Aktualizacja strony została wstrzymana

Przyspieszone badania na nowym „lekiem przeciwko otyłości”

Kryminalna „Agencja Żywności i Leków” (Food and Drug Administration – FDA), oficjalnie odpowiedzialna za kontrolę żywności, kosmetyków, urządzeń medycznych oraz oczywiście leków i szczepionek, a w rzeczywistości dbająca jedynie o dobro i korzyści firm farmaceutycznych, wydała zezwolenie na przyspieszone badania nad „lekiem przeciwko otyłości”.

Koncern farmaceutyczny El Lilly uzyskał od FDA zezwolenie (fast track) na badanie „leku” o nazwie Tirzepatide, mającego rzekomo walczyć z otyłością. Prezesi firmy oraz akcjonariusze zacierają ręce na wiadomość, że szykują się astronomiczne zyski, wszak tenże nowy preparat będzie mógł być rozreklamowany wśród około 100 milionów Amerykanów, mających dużą nadwagę i otyłość. Analitycy szacują, że do 2026 roku zyski ze sprzedaży preparatu sięgną 5 miliardów dolarów, a w roku 2030 ponad 14 miliardów.

Firma Lilly uzyskała w 2016 roku patent na metodę kontroli glikemii z wykorzystaniem tirzepatydu, a w 5 lat później złożyła wniosek do FDA o kolejne, przyspieszone badania, którego głównym celem jest jak największe wsparcie ze strony regulacyjnej i jak najszybsze dotarcie z produktem do pacjenta. W pierwszej fazie badań producenta stwierdzono, że zaledwie 10 mg dawka zmniejsza insulinooporność i poprawia wrażliwość na insulinę.

W tym miejscu nasuwają się kluczowe pytania: dlaczego tak wielki segment społeczeństwa ma nadwagę i niekiedy przerażającą otyłość oraz czy stosowanie kolejnego preparatu medycznego jest właściwym kierunkiem walki z tym problemem.

Na pierwsze pytanie znamy doskonale odpowiedź, gdyż reklamowany jako „normalny” styl życia, królujące śmieciowe jedzenie, nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu oraz zwykłe obżarstwo stanowią podstawowy problem. Na drugie pytanie również znamy odpowiedź, gdyż aplikowanie preparatu na problem mogący być rozwiązany w sposób naturalny (umiarkowanie, modlitwa i post), służy jedynie dobru firm farmaceutycznych i uzależnia ludzi od kolejnych lekarstw.

Nie zapominajmy, że każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu! Powtórzmy: każdy bez wyjątku lek ma skutki uboczne, często pomijane w „badaniach” prowadzonych przez firmy farmaceutyczne. Niektóre ujawniają się natychmiast po zażyciu, inne przyczyniają się do wystąpienia innych „dziwnych” chorób, które „nie wiadomo skąd” pojawiają się po miesiącach czy latach. Oczywiście nikt w sposób rzetelny nie monitoruje ani nie nadzoruje długofalowych skutków ubocznych raz zatwierdzonych leków, a pojedyncze przypadki cofnięcia decyzji dotyczyły spektakularnych zatruć, chorób i zgonów. Tak bywało w przeszłości, kiedy to kierowanowo się jeszcze resztkami etyki, lecz w dzisiejszych czasach, gdy zatwierdzono i zastosowano preparat genetyczny reklamowany jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, FDA zamknęła oczy na masowe zgony i kalectwa zaszczepionych, nawet nie udając już, że monitoruje skutki uboczne. FDA stała się więc kryminalną agencją zatwierdzającą produkty, które nawet w najmniejszym stopniu nie wykazują deklarowanych właściwości.

Przypomnijmy też, że instytucje wydające oficjalne zgodę na rozprowadzanie leku – w przypadku Stanów Zjednoczonych jest to skompromitowana doszczętnie i kryminalna agencja FDA – NIE PROWADZĄ żadnych badań nad bezpieczeństwem czy skutecznością jakiegokolwiek zatwierdzanego produktu, a jedynie przypieczętowują dostarczone przez producenta dokumenty.

PAMIĘTAJ: Każdy lek stosowany może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu! 

NIE MA BEZPIECZNYCH LEKÓW, KAŻDY MA SKUTKI UBOCZNE!!

 

W przyszłości, i to całkiem niedalekiej, w dobie rozszerzającej się tyranii medycznej można spodziewać się, że również i ten preparat będzie mógł być przymusowo stosowny przez każdego kogo waga będzie odbiegała od „normy”, przyjętej przez grono „ekspertów”. Niezastosowanie się do tego wymogu będzie mogło skutkować odmową ubezpieczenia, wyższymi opłatami za usługi (np. za bilety lotnicze), czy innymi restrykcjami. Wszystkie Twoje dane, od społecznego zachowania po pomiary zdrowotne, będą monitorowane przez elektroniczny nadzór, a odstępstwa będą korygowane upomnieniami i w ostateczności przymusem.

Witaj w Nowym Świecie urządzanym przez Szatana, jego sługi i całe rzesze biernych obserwatorów.

Oprac. www.bibula.com
2022-11-30

Skip to content