Aktualizacja strony została wstrzymana

Jeden zgon poszczepienny na każde 4000 dawek: Wskaźniki oznaczające masakrę

Czy naprawdę zamierzamy się dziwić, jak to czynią niektóre witryny amerykańskie, że USA powodują niepotrzebną masakrę na Ukrainie, która prawdopodobnie przekracza 300 ofiar śmiertelnych i rannych dziennie? – Seryjni mordercy zawsze działają z całkowitym lekceważeniem ludzkiego życia: na przykład masakra szczepionkowa okazuje się o wiele większa, niż przewidywały nawet najczarniejsze prognozy. Władze medyczne, takie jak europejska EMA, FDA i CDC w USA czy MHRA w Wielkiej Brytanii, nie są w stanie zaprzeczyć, że szczepionki mRNA powodują więcej działań niepożądanych i zgonów niż jakikolwiek inny lek, jaki kiedykolwiek użyto na świecie – i to pomimo faktu, że zgłaszany jest tylko niewielki ułamek wszystkich działań niepożądanych, a jeszcze mniejszy ułamek zgonów spowodowanych szczepieniami.

Rzeczywistość jest jednak trudna do ukrycia i można ją wywnioskować także z innych liczb, na przykład z nadumieralności, przynajmniej w tych krajach, gdzie praktyka masowej manipulacji danymi na użytek rządów nie jest jeszcze zakorzeniona jak ma to miejsce we Włoszech. Niemcy są krajem, w którym istnieje największa liczba ocen dokonywanych przez różne instytucje: na przykład ocena danych z firm ubezpieczeniowych, które udokumentowały co najmniej 31 000 zgonów spowodowanych szczepieniami, a jeszcze bardziej precyzyjne są oceny nadumieralności w roku 2021 oparte na raportach Federalnego Instytutu Statystyki Destatis, z których, według różnych analiz, można wywnioskować liczbę 45 000 zgonów lub rozpiętość między 39 000 a 51 000 zgonów.

Według OurWorldInData – do 31 grudnia 2021 roku w Niemczech wstrzyknięto 152 miliony dawek różnych surowic mRNA: uśredniając wyniki badań i zakładając 40 000 zgonów związanych ze szczepionką, co prawdopodobnie jest wartością zaniżoną, współczynnik śmiertelności wynosi 0,026% na dawkę szczepionki, czyli około 1 zgon na 4000 dawek. Po podaniu trzeciej dawki można się spodziewać, że 1 na 1300 zaszczepionych osób umrze. Po podaniu czwartej dawki prawdopodobieństwo wzrasta do 1 na 1000 – przy czym nie uwzględniono skumulowanego efektu tychże surowic genowych, tak że śmiertelność może wzrastać wraz ze wzrostem ilości podawanych dawek. W każdym razie są to bardzo wysokie liczby, zupełnie nie do przyjęcia w przypadku szczepionki i z pewnością wyższe niż te z powodu tzw. Covida – bez sięgania do oficjalnych danych, które są majstersztykiem kłamstwa, zważywszy, że zdiagnozowanie «Covida» w Niemczech jest warte około 20 000 euro premii dla lekarzy i szpitali.

Praktycznie taka sama częstotliwość występuje przy analizowaniu danych brytyjskich i duńskich opublikowanych w “Daily Skeptic”: szczepionka spowodowała około 250 zgonów niecowidowych na milion dawek, a więc jeden zgon na 4000 dawek – co jest liczbą bardzo zbliżoną do tej w Niemczech. Co ważne, liczba ta jest mniej więcej taka sama w Danii (gdzie pandemia przebiegała zupełnie inaczej niż w Niemczech i Wielkiej Brytanii), co widać na wykresie obok, który przedstawia zgony na milion mieszkańców w porównaniu z dawkami szczepionek (w tysiącach) od początku kampanii szczepień. Krzywe są dość równoległe, a odchylenia są niewielkie. Są to liczby niepodważalne, które próbuje się ukryć, ale nie jest rzeczą wiarygodną, że doszło do wzrostu śmiertelności z powodu stresu – przyczyny, przy pomocy której wielu nieuczciwych i skorumpowanych lekarzy usprawiedliwia działania niepożądane szczepionek, gdy po prostu nie mogą ich nie zauważyć.

 

 

Pozostaje pytanie: jak długo jeszcze ludzie będą godzić się na poddawanie ich owej ruletce rosyjskiej – która, nawiasem mówiąc, okazała się całkowicie bezużyteczna – zanim się zbuntują? – Czy też nie jest raczej tak, że rządzące oligarchie mają rację, uważając, że lud jest zwyczajnym stadem baranów niezdolnym do buntu nawet wtedy, gdy jest dziesiątkowany?

[Źródło:] https://ilsimplicissimus2.com/2022/06/02/un-morto-da-vaccino-ogni-4-mila-dosi

Za: Uczta Baltazara – (2 giugno 2022) | https://babylonianempire.wordpress.com/2022/06/02/jeden-zgon-poszczepienny-na-kazde-4000-dawek-wskazniki-oznaczajace-masakre/