Aktualizacja strony została wstrzymana

Język stalinowskiej propagandy w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa

Grupy antyszczepionkowców, które zostały wzbudzone na początku epidemii, aby dezinformować i obniżać morale społeczeństwa przez podważanie skuteczności działania służby zdrowia, w momencie wybuchu wojny przyłączyły się do walki po stronie Rosji, tworząc grupy antyukraińskie /link/.

 

Źle to wróży bezpieczeństwu Polski jeżeli w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa przebywają ludzie używający języka budzącego skojarzenia z bełkotem stalinowskiej propagandy. Ówczesne grupy antysocjalistyczne również były wzbudzane, aby siać dezinformację, obniżać morale, godzić w ustrój i podważać  sojusze. Podobnie jak dziś, bardzo łatwo, można było zostać oskarżonym o sprzyjanie wrogom klasowym, dziś wrogom sanitarnym, oraz być podejrzewanym o pobieranie żołdu amerykańskiego, dziś żołdu rosyjskiego.

Skuteczność służby zdrowia została podważona? O skuteczności działań tzw. służby zdrowia świadczy dobitnie ok. 200 tys. ofiar pandemii zakwalifikowanych do kategorii zgonów nadmiarowych. Było to spowodowane zbrodniczą praktyką narzuconą decyzją polityczną aktualnego rządu. Zwracam również uwagę na sformułowanie: “przyłączyły się do walki po stronie Rosji”. Obłęd w pełnym rozkwicie. Jak tak dalej pójdzie, to w ramach spiskowej praktyki pisowskie służby zaczną podrzucać niezależnym środowiskom lekarskim rosyjską bibułę i amunicję.

…tworząc grupy antyukraińskie

W tym kontekście, gwoli ścisłości historycznej, przypomnę, że grupami, które były organizowane i aktywowane  były grupy antypolskie. Mam na myśli m.in. formacje zbrojne tworzone przez bolszewicką Rosję złożone z Ukraińców, walczące przeciw Polsce w wojnie polsko-bolszewickiej w 1920 roku, oraz formacje ukraińskie tworzone przez Niemców w czasie II Wojny Światowej. Analizując aktualną sytuację na takiej bazie historycznej osoby dbające o polskie bezpieczeństwo powinny skupić się na zagrożeniach realnych.

Artykuł Rzeczpospolitej z którego pochodzi cytowany bełkot zawiera równocześnie ważny, lecz dla osób znających temat, banalny wątek o rosyjskiej grze migrantami. “Rosja gra migrantami”. Omawiany na wielu przykładach aspekt  “inwazji obcych grup etnicznych”  omija niestety szerokim łukiem analogiczne procesy i działania podejmowane przez innych graczy niż Rosja. W przypadku globalistów, którzy wykorzystują potencjał USA, chodzi o zalanie falami imigrantów samej Ameryki oraz krajów europejskich. Nikt też, jak do tej pory, nie odważył się omówić problemu zagrożeń wynikających z podobnej operacji prowadzonej w Polsce, przekraczającej granice humanitarnej pomocy ludziom dotkniętym przez działania wojenne na Ukrainie.

 

Murem za niepolskim mundurem?

Fotografia /Monika @SzmerLasu/TT/, którą zamieszczam poniżej jest warta więcej niż “tysiąc słów”. Jest wymownym komentarzem stanu mentalnego dwóch panów na politycznej służbie. Została zrobiona w chwili, gdy obydwaj dowiedzieli się, że aktualna, często zmieniająca się mądrość etapu nie gwarantuje im komfortu w żadnym zakresie, a szczególnie w kontekście tragicznego incydentu na jałtańskiej granicy z Ukrainą.

 

 

Autor: CzarnaLimuzyna
20 listopada 2022

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (20 listopada 2022)

 


 

Pic source: WolneMedia.net

 


 

 

Za: |

Skip to content