Aktualizacja strony została wstrzymana

Biały Dom: „W interesie Stanów Zjednoczonych jest wyszczepienie całego świata”

Jeff Zeints, odchodzący z Białego Domu szef „zespołu Covid” – walczącego dzielnie z wyimaginowanym wirusem – na swojej ostatniej konferencji prasowej we wtorek, 5 kwietnia br, powiedział, że „w interesie Stanów Zjednoczonych jest wyszczepienie całego świata przeciwko koronawirusowi i zabezpieczenie przeciwko możliwym nowym wariantom”.

Pic source: wikipedia
Pic source: wikipedia

Ta groźna, bezzasadna wypowiedź zbiega się z częściowym odrzuceniem 2 dni wcześniej przez senatorów, programu mającego finansować globalną „walkę z koronawirusem”

„To naprawdę rozczarowujące, że w tej ustawie nie ma żadnych funduszy globalnych. Ten wirus nie zna granic, a w naszym narodowym interesie leży zaszczepienie całego świata i ochrona przed ewentualnymi nowymi wariantami” – powiedział Zients.

Pierwotna propozycja, warta 15,6 miliarda dolarów, w tym 5 miliardów dolarów na szczepionki, została usunięta z ostatecznego porozumienia z powodu braku zgody co do sposobu jej pokrycia. Biały Dom początkowo wnioskował o 22,5 miliarda dolarów.

Według danych Departamentu Stanu USA dostarczyły do tej pory już ponad 515 milionów dawek szczepionki COVID-19 do ponad 110 krajów.

Jeffrey Zients, odchodzący szef „zepołu d/s Covid”, jest Żydem („His family is Jewish.”). W styczniu 2021 roku zastąpił on niesławną dr Deborah Birx, która w okresie tzw. pandemii de facto przewodniczyła zespołowi d/s  walki z koronawirsem „White House Coronavirus Task Force”. Szefem zespołu był wiceprezydent Mike Pence, który nie sprostał wymaganiom i jest jednym z najbardziej odpowiedzialnych za wprowadzone w tamtym czasie restrykcje. Wkrótce Zientsa zastąpi na tej pozycji hinduski lekarz, prof. Ashish Jha, obsesyjny wyznawca zamknięcia wszystkich i całej gospodarki w czasie „pandemii” oraz konieczności wyszczepiania ludzkości groźnym preparatem zwanym „szczepionką przeciwko Covid-19”.

Oprac. www.bibula.com
2022-04-06
na podstawie: Breitbart

Skip to content