Aktualizacja strony została wstrzymana

Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL) apeluje do firmy Adidas o zastosowanie biznesowej cenzury

Syjonistyczna, masońska „Liga Antydefamacyjna” (Anti-Defamation League – ADL) wystosowała apel do kierownictwa firmy Adidas aby zerwała wszelką kooperację z Kanye Westem, znanym raperem, miliarderem i właścicielem markowych produktów.

Szef ADL, Jonathan Greenblatt wyraża konsternację, że firma Adidas jeszcze oficjalnie nie odcięła się od Kanye Westa, który pozwolił sobie na kilka trzeźwych wypowiedzi o sile żydowstwa na świecie, a szczególnie w Ameryce.

„Nalegamy, aby Adidas ponownie rozważył wspieranie linii produktów Ye i wydał oświadczenie, w którym wyraźnie zaznaczy, że firma i społeczność Adidasa nie ma żadnej tolerancji dla antysemityzmu” – napisał Greenblatt, który swój apel zaczyna słowami:

„W świetle coraz ostrzejszych antysemickich uwag Kanye Westa w ciągu ostatnich kilku tygodni, byliśmy zaniepokojeni dowiadując się, że Adidas planuje nadal wypuszczać nowe produkty z jego marką Yeezy, bez żadnego pozornego uznania kontrowersji wokół jego ostatnich uwag. Dwa tygodnie temu, po tym jak nosił koszulkę White Lives Matter, Adidas powiedział, że przygląda się sprawie. W tym momencie, co więcej potrzeba do taktego przeglądu? Szczególnie zaniepokoiło nas to, że marka Adidas zamierza wypuścić nowe produkty z linii Yeezy, w tym Yeezy Boost 350, w okresie poprzedzającym rocznicę masakry w synagodze w Pittsburghu 27 października – najbardziej brutalnego ataku antysemickiego w historii USA.

Jak zapewne wiecie, Ye, znany wcześniej jako Kanye West, wykorzystywał ostatnio swoją obecność w mediach i wpływy społeczne do głoszenia antysemickich tez o żydowskim zastraszaniu, władzy i kontroli. Wśród innych antysemickich wypowiedzi, Ye obwiniał „żydowskie media” i „żydowskich syjonistów” za liczne domniemane przewinienia, twierdząc, że „Żydzi kontrolują [posiadają] głos czarnej społeczności” i że „społeczność żydowska, zwłaszcza w przemyśle muzycznym, weźmie nas i będzie doić aż do śmierci”. Takie wyobrażenia są głęboko osadzone w odwiecznych antysemickich mitach o żydowskiej chciwości i władzy oraz kontroli przemysłu rozrywkowego.”

Jak widać, organizację ADL drażni to, że ktoś ośmiela się np. nosić koszulkę z napisem „Życie osoby białoskórej ma znaczenie” (White Lives Matter), gdyż walcząca z cywilizacją zachodnią organizacja wspiera rasistowski i anarchistyczny ruch „Black Lives Matter” (BLM). Szermując hasłami „antysemityzmu”, organizacja ADL poparła w 2020 roku ruch BLM, lecz nie wypowiedziała się na temat prawdziwie antysemickich ataków tego ruchu na synagogi w Los Angeles i Kenosha – przypomina serwis informacyjny Breitbart. Organizacja ADL skupia się bowiem na takim kontrolowaniu oddolnych ruchów kolorowych obywateli i takim kontrolowaniu przywódców tych ruchów, aby służyli oni interesom żydowskim, a szczególnie samej ADL.

Słowa Westa nie odbiegają od tego co mówią również Żydzi, krytycznie nastawieni do wszechwładzy elity żydowskiej w mediach, systemie finansowym, systemie wymiaru „sprawiedliwości”, nomenklaturze zarządzającej największymi korporacjami oraz oczywiście sterującymi polityką amerykańską.

Niszcząca zachodnią kulturę i walcząca z chrześcijaństwem, a szczególnie z katolicyzmem masońska żydowska organizacja ADL, przyczyniła się w swej historii do narzucania cenzury, rozszerzenia inwigilacji Amerykanów i wykorzystuje narzędzia szkalowania posiłkując się brudnymi metodami walki oraz propagandą podpierającą się narracją „antysemityzmu” w każdej sytuacji, którą ADL uważa za stosowne dla swoich prywatnych interesów.

Więcej na temat organizacji ADL, terroryzującej od niemal 110 lat amerykańskie społeczeństwo, o jej działaniu i kontroli, o jej walce z prawdą i narzucaniu kłamstw historycznych, można dowiedzieć się w opracowaniu „Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL) a żydowska kultura inwigilacji Ameryki”.

Oprac. www.bibula.com
2022-10-23

Skip to content