Aktualizacja strony została wstrzymana

Więcej zawałów serca czyli co mogą ‘zmiany klimatyczne’

Nowy chwyt polega tutaj na wprowadzeniu zanieczyszczeń i pożarów do narracji oraz powiązaniu ryzyka zawału serca z ekologią i zmianami klimatycznymi. Zapewnia to paliwo do metamorfozy „zmian klimatu” z kwestii środowiska naturalnego w kwestię zdrowia publicznego, pozwalając im mówić o tym w ten sam sposób, w jaki mówią o „Covid”, i być może traktować to w ten sam sposób.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu Off-Guardian, który podejmuje temat powiązań tzw. pandemii covid i zmian klimatycznych oraz prób wprowadzenia nowych elementów do katalogu zagrożeń dla zdrowia publicznego. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

_____________***_____________

 

Więcej „nagłych zawałów serca”… z dodatkiem „zmian klimatycznych”

 

Każdy, kto śledzi cykl wiadomości od czasu wprowadzenia „szczepionek” przeciw Covid, zauważył wręcz niezwykły wzrost liczby rzeczy, które podobno mogą powodować nagłe udary lub zawały serca.

Zimna pogoda, gorąca pogoda, depresja, różnorodne jedzenie, długi i krótki covid, nowe magiczne chemikalia właśnie znalezione w atmosferze, „zespół stresu popandemicznego”, niezdiagnozowane zwężenie zastawki aortalnej i drogi prąd.

To nawet nie jest cała lista, po prostu ciągnie się i ciągnie.

… a teraz do galerii przestępców [rogues gallery] możemy dodać zanieczyszczenie, zgodnie z tym artykułem w Science Alert, z nagłówkiem:

„Małe cząsteczki w powietrzu mogą wywołać nagły atak serca, sugerują badania”

Na podobny temat, Daily Mail wybił wczoraj w nagłówku:

„Naukowcy ostrzegają, że narastający kryzys pożarów w Ameryce może doprowadzić do fali ataków serca, chorób płuc i raka na wiele lat”

Zatem nie musimy już rozkładać tych artykułów kawałek po kawałku, bo doskonale widać, co się tutaj dzieje.

Szczepionki Covid albo powodują więcej zawałów serca, albo osoby odpowiedzialne są świadome, że tak może się zdarzyć, i przygotowują stosowne narracje awaryjne.

Przewidywaliśmy jeszcze w styczniu tego roku, że ta historia będzie się ciągnąć i nie zawiedli nas.

Nowy chwyt polega tutaj na wprowadzeniu zanieczyszczeń i pożarów do narracji oraz powiązaniu ryzyka zawału serca z ekologią i zmianami klimatycznymi.

Zapewnia to paliwo do metamorfozy „zmian klimatu” z kwestii środowiska naturalnego w kwestię zdrowia publicznego, pozwalając im mówić o tym w ten sam sposób, w jaki mówią o „Covid”, i być może traktować to w ten sam sposób (lockdowny klimatyczne itp.)

Jest to klasyczne wiązanie narracji, praktyka splatania ze sobą dwóch oddzielnych narracji propagandowych, aby wzajemnie się wzmacniały.

Ukułem ten termin właśnie teraz, ale to idealna metafora.

Jest cudownie efektywna, naprawdę. Zawały serca związane ze szczepionką dostarczają dowodów na to, że „zmiany klimatyczne” są problemem zdrowia publicznego, podczas gdy „zmiany klimatyczne” mogą być wykorzystane do ukrycia zawałów serca związanych ze szczepionką.

Zakrywanie czegoś, co spowodowali, czymś, co wymyślili, i wspieranie czegoś, co wymyślili, czymś, co sami spowodowali.

Sprytne w teorii, ale raczej przejrzyste w praktyce.

_____________

[Źródło:] More “sudden heart attacks” …with a “climate change” twist, Kit Knightly, Nov 15, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Zawały serca i udary czyli co się mieści w rachunku za prąd
Może to z łatwością spowodować, że ludzie – zwłaszcza starsi lub niepełnosprawni – będą cierpieć na problemy zdrowotne, a nawet umrą z powodu zimna lub niedożywienia. Wiele z tych osób […]

_____________

Zwężenie aorty: najnowszy kozioł ofiarny
Wszelkie problemy z sercem, które się pojawiają, są całkowicie niezwiązane z eksperymentalnymi „szczepionkami”, o których wiadomo, że powodują problemy z sercem i zakrzepy krwi. Chcą to jasno powiedzieć. Teraz można […]

_____________

Poza pandemię czyli co dalej z klimatem
Przez dosłownie dziesięciolecia podsycali publiczny strach przed „nową epoką lodowcową”, kwaśnymi deszczami i dziurą w warstwie ozonowej oraz niezliczonymi innymi rzekomo rozpoczynającymi się katastrofami klimatycznymi, i nigdy nawet nie otarli […]

 

Za: Legion sw. Ekspedyta - ekspedyt.org (30 listopada 2022) |https://ekspedyt.org/2022/11/20/wiecej-zawalow-serca-czyli-co-moga-zmiany-klimatyczne/?cn-reloaded=1

Skip to content