Aktualizacja strony została wstrzymana

Najważniejszy izraelski wojskowy wylądował w Polsce. O czym będzie rozmawiał z dowódcą Wojska Polskiego?

Szef Sztabu Generalnego Sił Obronnych Izraela generał Awiw Kochawi przyleciał do Polski, gdzie spotka się z Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego generałem Rajmundem Andrzejczakiem – informują Siły Obronne Izraela (IDF).

W Polsce Kochawi odwiedzi także nazistowski obóz zagłady Auschwitz-Birkenau i odbędzie serię spotkań z innymi oficerami polskiego wojska – informuje IDF.

Jeszcze w tym tygodniu Kochawi pojedzie do Francji na spotkanie ze swoim odpowiednikiem we francuskich siłach zbrojnych, Thierrym Burkhardem.
Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Ma wrócić do Izraela w czwartek, zgodnie z harmonogramem opublikowanym przez IDF.

O czym będzie rozmawiał Kochawi w Polsce? W izraelskiej prasie pojawiają się tylko lakoniczne sformułowania, że spotkanie będą dotyczyły „obronności i bezpieczeństwa”. Miejmy nadzieję, że nasze władze nie zaangażują się ponownie w jakąś bliskowschodnią awanturę.

Za: Najwyższy Czas! (18 września 2022)

 


 

Czy elity szykują na 24 września coś wielkiego?

Być może to tylko plotki i spekulacje, być może to tylko zbiegi okoliczności, a być może to przecieki od planistów NWO którzy szykują kolejny punkt realizacji planu Wielkiego Resetu. Jak będzie i czy coś faktycznie się wydarzy – dowiemy się już za pięć dni. Przyjrzyjmy się niepokojącym sygnałom…

Od kilku miesięcy prasa straszy eskalacją kryzysu jesienią tego roku. „Zacznie się jesienią i zepchnie Ukrainę na dalszy plan” – napisał portal Rp.pl 3 lipca 2022 r. cytując słowa Nouriela Roubiniego, który przewidział zapaść ekonomiczną w 2010 r. „Nie jest tu mowa o zwykłej zapaści, ale o prawdziwym armagedonie. Mieszance tego, co świat przeżył w 1973 r. z powodu gwałtownego wzrostu cen energii i kryzysu finansowego sprzed 12 lat” – dodał autor artykułu Jędrzej Bielecki powołując się na Project Sindicate.

Później pojawiła się informacja, że członek niemieckiego rządu publicznie ostrzegł przed dniem 24 września 2022 r., czyli dzień po rozpoczęciu kalendarzowej jesieni.

Skoro polityk rządowy zna datę kryzysu, oznacza to, że będzie on sztuczny a nie naturalny. Kryzys naturalne pojawiają się niespodziewanie i zaskakują wszystkich. Podczas kryzysów planowanych planiści udzielają swoim ludziom ostrzeżeń, aby ich uratować.

Kolejne dziwne wydarzenia. Wielu muzyków odwołało koncerty. Preteksty odwołań są różne, lecz łączy je jedno – wszystkie miały odbyć się w podobnym czasie. Możliwe, że niczego nie wiedzą, lecz otrzymali ostrzeżenie, by odwołać koncerty. Pamiętajmy, że przed pandemią Doda odwołała koncerty, a później chwaliła się, że ostrzegła ją piosenkarka Madonna.

24 września 2022 roku już za pięć dni [już za 4 – admin]. Oby nic złego nie stało i obyśmy przeżyli rozczarowanie „fałszywym alarmem” wywołanym spekulacjami.

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Fakto.plRp.pl
https://wolnemedia.net

Najprawdopodobniej nic się wydarzy. Żaby nie gotuje się przez wrzucenie jej do wrzącej wody, lecz przez stopniowe tej wody podgrzewanie.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2022-09-21)

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

!
Jak nic się nie wydarzy? W sobotę jadę na grzyby.

 

Adrian
Jeśli już coś będzie na przełomie września i października, to albo:

1.Fałszywy atak nuklearny.
2 Krach ekonomiczny.
3.Fałszywy cyber atak na europejskie banki….
4.Wojna Europy z Rosją
5. Rozbłysk słoneczny, początek 23 września, kulminacja 30 września, już ostrzegali ponad tydzień temu, że może całą elektronikę spalić
6.Operacja fałszywej flagi np. atak lub wybuch elektrowni atomowej, ukra., Niemcy, czy Francja
7. Atak NY, zamach
8. Pojawienie się nowego wirusa

 

Marsz Polonia
Prezydent Serbii ostrzegł, że planeta wkracza w „wielki światowy konflikt”, który może mieć miejsce w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.
Aleksandar Vucic wygłosił te niepokojące uwagi podczas pierwszego dnia sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku.

 

maxi
24 września?
Nie mam pojęcia.
Może Niemcy napalą w piecach?

 


 

Skip to content