Aktualizacja strony została wstrzymana

Wejście Ninja czyli mutacje są wieczne

„Ludzie niezaszczepieni tak bardzo nie chorują. Najważniejsze jest to, że im więcej dawek tego trującego zastrzyku wziąłeś, tym bardziej będziesz chory i tym bardziej prawdopodobne jest, że wkrótce umrzesz”.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu Natural News, który omawia ogłoszenie nowego wariantu wirusa. Tym razem o budzącym respekt przydomku… Ninja.

Autor: AlterCabrio
14 lipca 2022

_____________***_____________

 

 

Teraz chcą, żebyś się bał wariantu „ninja”: czy to kiedykolwiek się skończy?

 

To brzmi prawie jak satyra, ale kontrolowane przez korporacje media twierdzą, że nowy wariant koronawirusa z Wuhan (COVID-19), który przezabawnie nazywają „ninja”, już się pojawił – i jest to najniebezpieczniejszy z dotychczasowych, jak nam się mówi.

BA.5, bo również tak bywa nazywany, uważany jest za „podwariant” wariantu „omikronowego”, co jest anagramem wariantu Moronic [debilny, durny, kretyński -tłum.]. Tak, oni naprawdę oczekują, że ludzie uwierzą, że Moronic Ninja zabije nas wszystkich, jeśli nie zamaskujemy się ponownie i nie będziemy „wzmacniani” [boosted] wielokrotnymi dawkami.

Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), kierowane przez prywatną korporację zarządzaną przez Rochelle Walensky powiązaną z fabryką Big Pharmy, upiera się, że podwariant Moronic Ninja służy jako „silne przypomnienie, że pandemia COVID jeszcze się nie skończyła”.

Tutaj tylko krótka uwaga: kiedy trzeba sfabrykować nowy fałszywy strach, taki jak ten, aby przypomnieć ludziom, że coś, co jest wyraźnie skończone, jakoś się nie skończyło, wtedy wiadomo, że to już naprawdę się skończyło.

 

Wariant „Ninja” polega na sprzedaży większej liczby szczepionek i boosterów, aby podtrzymać przepływ gotówki do Big Pharmy

Jak dotąd jedyną radą udzielaną w kontrolowanych przez korporacje mediach w celu zwalczania Moronic Ninja jest regularne szczepienie i dawki przypominające [boosters].

Mimo, że nigdy nie wykazano, by te zastrzyki robiły coś innego niż sprawianie, aby wyznawcy covid czuli się cnotliwie, nadal nazywa się je „najlepszą obroną” przed niekończącym się oszustwem covidowym, w którym oprócz depopulacji, wydaje się, że chodzi o pieniądze dla Big Pharmy.

„Opracowywane są nawet szczepionki przypominające przeciwko Omicronowi, które w nadchodzących miesiącach mogą sprawić, że najlepsze szczepionki będą bardziej skuteczne przeciwko BA.5 i jego genetycznym kuzynom” – jak podało jedno z fakenewsowych mediów, pokazując, że jest to kolejny zakamuflowany skok na kasę pod przykrywką zdrowia publicznego.

„Rozpowszechnione mutacje BA.5 sprawiły, że podwariant był mniej rozpoznawalny dla wszystkich przeciwciał, które zbudowaliśmy ze szczepionek, dawek przypominających i przeszłych infekcji. BA.5 był w stanie prześlizgnąć się przez nasz układ odpornościowy w stylu ninja, przyczyniając się do wzrostu liczby przełomowych infekcji i przypadków”.

Artykuł dalej stwierdza w sposób nie budzący wątpliwości, że celem jest utrzymanie ludzi w strachu i niekończące się podawanie dawek przypominających. Dosłownie stwierdza, że ​​im więcej „dodatkowych zastrzyków” osoba otrzymuje „w uzupełnieniu swojego podstawowego programu, tym lepiej jest chroniona”.

 

Co zaskakujące, za tak zwaną chorobę COVID nadal obwiniają „upartą mniejszość antyszczepionkową”, chociaż jedynymi osobami, które chorują, są ludzie, którzy wzięli wiele dawek i nadal chorują. Od nich.

Dr Ben Marble, założyciel MyFreeDoctor, mówi, że każdy nowy „wariant”, który się pojawia (zakładając, że którykolwiek z nich jest prawdziwy) jest produktem „fałszywej trucizny szczepionki C-19”.

„Ludzie, którzy otrzymali trzy i cztery dawki, to właśnie oni wypełniają szpitale. Przytłaczająca większość hospitalizowanych osób z COVID to osoby, które przyjęły zastrzyk – mówi Marble.

„Ludzie niezaszczepieni tak bardzo nie chorują. Najważniejsze jest to, że im więcej dawek tego trującego zastrzyku wziąłeś, tym bardziej będziesz chory i tym bardziej prawdopodobne jest, że wkrótce umrzesz”.

Okazuje się, że szczepienie ludzi podczas epidemii „zawsze tworzy mutacje”, stwierdził Marble, nazywając ogłoszenie wariantu Moronic „bioterroryzmem”.

Nawiasem mówiąc, pierwotny tak zwany wirus był również bronią biologiczną. Całość została wymyślona, ​​podobnie jak najnowszy wariant Moronic Ninja – i najwyraźniej niektórzy wciąż się na to nabierają.

______________

[Źródło:] Now it’s the “ninja” variant of COVID they want you to be scared of: WILL IT EVER END?, Ethan Huff, July 12, 2022

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (14 czerwca 2022)

.