Aktualizacja strony została wstrzymana

Dr Peterson Pierre o Covidowych Łowcach Skór w USA

Dr Peterson Pierre: Sytuacja wygląda następująco – jeśli zachorujesz na COVID-19 i zostaniesz przyjęty do szpitala, kwalifikujesz się pod zaostrzony protokół leczenia. Szpitale niestety mają wysoki odsetek zgonów (na COVID-19), a Twoja rodzina nie jest informowana o przebiegu leczenia.

 

 

O co w tym wszystkim chodzi?

Po pierwsze, ustawa CARES gwarantuje bonusowe środki pieniężne szpitalom za każdą pozytywną diagnozę COVID-19.

Po drugie, agencja federalna CMS pozbawia pacjenta niektórych z jego praw z Karty Praw Pacjenta. To jest zabójcza kombinacja. Oto jak to wygląda w praktyce.

Szpital otrzymuje zapłatę za wykonanie testu na COVID-19 na oddziale ratunkowym. W przypadku pozytywnej diagnozy szpital otrzymuje dodatkowy bonus finansowy.

Po trzecie, szpital otrzymuje kolejny bonus za przyjęcie pacjenta z COVID-19.

Po czwarte, otrzymuje znów kolejny bonus, gdy szpital leczy cię Remdesivirem.

Po piąte, jeszcze kolejny bonus w przypadku podłączenia chorego pod respirator.

Po szóste, kolejny, 20 proc. bonus w przypadku, gdy diagnoza na karcie zgonu pacjenta wskazuje na przyczynę zgonu COVID-19, choć niekoniecznie była to bezpośrednia przyczyna.

I wreszcie po siódme – bonus dla koronera (medyka sądowego). Czy pojmujecie wagę sytuacji, w której się znajdujemy? Administracja Bidena dosłownie płaci[ła] szpitalom za uśmiercanie obywateli. Z tym właśnie mamy do czynienia. To jest przerażające. Trzeba z tym skończyć. Stawką są ludzkie życia, a życie ludzkie jest bezcenne.

Szacuje się, że za każdego takiego pacjenta szpital otrzymuje ok. 100 tys. dolarów. Pomyślcie o tym. Panie i Panowie […]

 

Źródło: PubMedInfo (December 6, 2022)

 


 

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Skip to content