Aktualizacja strony została wstrzymana

Pustki na manifestacji „Stop Ukrainizacji Polski” w Dębicy

Prawie nikt nie przyszedł na manifestację „Stop Ukrainizacji Polski” w Dębicy. To nie pierwszy taki przypadek w historii akcji.

Zupełnie inne spojrzenie na frekwencję ma działacz Konfederacji Korony Polskiej z Podkarpacia, Jacek Ćwięka. „Przewinęło się kilka setek osób. Akcja odnosi SUKCES!” – twierdzi.

Zdjęcia z manifestacji „Stop Ukrainizacji Polski” w Dębicy, na których widać niewielkie zainteresowanie, pobudziły gorącą dyskusję. W obronie akcji stanął działacz Konfederacji Korony Polskiej z Podkarpacia, Jacek Ćwięka. „Proszę zobaczyć tę »zerową« frekwencję” – napisał, dołączając do swojego komentarza dwa zdjęcia.

Na pierwszym ze zdjęć widać kilkanaście osób, z których część siedzi na ławkach, albo spaceruje po placu, a więc nie wiadomo, czy ma jakiś związek z akcją Konfederacji. Na drugim z nich widać 4 działaczy Konfederacji w rozmowie z dwoma innymi mężczyznami.

Wcześniej szerokim echem odbiły się pustki na placu podczas akcji „Stop Ukrainizacji Polski” w Sanoku.

https://wolnemedia.net

Polska świadomość narodowa rośnie, aż miło!
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2022-10-10)

 


 

Jabłonowo Pomorskie. Zerwał i spalił ukraińską flagę. Sąd wydał wyrok

Decyzją Sądu Okręgowego w Toruniu Aleksander D. został skazany na osiem miesięcy prac społecznych. Chodzi o zerwanie i spalenie flagi Ukrainy z urzędowego budynku w Jabłonowie Pomorskim.

Do zdarzenia doszło 3 maja. Aleksander D. zerwał z budynku Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim flagę Ukrainy. Następnie pogniótł ją i spalił.

Jak podaje portal Dziennika Toruńskiego „Nowości”, Sąd Okręgowy w Toruniu uznał Aleksandra D. za winnego przestępstwa na tle nienawiści narodowościowej i skazał mężczyznę na karę ośmiu miesięcy ograniczenia wolności, polegającą na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze trzydziestu godzin miesięcznie.[…]

Całość: NCzas.com (10 października 2022)

 


 

Polactwo…

Niby temat odmienny, ale pokazujący stan intelektualny dzisiejszych mieszkańców nadwiślańskiej krainy.

Według danych gov.pl, na dzień 11 października 2022 wykonano w Polsce 57 milionów 43 tysiące 339 szczepień, preparatami zwanymi „szczepionką przeciwko Covid-19”.

Polactowo staje się coraz bardziej debilne ulegając kolejnej i kolejnej agitacji. Przypomnijmy, że termin „Polactwo” rozpropagowany przez R.Ziemkiewicza (który nota bene sam uległ w wielu kwestiach formacji umysłowej, którą krytykował…) miał odnosić się do stanu społeczeństwa spustoszonego latami komunizmu. Cóż, 30 lat liberalizmu, konsumpcjonizmu i duchowej judaizacji społeczeństwa w „wolnej Polsce” przyczynił się do jeszcze większej niepełnosprawności intelektualnej niż za czasów PRL-u.

Jak widać na mapce, najwięcej niepełnosprawnych jest w „sztolicy” i woj. mazowieckim.

 

Pic source: gov.pl

 


 

Skip to content