Aktualizacja strony została wstrzymana

Kentucky: Pozew przeciwko aptece gdzie pomyłkowo zaszczepiono dzieci

Do sądu w stanie Kentucky wpłynął pozew przeciwko sieci aptek CVS Pharmacy, z oskarżenia o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu w wyniku podania preparatu zwanego „szczepionką przeciwko Covid-19”, zamiast tzw. standardowej szczepionki przeciwko sezonowej grypie.

Rodzice dwóch chłopców, w wieku 8 i 10 lat, pozwali korporację CVS, której jedna z placówek podała omyłkowo dawkę przeznaczoną dla dorosłych preparatu „przeciwko Covid-19”. Apteka przyznała się do błędu gdy tylko zauważono, że technik wykonujący szczepienie pomylił fiolki.

W październiu 2021 roku, w czasie gdy doszło do incydentu, federalne agencje nie autoryzowały „szczepionek przeciwko Covid” do podawania dzieciom.

Dzieci po „szczepionce” poczuły się źle, a 10-latek zaczął uskarżać się na ból nogi. „[Obawiam/łam się, że] syn nie będzie mógł chodzić” – powiedziała matka.

Lekarz pediatra, zamiast autentycznie zainteresować się losem dzieci i zastanowić się nad długofalowymi skutkami ubocznymi, uspokajał rodziców i samego siebie, mówiąc „że wszystko będzie OK. Prawodpodobnie najgorsza rzecz jak się tu wydarzyła to nieco większy ból, może gorączka większa niż spodziewana.” – powiedział dr Gary Marshall, szef oddziału pediatrycznego ośrodka Norton Healthcare.

Przypadek w Kentucky jest z pewnością jednym z wielu podobnych, choć tutaj rodzice zdecydowali się na środki prawne. Jakie z tego wszystkiego należy wyciągnąć wnioski, jako lekcja dla wszystkich obserwujących podobne przypadki? Oto one:

  1. Nie wolno szczepić dzieci preparatami „przeciwko Covid-19”. Dzieci nie są narażone na „wirusa SARS-CoV-2” (jeśli on w ogóle istnieje), ich możliwość zachorowania „na Covid” jest mniejsza niż prawdopodobieństwo Twojej głównej wygranej w Toto-Lotka, a ryzyko zgonu jest zerowe.
  2. Nie wolno szczepić dzieci tzw. standardowymi szczepionkami przeciwko grypie. Są to nieskuteczne mikstury i nawet same kryminalne agencje sterujące tymi preparatami (jak FDA i CDC) przyznają, iż „szczepionka przeciw grypie w tym sezonie [2021/22] nie zapewniała praktycznie żadnej ochrony przed infekcją” (cytat z mainstreamowego USNews & World Today). W innych sezonach nie bywało lepiej, pomimo stręczącej propagandy. Niezależnie od roku i sezonu ta cała kampania wyszczepiania „przeciwko grypie” jest nic nie warta, natomiast ma podtekst ideologiczny (przyzwyczajanie do cyklicznego wyszczepiania społeczeństwa).
  3. Nie wolno szczepić dzieci szczepionkami tzw. tradycyjnymi, gdyż żadne nie przyczyniają się do polepszenia zdrowia, nie zapobiegają chorobom, natomiast powodują osłabienie organizmu i przyczyniają sie do wielu chorób, w tym występujących w późniejszym wieku. Warto dodać, że lobby szczepionkowe doprowadziło do tego, że w Stanach Zjednoczonych dziecko – od urodzenia do pełnoletności – obowiązkowo szczepione jest nawet 72 razy! Istnieje potężna, acz przemilczana, solidna literatura pokazująca niebezpieczeństwa tzw. tradycyjnych szczepionek. Uwaga ta oczywiście dotyczy również osób dorosłych – nie szczepcie się!
  4. Należy mieć zerowe zaufanie do agencji rządowych promujących medykamenty. Pamiętaj: nie ma lekarstwa czy szczepionki nie dających skutków ubocznych! Wbrew propagandzie, skutki uboczne są dużo gorsze niż reklamowane zalety.
  5. Należy mieć bardzo ograniczone zaufanie do przedstawicieli „służby zdrowia”. Tzw. pandemia pokazała dobitnie, że niemal wszyscy lekarze ulegli propagandzie (wyjątki to może 1% całości), a więc ich poziom niezależnego i opartego na nauce myślenia jest minimalny. Większość lekarzy wykształciła się na podręcznikach i ulotkach pisanych przez osoby powiązane z przemysłem farmaceutycznym, a więc lata edukacji na takim materiale doprowadziły do jednostronnego myślenia.

Oprac. www.bibula.com
2022-04-25

Skip to content