Aktualizacja strony została wstrzymana

Dzwonek alarmowy czyli o czym kogut nie zapieje

Jest to długoterminowy spisek mający na celu oszukanie opinii publicznej, aby uwierzyła i spodziewała się, że przyszła pandemia o epokowych rozmiarach jest nieuchronna. Sam pomysł, że „naturalne” pandemie są nieuniknione, od dawna był planowany i osadzany w ludzkich umysłach. To kilkudziesięcioletnie pranie mózgu zwykłych ludzi, aby przygotować ich nie tylko na masowe choroby i śmierć, ale także na przyjęcie globalnego ciała zarządzającego o nieograniczonej władzy.

−∗−

W menu na dziś danie podwójne. Materiał na temat kolejnych sygnałów o mającej pojawić się ‘następnej pandemii’, czyli o ptasiej grypie. Tym razem tekst o ewentualnych przyczynach pojawienia się tego zjawiska i o przygotowaniach światowych instytucji w ujęciu historycznym.

Zapraszam do lektury.

Autor: AlterCabrio
17 kwietnia 2022

_____________***_____________

 

 

Czy kolejna „wielka pandemia”, która pociągnie za sobą astronomiczną liczbę zgonów, jest właśnie rozgłaszana i reklamowana publicznie?

 

„Tak, myślę, że musimy to przyznać – zawsze mówiłem, iż uważam, że pandemia Covid była dzwonkiem alarmowym. Nie wierzę, że to wielka pandemia”.

„Wierzę, że wielka pandemia jest wciąż przed nami, i że będzie to pandemia ptasiej grypy u człowieka. Będzie miała znaczną śmiertelność w zakresie 10-50%. To będzie problem”.

Robert Redfield — były dyrektor CDC, 30 marca 2022r. w wywiadzie z Dougiem McKelwayem w programie „Center Point”

 

Tak, to zapowiedź nieszczęścia. A na amerykańskim poligonie doświadczalnym, jakim są Chiny stworzone przez USA, przypadki „ptasiej grypy” już się pojawiają w mediach „informacyjnych”. Jak dotąd potwierdzono w tym roku 19 przypadków ptasiej grypy H5N6 wśród obywateli chińskich. „Przypadkowo” zgłoszono dwa nowe przypadki tuż po ukazaniu się oświadczeń Redfielda. Podobno „lęk” przed poważną epidemią nasila się w miarę trwania propagandy. Kiedy to zaplanowane ostrzeżenie jest rozgłaszane wśród mas, Stany Zjednoczone wybijają kurczaki, indyki i inne ptactwo przeznaczone dla milionów do spożycia w stanie Iowa i paru innych. Nie wspominając już o setkach milionów osobników wybijanych na całym świecie i nie jest to przypadek. Są to zaplanowane taktyki siania strachu i prania mózgu opinii publicznej. Każde ogłoszenie i każde ostrzeżenie ze strony państwa jest zgodne z projektem, ponieważ nic nie jest tym, czym się wydaje, a wszystko opiera się na wcześniejszej indoktrynacji i psychologicznej manipulacji opinią publiczną, aby zmniejszyć ryzyko ujawnienia działań państwa, gdy tylko naprawdę groźny „wirus” zostanie wypuszczony lub zostanie ogłoszony jakikolwiek fałszywy scenariusz pandemii.

Należy pamiętać, że możemy spodziewać się dalszych komentarzy Redfielda, wieloletniego „medycznego” i politycznego insidera. Oboje jego rodzice byli naukowcami z National Institutes of Health (NIH), a on sam był tam członkiem Grupy Doradczej Prezydenta ds. „HIV/AIDS”. Nic dziwnego, że jest „wirusologiem”, przez lata pełnił funkcję doradcy NIH, a także doradzał Agencji ds. Żywności i Leków [FDA]. Został wyznaczony przez inicjatora oszustwa „covid” w Ameryce, Donalda Trumpa, na dyrektora odrażającego CDC, oraz był i jest bardzo blisko złowieszczego dra Fauci. Był też w ogromnej części autorem śmiertelnych procedur dot. reakcji na „covid”. Nic z tego nie powinno zaskakiwać, ponieważ powiązania jego „klubu politycznego” z oszustwem „covid” i fałszywą pandemią są głębokie i wymowne, a Redfield jest w samym centrum tego oszustwa.

To, co się tu dzieje, nie dotyczy tylko kolejnego spisku pandemicznego, ale jest również częścią spisku mającego na celu znaczne ograniczenie dostaw żywności, a wszystko pod przykrywką przenoszenia przez zwierzęta ludzkiej broni biologicznej produkowanej w laboratorium, zwanej „ptasią grypą”. Przez wskazanie zwierząt jako źródła ryzyka rozprzestrzeniania się grypy na ludzi, ubój zwierząt udomowionych i dzikich zyska większe poparcie tej ignoranckiej populacji. Eliminacja mięsa jako źródła pożywienia na rzecz trucizny GMO uprawianej w laboratoriach jest aktywnie prowadzona, ponieważ obecnie trwa wprowadzanie regulacji, kontrola i eliminacja prywatnych gospodarstw. Może to ostatecznie doprowadzić tylko do tego, że farmy korporacyjne będą ściśle przestrzegać wytycznych rządowych i farmaceutycznych, a te mają na celu zniszczenie jakości i podaży naszej żywności.

Przyjrzyj się ostrzeżeniu (groźbie) Redfielda, że ​​10% do 50% ludzkości umrze podczas następnej „pandemii” wywołanej przez rząd. Liczba ta dokładnie zgadza się z szacunkami Billa Gatesa i Fundacji Gatesów, zgodnie z finansowanym przez niego wcześniejszym badaniem nad wzmocnieniem funkcji dotyczącym tej samej ptasiej grypy, która, wg przewidywań, ma teraz zabić miliardy. W rzeczywistości Redfield stanowczo stwierdza, że ​​800 milionów do nawet 4 miliardów umrze w następnej oszukańczej „pandemii”. Tej „prawdziwej” pandemii, jak ją nazywa. Każdy, kto nie rozumie lub nie kojarzy programów depopulacji i eugeniki, powinien zwrócić uwagę na to, co jest z góry otwarcie projektowane i przewidywane przez samych dostawców tego oszustwa.

W tym momencie powinno to być brutalnie oczywiste, że jest to początek przygotowania amerykańskiej opinii publicznej na pandemię ptasiej grypy i oczekiwanie jej. Prawdziwą pułapką jest oczywiście uwarunkowanie społeczeństwa na oczekiwanie i zaakceptowanie tyranii i masowych zgonów. Fakt, że te demoniczne potwory mówią, że tak się stanie, a nie, że może zaistnieć możliwość pojawienia się nowych „wirusów”, już wiele mówi. Nawet sformułowanie tego tak zwanego ostrzeżenia daje wskazówkę, że jest to definitywnie następne „zagrożenie” dla ludzkości, chociaż jeszcze nic takiego się nie wydarzyło. Jak mogą przewidzieć przyszłość tak dokładnie? Ponieważ dokonują przestępstw i celowo tworzą tę przyszłość. I to właśnie należy nazwać planem popełnienia zbrodniczego ludobójstwa.

Spodziewaj się więcej lockdownów, oczekuj większej inwigilacji, większego dystansowania, większej liczby masek, większej dewastacji gospodarczej. Spodziewaj się więcej okrucieństw, więcej chorób, więcej zamieszek, większej ilości ograniczeń, bardziej brutalnego egzekwowania i spodziewaj się większej liczby zgonów.

Nie odwracaj się plecami, gdy pojawi się następna sytuacja awaryjna, następna pandemia, następna wojna, następne wypuszczenie broni biologicznej czy kolejnego śmiertelnie trującego eksperymentalnego zastrzyku. Innymi słowy, każda z kolejnych wielu fałszywych flag, które gdzieś czekają, może pojawić się z dnia na dzień. To się nie skończy, dopóki większość osób nie zdecyduje się tego powstrzymać.

„Więc my, my będziemy musieli przygotować się na następną (pandemię), która, wiesz, jakby to ująć, tym razem przyciągnie uwagę”. (Powiedział ze złowieszczym uśmiechem i pychą)

Bill i Melinda Gates w wywiadzie dla Izby Handlowej USA, 23 czerwca 2020r. (Cytowany komentarz o 6:43)

 

Odniesienia:

_______________
Artykuł źródłowy:

The Next ‘Great Pandemic’ Claiming Astronomical Death Counts Is Now Being Telegraphed and Marketed to the Public?, Gary D. Barnett, April 14, 2022

Za: Legion sw. Ekspedyta - ekspedyt.org (17 kwietnia 2022) | https://www.ekspedyt.org/2022/04/17/dzwonek-alarmowy-czyli-o-czym-kogut-nie-zapieje/?cn-reloaded=1

Skip to content