Izraelskie firmy wchodzą na rynki Unii Europejskiej pod przykrywką firm irlandzkich

Aktualizacja: 2006-03-5 12:00 am

Piętnaście izraelskich firm specjalizujacych się w zaawansowanym oprogramowaniu połączy się w spółkę z firmą irlandzką celem sprzedaży izraelskich programów (Software) na rynkach Unii Europejskiej. Tworząc tego typu spółkę, Izrael ma zamiar skorzystać z dobrej reputacji Irlandii jako eksportera Software’u i wejść wpierw na rynek Irlandii z zamiarem zwiększenia eksportu programów, by później ogarnąć rynek Unii Europejskiej. Jak ocenia Instytut The Israel Export and International Cooperation Institut, w ciągu najbliższych pięciu lat możliwe jest zwiększenie eksportu programów do 30 milionów dolarów rocznie w samej tylko Irlandii.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=133 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]