starsze, tym razem ma uderzyć w dzieci.

Już w roku 2017 Johns Hopkins Center for Health Security opublikował dokument zatytułowany “The Spars Pandemic”, który przedstawia scenariusz pandemii spowodowanej nowym koronawirusem SPARS, umieszczając go w ramach czasowych pomiędzy 2025 a 2028 rokiem. https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/Center-projects/completed-projects/spars-pandemic-scenario.html

Przypomnijmy, że 18 października 2019 roku, ponownie Johns Hopkins Center for Health Security, we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów, gościł w Nowym Jorku «Event 201» «proroczo» zapowiadający «pandemię» Covida.https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/)

Zaś w październiku 2022, czyli po upływie 3 lat od «Event 201», Johns Hopkins ponownie zorganizował nową symulację, nazwaną tym razem “Katastrofalną Infekcją».

Kto finansuje Johns Hopkins for Health Security?

W sierpniu tego roku, Johns Hopkins otrzymał od Pentagonu kontrakt o wartości miliarda dolarów “na badania, rozwój, testowanie i ocenę technologii wojskowych” https://www.fedscoop.com/johns-hopkins-applied-physics-lab-lands-pentagon-rdte-contract-worth-up-to-10-6-billion/, alaboratorium Johns Hopkins’a, które otrzymało tenże kontrakt, znajduje się w Maryland, o rzut kamieniem od Instytutu Badań Medycznych Chorób Zakaźnych Armii USA. https://mrdc.health.mil/. Czy to wszystko, to wyłącznie zbiegi okoliczności?

………………………..

 

 

Judicial Watch: Defense Department Records Reveal U.S. Funding of Anthrax Laboratory Activities in Ukraine (Dokumentacja Departamentu Obrony ujawnia finansowanie przez USA działalności laboratoriów zajmujących się wąglikiem na Ukrainie)

(Waszyngton, DC) – Organizacja Judicial Watch ogłosiła dzisiaj, że otrzymała 345 stron dokumentacji z Defense Threat Reduction Agency (DTRA), komponentu Departamentu Obrony USA, ujawniającej, że Stany Zjednoczone finansowały działalność laboratoryjną dotyczącą wąglika w ukraińskim biolabie w roku 2018. Akta ujawniają ponad 11 milionów dolarów przeznaczonych na finansowanie programu ukraińskich biolabów w roku 2019.

Całość informacji pod linkami:

 

Za: Uczta Baltazara – (11 dicembre 2022) – Org. tytuł: „«Catastrophic Contagion»: Znane mendy przeprowadziły symulację kolejnej “pandemii””

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Może tylko mała uwaga – Główna siedziba Johns Hopkins for Health Security mieści się w centrum Baltimore, natomiast główna siedziba Instytutu Badań Medycznych Chorób Zakaźnych Armii USA (U.S. Army Medical Research Institute of Infectious Diseases – USAMRIID) znajduje się w miejsowości Frederick, w tym samym stanie Maryland, ale około godziny jazdy samochodem. Co prawda patrząc z daleka na mapę te dwa miejsca wydają się być położone blisko, jednak nie jest to „rzut kamieniem.”

Zresztą, same fizyczne odległości w dzisiejszych czasach niewiele już znaczą, chociaż historycznie i strategicznie najważniejsze laboratoria rzeczywiście w tym samym regionie, często ze względu na skupienie wyspecjalizowanej kadry.

Skip to content