Aktualizacja strony została wstrzymana

David Icke – nazwany “terrorystą” – dostał zakaz wjazdu do UE

Publicysta David Icke otrzymał zakaz wjazdu do UE i został zakwalifikowany jako “terrorysta trzeciego stopnia” – twierdzi jego syn Gareth Icke.

Mówca publiczny i były prezenter telewizji BBC miał wziąć udział w spotkaniu w Amsterdamie pod koniec tygodnia, ale według doniesień dostanie obecnie zakaz wjazdu do jakiegokolwiek kraju UE przez okres dwóch lat.

«Otrzymałem e-mail od Holendrów. Mój tata, David Icke, dostał zakaz wjazdu do UE na dwa lata. Twierdzą, że jest “terrorystą trzeciego stopnia”.»

 

 

«Staruszek ma zakaz wjazdu do Holandii. Zero wyroków, zero popełnionych przestępstw. Objęty zakazem przez rząd. Wow.»

 

 

Icke miał uczestniczyć w imprezie o nazwie Razem dla Holandii, ale skrajnie lewicowe grupy aktywistów poskarżyły się rządowi i zażądały zakazu jego wjazdu do kraju.

Gmina miasta Amsterdam zwróciła się również do holenderskiego IND (Immigration and Naturalisation Service)  o “zbadanie, czy jest możliwe odmówienie Icke’owi wjazdu do kraju”, przy czym najwyraźniej apel ten został uwzględniony. https://www.amsterdam.nl/bestuur-organisatie/college/burgemeester/persberichten/amsterdam-komst-david-icke-zeer/

Gmina skarżyła się, że Icke wygłosił w przeszłości “oświadczenia antysemickie, które są niedopuszczalne i głęboko obraźliwe”, choć nie przytoczyła żadnych konkretnych przykładów.

Ten sam organ zażądał również, by w przypadku wpuszczenia Icke’a do kraju, jego wystąpienie na imprezie “zostało poddane dokładnej obserwacji przez prokuratora pod kątem ewentualnej możliwości wygłoszenia przez niego niebezpiecznych wypowiedzi”.

Pytania dotyczące owej imprezy trafiły również do parlamentu holenderskiego. https://www.rijksoverheid.nl/documenten/kamerstukken/2022/10/28/antwoorden-kamervragen-over-de-bijeenkomst-in-amsterdam-waar-david-icke-zal-spreken

Nie wiadomo jeszcze, jakiego uzasadnienia użyły władze holenderskie, by zakazać Icke’owi wypowiadania się w tym kraju i dlaczego zakaz ten obowiązuje podobno także w całej UE.

Icke został wcześniej zbanowany na wielu platformach Big Tech za sprzeciw wobec lockdownu i obowiązku szczepień.

Niektórzy komentujący tę wiadomość twierdzili, że Icke został zbanowany za to, że wypowiadał się przeciwko byłemu premierowi Holandii Markowi Rutte i jego roli w Światowym Forum Ekonomicznym.

«To dlatego Holandia zakazała Davidowi Icke wjazdu do kraju…uznając go za terrorystę 3 stopnia…bo zdemaskował Marka Rutte i plany WEF….»

 

Na podstawie: https://www.databaseitalia.it/david-icke-e-stato-bandito-dallue-etichettato-come-terrorista/

 

Za: Uczta Baltazara - (5 novembre 2022) | https://babylonianempire.wordpress.com/2022/11/05/david-icke-nazwany-terrorysta-dostal-zakaz-wjazdu-do-ue/

Skip to content